BioRepair Plus, Pasta do zębów `Pełna ochrona`

BioRepair Plus, Pasta do zębów `Pełna ochrona`

Każdego dnia zęby są narażone na działanie bodźców mechanicznych (szczoteczka do zębów) i chemicznych (pokarmy i kwasy), powodujących mikroskopijne, niezauważalne zarysowania, pęknięcia i szczeliny, w których gromadzi się osad, bakterie i barwniki. Z czasem może to prowadzić do poważniejszych uszkodzeń, takich jak próchnica oraz starcie i utrata połysku szkliwa. Pasta do zębów BioRepair `Pełna ochrona` zawiera aktywne mikrocząsteczki o takiej samej strukturze i składzie jak struktura zębów.

Skład: Aqua, Zinc Hydroxyapatite, Glycerin, Hydrated Silica, Sorbitol, Silica, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Citric Acid, Tetrapotassium Pyrophosphate, Zinc PCA, Sodium Saccharin, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate.

Cena: ok. 21zł / 100ml

koniec z krawieniem dziąseł

Moje zęby od zawsze były bardzo delikatne, do tego założenie aparatu... ale pasta naprawdę się sprawdziła. Zamówiłam w bardzo przystępnej cenie w drogerii internetowej superusmiech.pl i polecam każdemu, kto tak jak ja męczył się z wrażliwymi zębami :( :)