Eucerin, AntiREDNESS, Concealing Day Care SPF 25 (Przeciw Zaczerwienieniom, Krem kryjący na dzień SPF 25)

Eucerin Anti Redness, krem kryjący na dzień SPF25 z zielonym pigmentem natychmiast wyrównuje koloryt skóry, koi i maskuje i łagodzi zaczerwienienia. Zapewnia skórze długotrwały komfort. Chroni przed działaniem promieniowania UVA/UVB (SPF25). Doskonały jako baza pod makijaż.
Opracowany specjalnie z myślą o skórze nadwrażliwej, naczynkowej, skłonnej do zaczerwienień i trądziku różowatego. Nowa formuła z ograniczoną ilością składników, wysoka tolerancja, 0% konserwantów, parabenów, parafiny, substancji zapachowych i alkoholu, niekomedogenny.
Zawiera dwa składniki aktywne:
- SymSitive - skutecznie zmniejsza nadreaktywność skóry u źródła i zapewnia jej natychmiastowe ukojenie
- Licochalcone A - (aktywny wyciąg z korzenia lukrecji) skutecznie redukuje zaczerwienienia.

na razie świetny!

Stosuję go od miesiąca i zauważyłam poprawę w kolorycie mojego ryjka, znacząco zbladł, nadaje się pod podkład, nie warzy się, a zawsze miałam z innymi kremami ten problem. Zero zapachu, przynajmniej ja nic nie czuję. Jest masakrycznie drogi i za to gwiazdka w dół. W aptekach internetowych można kupić go taniej, adresów nie zdradzam, bo zniknie. Jak na razie jest nieźle i tak trzymać!

Ilość zużytych opakowań: zaczęte 50ml