Biolaven, Balsam do ciała

Biolaven, Balsam do ciała

Nawilżając o- wygładzający balsam do ciała Biolaven Sylveco, zawierający odżywczy olej z pestek winogron, przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry wymagającej. Podczas regularnego stosowania chroni przed wysuszeniem i działaniem szkodliwych czynników, przywraca miękkość i elastyczność. Dzięki lekkiej formule balsam do ciała Biolaven Sylveco doskonale się rozprowadza i wchłania, pozostawiając skórę gładką, nawilżoną i zrelaksowaną. Naturalny olejek eteryczny z lawendy, symbol Prowansji, pozwala odczuć cudowne odprężenie i ukojenie.

Piękny zapach, choć trochę cieżki

Balsam dla lubiących zapach lawendy bo jest tutaj naprawdę bardzo intensywny i utrzymuje się na skórze. Nawilża, w miarę dobrze się wchłania, jest w bardzo dużym opakowaniu a że jest wydajny to wystarcza na długo. W tej cenie to bardzo dobry balsam

Bardzo dobry

Stosowanie tego balsamu to prawdziwa przyjemność. Niesamowicie mocno nawilża i wygładza skórę, pozostawiając ją miękką i przyjemną w dotyku jak nigdy przedtem. Nie jest w ogóle tłusty. Nie brudzi ubrań. Wchłanianie też całkiem szybkie i bezproblemowe. Wydajność super, starcza na długo. Zapach intensywny, ale ładny, relaksujący, pozostaje na skórze bardzo długo. Polecam.

Warto dla zapachu

Nie jestem fanką balsamów samych w sobie, gdyż moja skóra jest dosyć dobrze nawilżona, jednak produkt był na promocji, więc zdecydowałam się na zakup. Nie mogę się wypowiedzieć na temat samego nawilżania skóry, bo nie oceniałam go pod tym kątem. Przede wszystkim balsam, zgodnie z zapowiedzią producenta bardzo ładnie wygładził moją skórę oraz sprawił, że jest bardzo miękka. Balsam ma przyjemną konsystencję, ale czasami jak na mój gust trochę zbyt długo się wchłania i pozostawia na skórze średnio przyjemny film. Największą jego zaletą jest jednak zapach, który, oprócz tego, że jest zniewalający, utrzymuje się na ciele nawet drugiego dnia po użyciu.

Świetnie nawilża ciało!

Moj ulubiony balsam, stosuje go codziennie, przeważnie po kąpieli, nadaje natychmiastowy efekt nawilżenia, ma lekką i bogatą konsystencję. Piękny, zmysłowy zapach winogron, utrzymuje się przez dlugi czas. Skóra jest miękka i gładka w dotyku. Do tego posiada duże opakowanie, które jest bardzo wydajne i wystarcza na bardzo długo. Jak najbardziej polecam, zwłaszcza, ze cena jak na taki kosmetyk nie jest wygórowana.

Balsam idealny

Krótko i na temat - mój ulubieniec.
Wszystko się w nim zgadza:
- opakowanie - duże, wydajne, ale zgrabne, nie zajmuje dużo miejsca, ładna szata graficzne, wygodna pompka
- zapach - musiałam się do niego przyzwyczaić, to fakt. O ile w innych produktach z tej linii, nie miałam tego problemu... tutaj wynikało to z tego, że ten zapach długo się utrzymuje. Nawet następnego dnia rano jest wyczuwalny.
- konsystencja - łatwo się wchłania, jest treściwy, ale gładko i szybko się można się nim posmarować
- działanie - idealne. Skóra jest odżywiona, mięciutka. Tak jak zapach i działanie utrzymuje się do następnego dnia.
- cena - do 20zł, myślę, że biorąc pod uwagę jego wydajność - opłaca się.

Świetny produkt!

Bardzo dobry balsam

Balsam ma dość lejącą konsystencję, a mimo tego trudno się rozprowadza, dlatego wsmarowuję go w jeszcze wilgotną skórę. Pozostawia tłusty film, czego nie lubię, bo czuję się nieświeżo, ale biorąc pod uwagę jak dobrze działa, to muszę mu wybaczyć ;) trzeba się przyzwyczaić do zapachu

Dobry i lekki nawilżacz

Balsam wart swojej ceny: super skład, bardzo lekka konsystencja, mega nawilżenie, piękne opakowanie i błyskawiczne wchłanianie bez tłustego filmu. Skóra jest widocznie gładsza i bardziej nawilżona, a do tego ładnie pachnie :)

Poprawia kondycję skóry

Balsam, dzięki któremu moja skóra na prawdę zaczyna być w lepszej kondycji. Zazwyczaj jest tak, że w momencie używania jakiegoś balsamu, skóra wygląda dobrze tylko wtedy, kiedy jest posmarowana. Po odstawieniu jest przesuszona. Po tym balsamie tak nie jest. :)
+ Nie wysusza skóry
+ Skóra jest po nim gładka i przyjemna w dotyku
+ Wydajny
+ Świetny skład
+ Nie jest tłusty
+ Poprawia kondycję skóry
+ Opakowanie

+/- Zapach dosyć mocno wyczuwalny (lekko owocowy, czuć winogrona)

Lekkość

Balsam idealny na wiosnę. O lekkim zapachu winogron. Próżno tutaj szukać obiecanej lawendy (może to i lepiej).
Balsam ma lekką konsystencję. Szybko się wchłania. Daje skórze miękkość i nawilżenie. Skóra jest miła w dotyku.
Duży plus za w miarę krótki skład bez zbędnej chemii.

Nic dodać nic ująć

Kolejny produkt marki Sylveco, do którego można przykleić etykietkę z napisem "nic dodać nic ująć".

Bardzo dobrze nawilża, pozostawia na skórze nietłusty, ochronny film aż do kolejnego mycia. Dobrze się rozprowadza.
Ma przyjemny, nienachalny zapach (mi również przypomina woń winogron :))
Krótki, przyjazny dla skóry skład.
Jest całkiem wydajny, a cena jak na kosmetyk naturalny też nie jest wygórowana.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Pomaga na rogowacenie okołomieszkowe!

Przyznam się, że to mój pierwszy balsam w życiu. Na początku byłam zawiedziona jego działaniem. Zero uczucia nawilżenia, sprężystości skóry. Skusiłam się na niego ze względu na to, aby w końcu uporać się z rogowaceniem okołomieszkowym na ramionach. I... w końcu mi się to udaje :))
Mój plan działania był taki: regularny peeling minimum raz w tygodniu, codziennie balsam, i minimum raz w tygodniu "moczenie się"/kąpiel w wodzie z dodatkiem 2 łyżek oleju (używam obecnie słonecznikowego nierafinowanego). Myślę, że peeling z kawy swoje zrobił, ale codzienne smarowanie ramion tym pięknie pachnącym balsamem też przyczyniło się do tego, że już powoli żegnam się z rogowaceniem. Zostały mi jakieś resztki, które dalej "leczę" po swojemu.

+ polska marka z której powinniśmy być dumni
+ przepiękny naturalny skład
+ cena bardzo przystępna
+ wydajność, będę używać go już 3 miesiąc (a używam go codziennie), i myślę, że wystarczy jeszcze na jakiś czas
+ pięknie pachnie winogronami, naprawdę uwielbiam jego zapach
+ DZIAŁANIE: w połączeniu z peelingiem z kawy i kąpielami z olejem już prawie pokonałam rogowacenie okołomieszkowe:))

Na początku nie widziałam efektów, ale po kilku tygodniach od codziennego stosowania balsamu, zauważam ogromną różnicę. Skóra jest nawilżona, przyjemnie napięta i ukojona.
Dodam jeszcze, że mam skórę raczej alergiczną i patrzę na to, co na nią kładę. Z tym balsamem nie ma żadnych problemów - nie uczula, a wręcz leczy! Na 100% go jeszcze kiedyś kupię, polecam :)

Panaceum dla suchej, alergicznej skóry.

Pierwszy balsam, który po użyciu nie uczula mnie na rękach- w końcu nie muszę myć dłoni od razu po wysmarowaniu ciała.
+ Dobrze nawilża, odżywia skórę. Balsam daje radę nawet w zimie.
+ Wygodne opakowanie z pomką i piękny zapach- naturalny i jak dla mnie, to winogronowy.
+ Szybko się wchłania.

Polecam każdemu :)

Używam tego produktu od: miesiąc i widzę przed nami piękną przyszłość
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie