Biały Jeleń, Hipoalergiczny krem - żel do opuchniętych nóg i stóp

Biały Jeleń, Hipoalergiczny krem - żel do opuchniętych nóg i stóp

Hipoalergiczny krem-żel do opuchniętych nóg i stóp Biały Jeleń zapewnia uczucie lekkości i świeżości. Nie zawiera tradycyjnego mentolu, lecz składniki czynne wyłącznie pochodzenia roślinnego. Nie zawiera: alergenów, parabenów, silikonów i barwników.
Substancje pielęgnujące:
- ekstrakt z liści winorośli właściwej i ekstrakt z kory sosny – zmniejsza kruchość i przepuszczalność naczyń włosowatych, pobudza mikrokrążenie, dzięki czemu daje uczucie lekkości nóg,
- ekstrakt z korzenia ruszczyka kolczastego – ważny w leczeniu zaburzeń krążenia żylnego, obkurcza naczynia krwionośne,
- ekstrakt z liści oczaru wirginijskiego – działa przeciwzapalnie i ściągająco,
- ekstrakt z imbiru cytwarowego – poprawia wygląd nóg, działa przeciwstarzeniowo,
- kompleks M-PCA – chłodzi, nawilża, odświeża, zmniejsza zaczerwienienia skóry,
- ekstrakt z kasztanowca – likwiduje obrzęki, poprawia krążenie, działa przeciwzapalnie, zapobiega pękaniu naczyń krwionośnych i tworzeniu się pajączków.
Hipoalergiczny krem - żel do opuchniętych nóg i stóp Biały Jeleń jest przebadany dermatologicznie wśród osób o skórze wrażliwej z dodatnim wywiadem w kierunku atopii.

Skład: Aqua, Sodium Polyacrylate, Isotridecyl Isononanoate, Trideceth-6, Glycerin, Butylene Glycol, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Menthyl PCA, Zingiber Zerumbet Extract, Propylene Glycol, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Pinus Pinaster Bark Extract, Ruscus Aculeatus roqt Extract, Vitis Vinifera Leaf Extract, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum.

Bardzo dobry

Stosowałam go na opuchliznę związaną z alergią i pamiętam, że rewelacyjnie sobie z nią radził. Ku mojemu zaskoczeniu, efekt był widoczny już po pierwszym użyciu. Właściwie jedyną rzeczą, która mi przeszkadzała, był nieco zbyt intensywny zapach, ale to być może dlatego, że stosowałam go w zimie. Latem, podczas upałów, zapewne byłby jak znalazł.

Prawdopodobnie nie kupię kremu-żelu ponownie, ponieważ stosowałam go w wyjątkowej sytuacji i jedynie doraźnie, ale mogę z czystym sumieniem go polecić.