Tołpa, Green, Normalizacja, Normalizujący szampon do włosów tłustych

Tołpa, Green, Normalizacja, Normalizujący szampon do włosów tłustych

Sprawdź ceny produktu

Normalizujący szampon do włosów tłustych Tołpa Green Normaizacja oczyszcza skórę głowy i włosy z nadmiaru sebum i normalizuje pracę gruczołów łojowych. Usuwa zanieczyszczenia i pozostałości środków do stylizacji. Przywraca równowagę skórze głowy i przedłuża efekt świeżości włosów. Włosy odzyskują objętość i lekkość. Zawiera przyjazne dla skóry głowy i włosów środki myjące, dzięki czemu Szampon normalizujący Tołpa Green Normalizacji to: 0% alergenów, sztucznych barwników, PEG - ów, SLS - u, silikonów, parabenów i donorów formaldehydu

Żart!!!

Kupiłam ten i kilka innych szamponów tołpy bez SLSu, ponieważ mój mąż boryka się ze skórą atopową a moja jest bardzo wrażliwa. Na polskich stronach nie mówi się jednak o ubstancji Cocamidopropyl Betaine, bo to ona prawdopodobnie (jest substancją myjącą w tym szamponie) wywołała u nas obojga "magiczny" efekt.

Szampon ślicznie pachnie i jest to chyba jedyny plus.

Włosy przetłuszczają się w szybszym niż normalne tempo, są oklapnięte, matowe, ale to jeszcze nic. Po kilku tygodniach używania na głowie pojawia się uczucie skorupy, dyskomfort, swędzenie, rzuca się łupież, włosy zaczynają wypadać. TO NIE JEST szampon delikatny nie oczyszcza (nie widzę nic, ale mam odczucie wiecznie brudnej skóry głowy) NIE JEST HIPOALERGICZY.
Myślałam nawet, że ten efekt minie, że to zmiana klimatu i wody (troszkę podróżowałam), ale po kilku miesiącach jest coraz gorzej.
Mąż używał ok 3 tygodni, odstawił miesiąc temu, symptomy które się pojawiły, jeszcze nie zniknęły.
Boli mnie trochę, że kupiłam zapas, bo w kraju w którym mieszkam szampony te nie są dostępne.

Włosy pozostają przetłuszczone

Super skład, ładny zapach, opakowanie, w którym dokładnie widać ile szamponu zostało, nie podrażnia skóry głowy i... to by było na tyle, jeśli chodzi o zalety. Włosy wyglądają w porządku przez jeden dzień (chociaż są nieco oklapnięte), a drugiego dnia są już tłuste i jakby niedomyte. Szampon nie spełnia oczekiwań, a swoje niestety kosztuje.

Dość dobry

Szampon dobrze myje włosy, pozostawia je puszyste i sypkie. Nie skleja i nie obciąża włosów. Najlepiej jednak używać go co drugi dzień, bo mycie nim codziennie sprawia, że włosy tracą objętość.

Żart poducenta

Zadaniem szamponu jest normalizacja włosów tłustych, ma oczyszczać, odświeżać i regulować wydzielanie sebum, a na dodatek nie posiada SLS i zawarte są w nim naturalne składniki- No szampon porostu idealny! (każdy pewnie tak pomyśli)
Opakowanie jest bardzo fajne może trochę za gruby plastik przy czym przy końcówce szamponu trochę ciężko jest go wydostać z butelki. Przyjemny ziołowy zapach przy tym trochę słodki.
Liczyłam na to że szampon pomoże mojej skórze głowy, zapewni normalizację i zmniejszy przetłuszczanie a zamiast tego po umyciu moje włosy były przyklapnięte miałam wrażenie że niezbyt domyte czułam jakby szampon pozostawił tłusty film przez co efekt końcowy był następujący - włosy wyglądały jak nieumyte.

Całkiem dobry

Całkiem dobry szampon. Moje włosy ostatnio bardzo szybko się przetłuszczają, więc jest dla mnie ratunkiem. Moje włosy na drugi dzień są nie do zniesienia, a ten szampon sprawił, że wyglądają lepiej. Nie jest to najlepszy szampon jakiego używałam, ale nie jest też najgorszy. Na początek poszukiwań odpowiedniego produktu do włosów jak najbardziej się nadaje.

Dlaczego taka niska ocena?

Szampon używałam po kuracji łojotokowego zapalenia skóry, które co jakiś czas do mnie powraca. Szampon wydawał mi się dobrą, lekką alternatywą od chemicznych propozycji z apteki i okazało się, że jest świetny!

Pomyłka

Szampon skusił mnie swoim składem i zapachem! I to tyle zalet :/ Jest drogi, ma małą pojemność i nie spełnia obietnic producenta. Owszem włosy umyje, ale przy tym poplącze i będą jakby suche. Bez zastosowania po nim odżywki rozplątanie kołtunów stanowi niezłe wyzwanie! :(

Dobry

Bardzo dobry szampon. Rewelacyjnie oczyszcza włosy i skore głowy, przyjemnie pachnie. Włosy po umyciu są naprawdę CZYSTE bez żadnych zanieczyszczeń. Przedłuża świeżość włosów. Minusem jest pojemność i cena. Buteleczka jest dość mala i się szybko zużywa, pyzatym ciężko się rozczesuje włosy po tym szamponie ( oczyszcza do tego stopnia ze wlosy staja sie "sztywne" i nie da się ich rozczesać) - natomiast jak już się uda uczesać i wysuszyć, sa miękkie i takie świeżutkie :)

Dobrze myje, ale jest za drogi

Po raz pierwszy szampon bez SLS, który dobrze się pieni. Przy nim Alterra i Himalaya odpadają -
gorzej myjące i słabiej się pienia. Pomimo, że splatał włosy, używanie go nie przysparza dużo problemów. I tak każdy po umyciu używa odżywki. Włosy dobrze odbite od nasady, lepiej się kręcą i są lśniące. Nie przedłuża świeżości włosów, ale nie zależy mi na tym, bo myje codziennie. Szkoda tylko, że tak szybko się kończy przy tej cenie. Używam go raz w tygodniu by moje włosy odpoczynek od mocnych szamponów z SLS.

Nie nie i jeszcze raz nie

Zaczynając od początku. Opakowanie ładne, zgrabne, estetyczne, niby fajny skład (choć moja skóra głowy nie przepada za behentrimonium chloride). Cena - ojjj wysoka. Zbyt wysoka. Dozownik fajny. Konsystencja gęsta, nawet lekko gumowata. I po spienieniu na włosach piana bardzo gęsta żeby znowu nie użyć określenia gumowata. Ciężko się przebić do skóry nie szarpiąc sobie całej głowy. Włosy po myciu nizbyt domyte, w tej kwestii za bardzo mi się nie sprwadził, i mialam nieco wzmożone wypadanie włosów. Zapach ładny, ziołowy. Normalizacja... Żadna. Dodatkowo pojawił się łupież. Zużyłam i nie wrócę.

Nie myje włosów :/

Plusy ( + )
- przyjemnie pachnie
- naturalny skład
- opakowanie

Minusy ( - )
- musiałam parę razy umyć nim włosy żeby były czyste
- nie pieni się
- drogi
- wydajność
- nie widzę działania szamponu : /

Szampon naprawdę dobry!

Czytałam opinie o szamponie już po jego kupieniu, w innym wypadku bym się nie zdecydowała na zakup. I dobrze! Bo szampon okazał się dla mnie świetny! Dla moich młodych, grubych, gęstych i bardzo długich włosów jest strzałem w dziesiątkę. Cena dość wysoka jak na ilość- myślę, że uda mi się umyć jedną butelką głowę maksymalnie 10-12 razy. Do reszty zero zastrzeżeń. Wraz z odżywką nawilżającą z tej samej firmy sprawdza się jeszcze lepiej!