Wibo, Perfect Look, Concealer Palette (Paleta korektorów do twarzy)

Wibo, Perfect Look, Concealer Palette (Paleta korektorów do twarzy)

Wibo Perfect Look Concealer Palette to paleta korektorów do twarzy. Kolor ciemny beż – modeluje kształt twarzy. Rozświetlacz – rozświetla, usuwa oznaki zmęczenia. Kolor jasny beż – maskuje wypryski i cienie pod oczami. Kolor filetowy – maskuje przebarwienia i żółte odcienie cery.

rozświetlające, kryjące
do twarzy
w kremie

Beznadziejny

Fajny pomysł ale jakoś bardzo słaba. Konsystencja tłusta i ciężka. Najbardziej rozbawił mnie rozświetlacz krory ciągnie się jak guma i ma w sobie spore drobiny brokatu

Niezły

Akurat mam wersję z różowym, a nie z fioletowym, ale zastosowanie to samo. Początkowo byłam niezadowolona, chociaż wydawało mi się, że całkiem nieźle używam korektorów. Wibo wymagało ode mnie większej wprawy, odrobiny cierpliwości, ale końcowy efekt wypada całkiem ładnie. Będę jednak szukać czegoś nowego, innego i prostszego w obsłudze :)

...

Kupiłam na szybko i nie potrzebnie :)
Opakowanie plastikowe, szybko się rysuje.
Co do samych korektorów. Mają bardzo kremową konsystencje, jednak jak dla mnie są zbyt ciężkie. Kolor fioletowy znowu jest dość suchy po nałożeniu na twarz.
Kolor ciemny beż, który podobno miał służyć do modelowania twarzy, absolutnie sie do tego nie nadaje. Produkt robi się pomarańczowy na twarzy. Rozświetlacz nie jest w ogóle rozświetlaczem. Pozostaje jasna smuga z tandetnymi drobinkami "złota", które wyglądają smiesznie. Jasny beż może służyć jako zwykły korektor pod oczy jednak jak dla mnie zbyt wysusza skórę.
W mojej kosmetyczce paleta korektorów leży nieużywana. Nie polecam.

mieszane uczucia

(Posiadam opcję kolorystyczną z kolorem różowym)
Produkt różnego zastosowania, od maskowania niedoskonałości po bazę pod cienie i brokaty.
Kolor ciemny beż - za jasny do konturowania, za ciemny jako korektor - stosuje go do mieszania z innymi produktami.
Kolor jasny beż - nadaje się do ukrycia niedoskonałości, ale także jako korektor pod oczy przy cięższym makijażu. Nadaje się jako baza pod cienie.
Rozświetlacz - ewentualnie na kości policzkowe.
Kolor różowy - nie zdaje się na zbyt wiele.

Produkt jest bardzo ciężki, waży się i zwija na skórze, chyba że mieszamy go z czym innym. Dobry w sytuacjach kryzysowych gdy możemy sobie pozwolić na konkretny makijaż, który nie będzie narażony na promienie słoneczne - przy za dużej ilości efekt zaschniętej, rozlanej farby murowany.

Polecam ;-)

Wyjątkowa paleta korektorów do twarzy o szerokim zastosowaniu:
– kolor ciemny beż – modeluje kształt twarzy;
– rozświetlacz – dodaje blasku, gwarantuje świeży i witalny wygląd;
– kolor jasny beż – maskuje niedoskonałości skóry i doskonale ukrywa cienie pod oczami;
– kolor różowy – usuwa oznaki zmęczenia. Cudowna rzecz ;) ładnie się nadkładają

Beznadzieja

Jak dla mnie beznadziejny produkt. ,,Rozświetlacz'' to tylko delikatna smuga światła, która mało co daje, a dwa korektory nic, a nic nie kryją. Najlepszy z najgorszych jest ten zielony, który wyróżnia się na pozór z pozostałych 3. Ale mimo to jak dla mnie strata pieniędzy.

Nie dla mnie

Produkt zakupiłam na promocji gdy zaczęłam się interesować konturowaniem twarzy. Głównym powodem zakupu była chęć pozbycia się sińców pod oczami powstałych z zarwanych nocek (korektor za bardzo przesuszał delikatne okolice oczu, więc szukałam jakiegoś fajnego zamiennika). Na początku stosowania używałam paletki z dużą dozą cierpliwości i dokładności co zajmowało mi bardzo dużo czasu, żeby wyglądało to przyzwoicie. Ale po dłuższym czasie po prostu była to dla mnie męczarnia - produkt ma dziwaczną konsystencję - korektor pod oczy, korektor do twarzy i rozświetlacz były gumowate, jakby z plasteliny natomiast bronzer też gumowaty ale jeszcze jakby z jakąś śliską powłoczką (???). Bardzo dziwne i niefajne w obyciu. Konsystencja powodowała, że ciężko było produkt nabrać (używałam do tego celu palców - trochę ciepła ciała powodowało jakby trochę lepszą, "używalniejszą" konsystencję że tak powiem). Dodatkowo bardzo wszystko podkreślało suche skórki i po czasie ważyło się na twarzy. A najważniejszy dla mnie korektor pod oczy po pierwsze - nie niwelował cieni (może wina aplikacji lub jego konsystencji - nie wiem) ale też wysuszał skórę. Bardzo mocno mnie ta paletka zraziła i wiem, że na pewno jej nikomu nie polecę ani ponownie nie kupię. Oddałam ją młodszej siostrze (niech ona popróbuje, może coś z tego wykrzesa), żeby nie mieć aż takiego poczucia wyrzucenia pieniędzy w błoto (wcale nie było to dla mnie tanie jak na taki bubel). Tragedia.

Zmarnowana szansa

Jestem w trakcie używania drugiego opakowania tego produktu. Po pierwszy stwierdziłam, że ma potencjał i dam jeszcze jedną szansę paletce korektorów. Jednak drugi raz używam intensywniej produktu i jest mało wydajny.

Wykorzystała: kilka próbek

Umiejętne stosowanie

Ta paletka to chyba odpowiednik poprzedniej paletki z zielonym odcieniem i mniej wytrzymałym opakowaniem. Konsystencja identyczna, kolory delikatnie uległy zmianie. Dużo dziewczyn skarży na niepasujące kolory względem ich cery. Dziwi mnie to, bo wystarczy odpowiednio połączyć jasny i ciemny odcień korektora. Nakładany i wklepywany pędzelkiem do korektora stapia się ze skórą. Nie uzywam go do konturowania, ale awaryjnie, kiedy potrzebuje mocnego krycia, np w momencie pojawienia sie zaognionej krostki, bądz sladu po niej. Koloru do zakrycia cieni pod oczami i zasinień nie uzywam, u mnie sie nie sprawdza. Natomiast rozswietlacz jest naprawde fajny. Jestem zadowolona, w momentach kryzysowych ratuje moją twarz. Nie polecam z kolei do dluzszego, codziennego stosowania. Ma cięzką konsystencje, może zapychać. Szczerze, nie podjełabym sie konturowania duzej powierzchni tym produktem. Punktowo sprawdza się jak najbardziej.

TRAGEDIA

Najgorsza paletka do konturowania jaką można dostać stacjonarnie. Niestety strasznie się na Niej zawiodłam, a miałam troszkę większe wymagania i nadzieje. W porównaniu z innymi paletami w przybliżonej cenie ta jest na samym dnie. Odcienie są kremowe, niestety strasznie suche. Uwydatniają wszystkie wypryski i suche skórki. Paletka strasznie przesusza skórę i waży się pod wpływem innych kosmetyków. Pomysł na dodatkowe zmatowienie skóry jest tragiczny. Po jakimś czasie paletka wysusza się jeszcze bardziej, a "rozświetlacz" zrobił się gumowy. Trwałość jest nijaka ponieważ szybko znika ze skóry. Próbowalam używać jej z różnymi podkładami, kremami itd. Mimo to, że paletka nie należała do drogich, to żałuję jej zakupu. Nie polecam

Wykorzystała: kilka próbek

Bubel

Kupiłam na promocji żeby wypróbować coś nowego. Produkt ten okazał się bublem, albo ja nie umiem go nakładać. Korektory mają dziwną konsystencje jak plastelina, trochę tłusta,żeby nabrać produkt trzeba go rozgrzać w palcach. Na twarzy wygląda tłusto waży się jest widoczny. Jedynie rozświetlacz używam, jednak też nie jest to łatwe, trzeba dobrze rozetrzeć bo można nabrac za dużo i pojawią się białe plamy, ale nie wygląda ładnie. Korektor ciemniejszy jest za jasny dla mnie, więc nie mogę konturować twarzy i raczej ten produkt idzie do kosza.

UWAGA UCZULA

Kupiłam zachęcona niską ceną, lubie nowinki. Mam jasną skórę, więc zastosowanie znajduje u mnie tylko rozswietlacz. Po nałożeniu fioletowego (z ciekawości) korektora oraz tego niby nude (ciemniejszego korektora nie używam, bo nie ma u mnie żadnego zastosowania), zaczęła piec mnie skóra twarzy. Nigdy nie miałam alergii skórnej, więc po porstu muszą używać jakiegoś dziwnego składnika do produkcji. Rozświetlacz jest niezły, ale ma dziwną konsystencję -- u meni takiego trochę gluta, trochę gumy. Generalnie szczerze... dla samego rozświetlacza i tak nie opłaca się kupować. Nie polecam.

Plusy: korektor rozświetlający, opakowanie
minusy: uczula, dla bardzo jasnej cery nie nadaje się ząden kolor z paletki procz rozświetlacza