Avon, Art of Change Nailwear (Lakier zmieniający kolor)

Avon, Art of Change Nailwear (Lakier zmieniający kolor)

Lakier do paznokci zmieniający odcień po nałożeniu bezbarwnego lakieru Avon Art of Change Nailwear .
- zmienia odcień koloru,
- pozwala wykonać kreatywny manikiur,
- nadaje paznokciom atrakcyjny wygląd.
Noś gotowe kolory, zmieniaj je bezbarwnym lakierem lub twórz wzorki.
Pierwszą warstwę lakieru Avon Art of Change Nailwear nakładaj zgodnie z zasadami klasycznego manikiuru - pierwsze pociągnięcie poprowadź środkiem płytki, po czym kolejnymi uzupełniaj na brzegach. Gdy położysz drugą warstwę wówczas zmieni się odcień bazowego koloru
Dostępna w 3 odcieniach.

nie za bardzo

Mam odcień Contrast Coral. Dziwak i brzydal. Bez szału i bez polotu. Nie lubię lakierów Avon, czasami kupuję jakiś, ale potem strasznie żałuję, bo są drogie i badziewne. Ten kolor po nałożeniu na paznokcie jest bladoróżowo - brzoskwiniowy. Po nałożeniu lakieru nawieżchniowego zmienia się na wściekle pomarańczowy. Masakra zupełna. Brzydka na dodatek. Jedna warstwa robi smugi i nie pokrywa paznokcia.
Dobrze, że nie jest już dostępny.

zbędny

Kupiłam jasnoróżowy kolor ze zdjęcia, bo potrzebny był mi taki pastelowy, mleczny róż.
Lakier nałożony 1 warstwą daje efekt pomalowania jasną farbą do ścian - jest matowy, robi smugi, więc w jaśniejszej wersji właściwie nie da się go używać.
Nałożenie drugiej warstwy trochę go przyciemnia i sprawia że nie jest już taki matowy. Lakier szybko schnie i równie szybko odpryskuje - na drugi dzień lepiej zabierać się za zmywanie go.

Używam tego produktu od: użyłam ze 3-4 razy
Ilość zużytych opakowań: odrobina jednego