Soraya, Lifting Program, Regenerujący krem tłusty na noc

Soraya, Lifting Program, Regenerujący krem tłusty na noc

Krem regenerujący na noc linii Lifting Program zawiera opatentowany bioaktywny składnik STRUCTURINE , który doskonale stymuluje procesy regeneracyjne zachodzące w skórze podczas snu. Wnika głęboko w strukturę skóry, wspomagając syntezę protein i lipidów, takich jak: ceramidy, cholesterol i trójglicerydy. Formułę kremu wzbogacono witaminami A, C i E, które neutralizują działanie wolnych rodników, co skutecznie opóźnia proces wiotczenia i starzenia skóry pod wpływem światła, chroniąc ją jednocześnie przed szkodliwym działaniem zanieczyszczeń.
Dodatkowo kompleks roślinny z oliwek Squalane wyraźnie uelastycznia i wygładza oraz intensywnie nawilża skórę.
Krem regenerujący na noc stosowany regularnie przywraca skórze blask i młodzieńczy wygląd, poprzez optymalną regenerację, uelastycznienie, poprawę kondycji skóry oraz jej ochronę.

Cena: 15,00 zł / 50 ml

Całkiem dobry krem

Zużywam drugie opakowanie tego kremu, bo pierwsze przyjemnie mnie zaskoczyło. Dotąd raczej "rozbestwiałam" skórę twarzy produktami z górnej półki, ale od kiedy dostałam w prezencie krem firmy Soraya, postanowiłam przetestować stopniowo wszystkie ich wyroby przeznaczone do takiej skóry, jak moja. Przy kremie "Lifting" zatrzymałam się na dłużej, bo jest bardzo dobry. Dobrze nawilża i wygładza skórę. Mam wybitnie suchą cerę, więc wolałabym żeby był tłusty (bo nie jest). Mimo to komfort skórze zapewnia na kilka, a nawet kilkanaście godzin, w czym przypomina kremy "wysokopółkowe". Ma świetną konsystencję i przyjemnie pachnie. Chwalę też poręczne, lekkie opakowanie, które mimo, że jest z plastiku, wygląda jak z eleganckiego szkła.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1,5

zwyczajnie dobry

Ten krem idealnie nadaje się na porę zimową. Dość dobrze nawilża , chociaż bez rewelacji i natłuszcza. Generalnie moją 35 letnia buzię utrzymuje w niezłej kondycji. Mimo, że jest to krem tłusty, to absolutnie nie zatyka porów, nic mi niepożądanego na twarzy nie wyskakiwało w czasie gdy go stosowałam. Nadaje się idealnie na kwasy ( ja stosowałam na Glyco A). Na lato jest to zbyt tłusty krem.