Biolaven, Krem do twarzy na dzień

Biolaven, Krem do twarzy na dzień

Nawilżająco - ochronny krem do twarzy na dzień Biolaven, przeznaczony do codziennej pielęgnacji cery wymagającej. Zawiera olej z pestek winogron i witaminę E, które chronią przed wysuszeniem i działaniem szkodliwych czynników, przywracając skórze miękkość i elastyczność.
Krem Biolaven może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu, doskonale się rozprowadza i wchłania. Naturalny olejek eteryczny z lawendy, symbol Prowansji, koi
i odświeża skórę, pozostawiając ją gładką, nawilżoną i zrelaksowaną

Nie jest źle

Krem bardzo przyjemnej, dość lekkiej konsystencji. Nadaje się pod makijaż ale trzeba dość długo odczekać aby sie dobrze wchłonął.
Nawilżenie jest dobre, ale dla bardzo suchej skóry może byc za słabe.

Koszmar

Na szczęście nie kupiłam sama tego kremu, tylko przetestowałam próbkę.

Dla mnie ten krem śmierdzi, ma ziołowy, dla mnie okropny zapach, który czuć potem na twarzy. Jest biały, po nałożeniu nawet minimalnej ilości na twarz, ciężko go rozsmarować. Na twarzy robi białą warstwę, która nie chce się stopić ze skórą. Krem nie chciał się wchłonąć, więc po prostu go starłam, nie mogłam znieść zapachu.

Naturalne składniki i struktura nawilżająca tego kremu to ściema, bo i tak zawiera wysuszający skórę alkohol: Cetearyl Alcohol, Benzyl Alcohol.

Fajne opakowanie w tubie, dobrze pomyślane. Krem jeden z najgorszych, jakie miałam okazje użyć.

Wykorzystała: kilka próbek

polska dobra marka !

Biolaven krem do twarzy to jeden z wielu kosmetyków jakie stosuje tego producenta także z innych serii. Za co cenię ten krem:
1. Za świetnej jakości, naturalny skład. Prosty, czytelny, bez sztucznych zbędnych "ulepszaczy"
2. Wysoka skuteczność działania- krem bardzo dobrze się wchłania, daje uczucie odżywienia, skóra staje się elastyczna, nawilżona
3. Dobrze spisuje się nie tylko na dzień , ale również na noc i można go bezpiecznie stosowac również pod oczy
4. Wydajny
5.Obłędny zapach, uwielbiam
6. Rodzima marka
7. Fajna szata graficzna, zachęcająca do zakupu
8. Cena adekwatna do jakości
Bardzo ważne jest dla takich kosmetyków, żeby dać im czas, na to aby skóra się do nich przyzwyczaiła, ponieważ na co dzień faszerujemy skórę chemicznymi cudami i niestety musi ona się przyzwyczaić do delikatnego, naturalnego składu. Naprawdę dobry produkt

Super produkt!

Używam tego kremu od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że jestem z niego bardzo zadowolona.

Posiadam już kilka produktów z Biolaven i miałam co do tego kremu duże oczekiwania i nie zawiódł mnie w żadnej kwestii. Chciałam kremu, który super nawilży moją skórę, ale będzie nadawał się pod makijaż.

Krem pod makijaż sprawdził się u mnie super. Nawilża skórę, nie zapycha porów, mnie wywołuje podrażnień i zaczerwienień. Skóra jest po nim miękka i delikatna w dotyku. Krem szybko się wchłania, więc super sprawdza się na szybkie wyjścia, gdzie trzeba szybko się umalować. Krem jest wydajny, wystarczy go odrobinę, aby pokryć całą twarz. Nie jest tłusty, przez co po nałożeniu pudru mineralnego moja twarz nie świeci się po chwili,. Dodam, że zawsze używam jeszcze pudru ryżowego dla utrwalenia makijażu.

Za mega zaletę uważam skład produktu, polską markę i fakt, że kremu możemy używać na całą twarz, zarówno jako krem pod oczy. Dla mnie to genialne rozwiązanie, bo o ile przed spaniem lubię i mam czas nakładać różne kremy na twarz w tym ten pod oczy, to o poranku wolę dłużej pospać niż dbać tysiącami kremów o swój wygląd.

Ogólnie krem polecam, widzę same zalety, do tego przyjemnie pachnie.

Ciężki

mam wrażliwą cerę która nie jest specjalnie przetłuszczająca się ale ten krem wzmaga u mnie produkcję sebum i twarz mi się świeci. Mimo że mam krem na dzień to jest on dla mnie za ciężki i nie chce się wchłonąć do końca przez co trudno nałożyć na niego makijaż. Krem na pewno nawilża ale przez jego konsystencję jakoś niechętnie go używam, zwykle tylko w weekendy żeby po prostu go zużyć i nie zmarnować kasy. Niestety nie kupię drugiego opakowania

Używa produktu od: próbka

Super produkt na co dzień

Bardzo lubię te firmę, miałam kiedyś inna próbkę i była super, tym razem było również ok. Kremik jest lekki i bardzo przyjemny. Na twarzy szybko się wchłania pozostawiając ją nawilżoną i gładką. Piękny zapach zawdzięczamy olejowi z pestek z winogron i lawendzie. Można go stosować też na okolice oczu i fajnie się tu też sprawdził. Próbka ma 2ml i starczyła standardowo na dwa razy, jednak nałożyłam go też na szyję. Pod oczy nałożyłam gruba warstwę, która po krótkim czasie się wchlonela. Polecam jako kremik do codziennej pielęgnacji twarzy.

Dla mnie najlepszy

Mam cerę dość wymagającą skłonną do wyprysków,suchą i wrażliwą szybko dostaje wypieków od złego kosmetyku. Długo szukałam dobrego kremu dla siebie bo każdy powodował u mnie zaczerwienienia i kolejne pryszcze. Zachęcił mnie fakt iż krem jest naturalny a w składzie nie ma tablicy Mendelejewa.Jak się okazało strzał w 10! .Co prawda czasem krem mi pozostawia tłustą warstwę na skórze jednak nie powoduje u mnie żadnych zmian skórnych a o to mi chodziło

Nieprzyjemny zapach

Rozpocznę od tego, że mam zarówno krem na dzień, jak i na noc i według mnie zupełnie niczym się one nie różnią. Oba mają identyczne opakowania i identyczny, nieprzyjemny, drażniący zapach. Krem na dzień jest ciężki, tłusty, nie lubi się z żadnym z kilku podkładów, które na niego kładłam (powoduje rozwarstwienie, mimo, że czekam aż się w końcu wchłonie, a wchłania się długo). Zostawia lepką warstwę, nawet, gdy niby już się wchłonął. Zapach utrzymuje się naprawdę długo. Jedyną sporą zaletą tego kremu jest nawilżenie, bo nawilża świetnie. Jednak ze względu na zapach i jego formułę nakładam go na twarz tylko w te dni, kiedy zostaję w domu.

Wykorzystała: kilka próbek

Nie różni się od kremu na noc.

Zachęcona tym, że krem na noc z tej samej serii świetnie mi się sprawdził, postanowiłam wypróbować ten, jednak zanim kupiłam produkt pełnowymiarowy, w moje ręce wpadły próbki, które nie do końca zachęciły mnie do zakupu.

Konsystencja - zgadzam się z innymi opiniami, ze jak na krem na dzień jak dosyć 'bogaty' , nie wchłania się wcale szybko i chcąc go dać pod makijaż musimy odczekać całkiem sporo czasu.

Działanie - nawilża, nie zapycha, regeneruje. Działa dokładnie tak samo jak krem na noc, więc zdecydowanie bardziej wole kupić jeden krem i w razie potrzeby i leniwych dni w domu nakładać go także w dzień, niż kupić dwa kremy dedykowane na dzień i na noc , które praktycznie w ogóle się nie różnią.

Zapach - przyjemny. Da się wyczuć charakterystyczną woń dla kosmetyków z olejkiem z pestek winogron, obawiałam się, ze będzie mocno czuć lawendę, którą nie za bardzo lubię, ale nie ma tragedii, jest bardzo dobrze.

Opakowanie - korzystałam jedynie z próbek, ale jeśli tuba jest identyczna jak w przypadku kremu na noc, to uważam ją za bardzo funkcjonalną no i zarówno próbki jak i tuby maja opakowania miłe dla oka, co jest fajnym dodatkiem, bo przyjemniej się z takich kosmetyków korzysta. :)

ciężki i tłusty

Krem ma nawilżyć i chronić naszą twarz. Pierwsze co mi się spodobało, to piękny winogronowy zapach. Naprawdę mi się podobał i na tym chyba koniec. Łatwo rozsmarowywało się go na twarzy, ale ma też dużą wadę. Nie wiem czy tylko u mnie tak działa, czy może u którejś z Was też. Nałożyłam go w dzień w którym byłam w domu, nie nakładałam makijażu ani nie narażałam skóry na czynniki zewnętrzne. Miałam wrażenie przez cały dzień, aż do wieczornego prysznica, że moja skóra jest bardzo tłusta. Tak tłusta, że aż nieprzyjemnie mi się jej dotykało. To raczej nie jest krem dla mnie. Może spróbuję jeszcze raz, ale na razie nie jestem przekonana.

Raczej na noc

Mam cerę tłustą z rozszerzonymi porami i skłonną do niedoskonałości, a krem od Biolaven otrzymałam w JoyBoxie i postanowiłam, że będę go stosować, mimo przeznaczenia dla cery suchej.

Nakładałam go na noc lub w dni, kiedy nie zamierzałam się malować. Powodem tego była ciężka konsystencja i tłusty film na skórze, który niekoniecznie chciał się całkowicie wchłonąć. Aczkolwiek nie dziwi mnie to patrząc na skład. I nie było to dla mnie większym problemem, bo i tak na noc bardzo często stosuję olejki.

Krem znajduje się w poręcznej, matowej i nieprzezroczystej tubce na zakrętkę. Może nie jest to najwygodniejsza opcja, ale na pewno bardziej higieniczna niż słoiczek. Szkoda, że nie zastosowali w tym przypadku opakowań z pompką, jak w produktach Sylveco.
Krem nie jest bardzo gęsty, taki właśnie olejkowy. Może i dlatego jest bardzo wydajny, bo już niewielka jego ilość wystarcza na pokrycie całej twarzy. Nie bieli, ale jak wcześniej wspomniałam zostawia film na skórze.
Moja kapryśna cera bardzo go polubiła. Ładnie odżywiał i natłuszczał. Skóra była miękka i dobrze nawilżona. Nie podrażniał i nie zapychał. Koił wszelkie stany zapalne.

Nie sposób nie wspomnieć też o zapachu, który sprawił, że mam ochotę sięgnąć po inne produkty Biolaven. Pachnie winogronowo, niby słodko-owocowo, ale lawenda daje mu innego charakteru. Zdecydowanie wprawiał mnie w dobry nastrój przed snem.

Krem dodatkowo zapakowany jest w kartonik, na którym producent wyczerpująco opisał działanie kosmetyku i poszczególnych składników aktywnych. Grafika elegancka i stonowana. Graficy Sylveco i marek pokrewnych robią kawał dobrej roboty.

Cena nie jest zbyt wygórowana, jak na tak dobry i dopracowany produkt.
Nie wiem czy kupię ponownie, bo póki co mam kilka kremów i olejków w zapasie. Ale już mam kupiony płyn micelarny z tej serii.

Lekki krem

Potrzebowałam jakiegoś lekkiego kremu, ale o dobrym składzie (na co teraz zwracam uwagę). Cała seria Biolaven, z której mam kilka kosmetyków nie zawiodła mnie, więc postanowiłam, że poszukam czegoś właśnie w ich ofercie.

Jest to lekki krem, który przyjemnie się nakłada. Czuję, że skóra mimo dobrego nawilżenia, nadal oddycha. Mimo, że jest to krem na dzień, ja jednak stosuję go na noc, jako kolejny etap w mojej pielęgnacji. Gdy potrzebuję większego odżywienia skóry, przed kremem nakładam na twarz kilka kropel serum - zresztą z taką intencją go kupowałam - jako krem, który nie zapcha mojej cery, ale w razie potrzeby zostanie wzbogacony o serum.

Ładnie pachnie, opakowanie jest funkcjonalne, cena niewygórowana.
Jestem zadowolona z zakupu :)