Laboratoire Du Haut Segala, Musk Rose Oil (Olejek różany)

Laboratoire Du Haut Segala, Musk Rose Oil (Olejek różany)

Olejek różany Laboratoire Du Haut Segala (Rosa Rubiginosa Seed Oil) z certyfikatem ECOCERT, oznaczony znakiem COSMEBIO. Wyprodukowany został ze nasion róży piżmowej, według procedur gwarantujących wysoką jakość. Przeznaczenie: skóra bardzo sucha.
Działanie: regenerujące.
Olejek Laboratoire Du Haut Segala posiada wysoką zawartość kwasu linolowego, który odżywia naskórek. Posiada właściwości regeneracyjne. Polecany jest do regeneracji skóry bardzo suchej i naprawy komórek w przypadku zmian, takich jak: plamy starcze czy ciążowe (rozstępy). Zmiękcza i nawilża uszkodzoną skórę. Jest to olejek w 100% naturalny z pierwszego tłoczenia, bez konserwantów, sztucznych barwników i substancji zapachowych. Nie testowany na zwierzętach. Przeznaczony do wielu zastosowań (twarz, ciało, włosy). Posiada naturalny kolor i zapach.

sucha
regenerujące, nawilżające
olejek
olejki
z pompką, w butelce

Miłość od pierwszego użycia!

Bardzo przyjemny olejek, którego kochają moja skóra i włosy. Szczególną rolę jednak ma w pielęgnacji mojej suchej cery. Nawilża i odżywia cudownie. Ma lekką formułę, więc nie obciąża i zaskakująco fajnie, jak na olejek, się wchłania. Skóra jest po nim miękka, zadawalająco odżywiona i uelastyczniona. Wystarczy zaledwie kilka kropel. Nakładam go zawsze na wilgotną skórę. Najlepiej na żelowe serum do twarzy, kolagen, lub żel hialuronowy. W tych duetach działa cuda dając odczuwalny komfort nawilżenia dla suchej cery. Produkt nie pachnie, nie mam mowy o aromacie róży. Ale to żaden minus biorąc pod uwagę działanie. Moje włosy też go kochają. Pięknie nawilża, wygładza i uelastycznia. Szczególnie zbawiennie działa na końcówki. Jednak ze względu na cenę tego produktu wolę go oszczędzać i używać raczej w pielęgnacji cery niż włosów. Niemniej jednak jestem nim zachwycona. To zdecydowanie mój faworyt wśród olejków. Zresztą, swoim działaniem zdetronizował wszystkie inne. Jest bardzo wydajny, starcza na długo. Kocham miłością szczerą i żałuję, że nie jest tańszy.

Używam tego produktu od: Roku.
Ilość zużytych opakowań: Jedno.