A.T.W., Fitoslim, Balsam wyszczuplający do masażu

A.T.W., Fitoslim, Balsam wyszczuplający do masażu

Receptura balsamu wyszczuplającego do masażu Fitoslim A.T.W. została oparta na ekstraktach roślinnych z bluszczu pospolitego (Hedera Helix), bylicy boże drzewko (Artemisia Abrotanum), czapetki jambos (Syzygium jambos), ruszczyka kolczastego (Ruscus Aculeatus), kasztanowca zwyczajnego (Aesculus Hippocastanum), oczaru wirginijskiego (Hamamelis Virginiana), alg (Algae), lukrecji gładkiej (Glycyrrhiza Glabra), rozmarynu lekarskiego (Rosmarinus Officinalis), pokrzywy zwyczajnej (Vitis Vinifera). Rośliny te uelastyczniają skórę i pobudzają cyrkulację krwi, co prowadzi do odżywienia, ujędrnienia i ujednolicenia skóry. Olej z nasion winogron działa natłuszczająco i antyoksydacyjnie. Pochodne witamin A i E zapewniają odpowiednią pielęgnację, wygładzając nierówności, pantenol głęboko nawilża, L–karnityna przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.
A.T.W. Fitoslim balsam wyszczuplający do masażu:
- zawiera wyciągi ze świeżych roślin z plantacji organicznych,
- pobudza cyrkulację krwi,
- ułatwia procesy przemiany materii,
- zapobiega przed powstawaniem nadmiaru luźnej skóry po odchudzaniu,
- stosowany systematycznie w widoczny sposób zmniejsza ilość podskórnej tkanki tłuszczowej.

Cena: 44,80zł / 200ml

Udał się!

Zwykle jestem dosyć sceptycznie nastawiona do wszelkich cudotwórczych balsamów antycelluitowych i odchudzających, ale produkt ATW zaskoczył mnie całkiem pozytywnie. Najwyraźniej odpowiednio dobrana mieszanka ekstraktów ziołowych i składników nawilżających daje zadowalające efekty.

Po regularnym, trwającym półtora miesiąca używaniu, mogę powiedzieć, że skóra na ciele jest wyraźnie ujędrniona i wygładzona, a celluit wyraźnie zmniejszony. Balsam szybko się wchłania, ma neutralny, trochę ziołowy zapach. Najgorszym elementem kosmetyku jest opakowanie - niby fajnie, że z pompką, ale mniej więcej od połowy zużycia trzeba potrząsać butelką i czekać, aż aplikator "znajdzie" źródło balsamu. Ostatnich kilka użyć to już wygrzebywanie resztek palcem ze środka.

Generalnie polecam - spełnia obietnice producenta co do wygładzania i odchudzania, choć przyznam, że nie próbowałam w wersji z profesjonalnym (:D) masażem. Dodatkowo dobrze nawilża skórę, a jednocześnie nie powoduje żadnych podrażnień.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca