Laboratoire Du Haut Segala, Musk Rose Oil (Olejek różany)

Laboratoire Du Haut Segala, Musk Rose Oil (Olejek różany)

Olejek różany Laboratoire Du Haut Segala (Rosa Rubiginosa Seed Oil) organiczny z certyfikatem ECOCERT, oznaczony znakiem COSMEBIO. Wyprodukowany został ze starannie wyselekcjonowanych nasion róży piżmowej, według ściśle określonych procedur gwarantujących wysoką jakość.
Przeznaczenie: skóra bardzo sucha.
Działanie: regenerujące.
Olej różany Laboratoire Du Haut Segala otrzymywany jest z nasion dzikiej róży chilijskiej, rosnącej w Andach, zwanej inaczej różą piżmową lub rdzawą.
Olejek Laboratoire Du Haut Segala posiada wysoką zawartość kwasu linolowego, który głęboko odżywia naskórek. Posiada doskonałe właściwości regeneracyjne. Polecany jest do regeneracji skóry bardzo suchej i naprawy komórek w przypadku zmian, takich jak: plamy starcze czy ciążowe (rozstępy). Zmiękcza i nawilża uszkodzoną skórę.
Jest to olejek w 100% naturalny z pierwszego tłoczenia, bez konserwantów, sztucznych barwników i substancji zapachowych. Nie testowany na zwierzętach. Przeznaczony do wielu zastosowań (twarz, ciało, włosy). Posiada naturalny kolor i zapach.

Skład: Rosa Rubiginosa Seed oil.

Cera
sucha
regenerujące
olejek

Miłość od pierwszego użycia!

Cudowny olejek, którego kochają moja skóra i włosy. Szczególną rolę jednak ma w pielęgnacji mojej suchej cery. Nawilża i odżywia cudownie. Ma lekką formułę, więc nie obciąża i zaskakująco fajnie, jak na olejek, się wchłania. Skóra jest po nim miękka, zadawalająco odżywiona i uelastyczniona. Wystarczy zaledwie kilka kropel. Nakładam go zawsze na wilgotną skórę. Najlepiej na żelowe serum do twarzy, kolagen, lub żel hialuronowy. W tych duetach działa cuda dając odczuwalny komfort nawilżenia dla suchej cery. Produkt nie pachnie, nie mam mowy o aromacie róży. Ale to żaden minus biorąc pod uwagę działanie. Moje włosy też go kochają. Pięknie nawilża, wygładza i uelastycznia. Szczególnie zbawiennie działa na końcówki. Jednak ze względu na cenę tego produktu wolę go oszczędzać i używać raczej w pielęgnacji cery niż włosów. Niemniej jednak jestem nim zachwycona. To zdecydowanie mój faworyt wśród olejków. Zresztą, swoim działaniem zdetronizował wszystkie inne. Jest bardzo wydajny. Starcza spokojnie na rok. Kocham miłością szczerą i żałuję, że nie jest tańszy.

Używam tego produktu od: Roku.
Ilość zużytych opakowań: Jedno.