Tołpa, Green, Normalizacja, Normalizujący szampon do włosów tłustych

Tołpa, Green, Normalizacja, Normalizujący szampon do włosów tłustych

Normalizujący szampon do włosów tłustych Tołpa Green Normaizacja oczyszcza skórę głowy i włosy z nadmiaru sebum i normalizuje pracę gruczołów łojowych. Usuwa zanieczyszczenia i pozostałości środków do stylizacji. Przywraca równowagę skórze głowy i przedłuża efekt świeżości włosów. Włosy odzyskują objętość i lekkość. Zawiera przyjazne dla skóry głowy i włosów środki myjące, dzięki czemu Szampon normalizujący Tołpa Green Normalizacji to: 0% alergenów, sztucznych barwników, PEG - ów, SLS - u, silikonów, parabenów i donorów formaldehydu

Włosy pozostają przetłuszczone

Super skład, ładny zapach, opakowanie, w którym dokładnie widać ile szamponu zostało, nie podrażnia skóry głowy i... to by było na tyle, jeśli chodzi o zalety. Włosy wyglądają w porządku przez jeden dzień (chociaż są nieco oklapnięte), a drugiego dnia są już tłuste i jakby niedomyte. Szampon nie spełnia oczekiwań, a swoje niestety kosztuje.

Dość dobry

Szampon dobrze myje włosy, pozostawia je puszyste i sypkie. Nie skleja i nie obciąża włosów. Najlepiej jednak używać go co drugi dzień, bo mycie nim codziennie sprawia, że włosy tracą objętość.

Żart poducenta

Zadaniem szamponu jest normalizacja włosów tłustych, ma oczyszczać, odświeżać i regulować wydzielanie sebum, a na dodatek nie posiada SLS i zawarte są w nim naturalne składniki- No szampon porostu idealny! (każdy pewnie tak pomyśli)
Opakowanie jest bardzo fajne może trochę za gruby plastik przy czym przy końcówce szamponu trochę ciężko jest go wydostać z butelki. Przyjemny ziołowy zapach przy tym trochę słodki.
Liczyłam na to że szampon pomoże mojej skórze głowy, zapewni normalizację i zmniejszy przetłuszczanie a zamiast tego po umyciu moje włosy były przyklapnięte miałam wrażenie że niezbyt domyte czułam jakby szampon pozostawił tłusty film przez co efekt końcowy był następujący - włosy wyglądały jak nieumyte.

Całkiem dobry

Całkiem dobry szampon. Moje włosy ostatnio bardzo szybko się przetłuszczają, więc jest dla mnie ratunkiem. Moje włosy na drugi dzień są nie do zniesienia, a ten szampon sprawił, że wyglądają lepiej. Nie jest to najlepszy szampon jakiego używałam, ale nie jest też najgorszy. Na początek poszukiwań odpowiedniego produktu do włosów jak najbardziej się nadaje.

Dlaczego taka niska ocena?

Szampon używałam po kuracji łojotokowego zapalenia skóry, które co jakiś czas do mnie powraca. Szampon wydawał mi się dobrą, lekką alternatywą od chemicznych propozycji z apteki i okazało się, że jest świetny!

Pomyłka

Szampon skusił mnie swoim składem i zapachem! I to tyle zalet :/ Jest drogi, ma małą pojemność i nie spełnia obietnic producenta. Owszem włosy umyje, ale przy tym poplącze i będą jakby suche. Bez zastosowania po nim odżywki rozplątanie kołtunów stanowi niezłe wyzwanie! :(

Dobry

Bardzo dobry szampon. Rewelacyjnie oczyszcza włosy i skore głowy, przyjemnie pachnie. Włosy po umyciu są naprawdę CZYSTE bez żadnych zanieczyszczeń. Przedłuża świeżość włosów. Minusem jest pojemność i cena. Buteleczka jest dość mala i się szybko zużywa, pyzatym ciężko się rozczesuje włosy po tym szamponie ( oczyszcza do tego stopnia ze wlosy staja sie "sztywne" i nie da się ich rozczesać) - natomiast jak już się uda uczesać i wysuszyć, sa miękkie i takie świeżutkie :)

Dobrze myje, ale jest za drogi

Po raz pierwszy szampon bez SLS, który dobrze się pieni. Przy nim Alterra i Himalaya odpadają -
gorzej myjące i słabiej się pienia. Pomimo, że splatał włosy, używanie go nie przysparza dużo problemów. I tak każdy po umyciu używa odżywki. Włosy dobrze odbite od nasady, lepiej się kręcą i są lśniące. Nie przedłuża świeżości włosów, ale nie zależy mi na tym, bo myje codziennie. Szkoda tylko, że tak szybko się kończy przy tej cenie. Używam go raz w tygodniu by moje włosy odpoczynek od mocnych szamponów z SLS.

Nie nie i jeszcze raz nie

Zaczynając od początku. Opakowanie ładne, zgrabne, estetyczne, niby fajny skład (choć moja skóra głowy nie przepada za behentrimonium chloride). Cena - ojjj wysoka. Zbyt wysoka. Dozownik fajny. Konsystencja gęsta, nawet lekko gumowata. I po spienieniu na włosach piana bardzo gęsta żeby znowu nie użyć określenia gumowata. Ciężko się przebić do skóry nie szarpiąc sobie całej głowy. Włosy po myciu nizbyt domyte, w tej kwestii za bardzo mi się nie sprwadził, i mialam nieco wzmożone wypadanie włosów. Zapach ładny, ziołowy. Normalizacja... Żadna. Dodatkowo pojawił się łupież. Zużyłam i nie wrócę.

Nie myje włosów :/

Plusy ( + )
- przyjemnie pachnie
- naturalny skład
- opakowanie

Minusy ( - )
- musiałam parę razy umyć nim włosy żeby były czyste
- nie pieni się
- drogi
- wydajność
- nie widzę działania szamponu : /

Szampon naprawdę dobry!

Czytałam opinie o szamponie już po jego kupieniu, w innym wypadku bym się nie zdecydowała na zakup. I dobrze! Bo szampon okazał się dla mnie świetny! Dla moich młodych, grubych, gęstych i bardzo długich włosów jest strzałem w dziesiątkę. Cena dość wysoka jak na ilość- myślę, że uda mi się umyć jedną butelką głowę maksymalnie 10-12 razy. Do reszty zero zastrzeżeń. Wraz z odżywką nawilżającą z tej samej firmy sprawdza się jeszcze lepiej!

Drogi nie zawsze znaczy lepszy

Jak na taką cenę jestem zawiedziona. Szampon nie domywa włosów, następnego dnia były tłuste. Na dodatek pojawił się łupież i włosy były wręcz posklejane. Zapach bardzo przyjemny, konsystencja gęsta. Opakowanie ułatwia aplikację szamponu. Jednak nigdy więcej nie powrócę do niego. Początkowo przyglądając się składowi można wywnioskować, że jest bardzo dobry-brak SLS, silikonów, parabenów, jednakże pod koniec składu, ale jeszcze przed parfum znajduje się alkohol denat czego niestety nie zauważyłam. Swoją droga sam skład jest napisany małą czcionką.