Schwarzkopf Schauma, Nectar Nutrition, Szampon do włosów

Schwarzkopf Schauma, Nectar Nutrition, Szampon do włosów

Sprawdź ceny produktu

Bogata formuła szamponu Schauma Nectar Nutrition o niesamowitym zapachu kwiatów zmysłowo pielęgnuje włosy, głęboko je oczyszcza i przywraca im tym samym jedwabiście piękny wygląd, pozostawiając je miękkie w dotyku.

zapachowa
w butelce
100 – 250ml, >250ml
Skóra głowy
normalna
oczyszczające, wygładzające

Miły, sympatyczny, w sam raz na codzień.

Muszę przyznać, że bardzo lubię szampony Schaumy. Ten kupiłam z ciekawości, lubię nowości, a tego akurat nie miałam okazji spróbować.
Plusy :
- dobra konsystencja,
- przyjemny zapach,
- dobrze myje,
- ładnie się pieni,
- jest wydajny,
- cena również na plus,
Dla mnie to dobry szampon, przy codziennym myciu nie szkodzi moim włosom, a to już duży plus, gdyż zwłaszcza te ziołowe szampony, nawet bez SLS często wysuszają mi włosy i skórę głowy. Ten szampon z Schaumy polecam!

Taki codzienny

Sympatyczny szampon do codziennego użytku. Nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego działania odbudowującego czy naprawczego. Nie wpływał znacząco na poprawę kondycji włosów. Ot taki zwykły, łagodny szampon. Zauważyłam natomiast, że po powrocie z urlopu nad morzem źle wpływa na stan włosów. Bardzo nieładnie się układają (czytaj : sterczą mi na wszystkie strony), plączą się, mimo używania odżywki. Konsystencja jest przyjemna, gęsta. Dobrze się pieni i ładnie pachnie.
Do tego konkretnego nie wrócę, ale inne szampony Schaumy z chęcią przetestuję

Bardzo mi się spodobał

Szampon kupiłam w komplecie z odzywką płacąc 7,99 zł/zestaw. Biorąc pod uwage normalną cene obu produktów, cena była bardzo korzystna. Szampon ma piekne opakowanie, które idealnie lezy w dłoni. otwór jest na tyle duży, że wygodnie można dozować ilość szamponu. Szampon ma jasnopomarańczowa barwe, jest kremowy i nalozony na wlosy bardzo dobrze sie pieni. Po jego uzyciu wlosy sa gladkie, miekkie w dotyku, lśniące i zdyscyplinowane. Na uwage zasługuje też piekny zapach i formuła bez silikonów.To mój kolejny szampon tej firmy i na pewno nie ostatni.

+ wydajnośc
+ piekny zapach
+ gesta konsystencja
+ dobrze sie pieni
+ nie zawiera silikonów
+ cena
+ dostepność

Schauma stała się moim must-have.

Długie lata stroniłam od szamponów tej firmy, nie wiem czy zasługa to producenta, czy technologii, ale z biegiem czasu szampony Schaumy stały się klasykiem i standardem w swojej kategorii.

Ten produkt spełnia swoje zadanie, a przy okazji jest przyjemnością i miłym codziennym rytuałem owianym - rzeczywiście - kwiatowym zapachem.

Nie obciąża włosów, ma cudownie lekką kremową konsystencję, jest niezwykle wydajny i bardzo tani.

Polecam.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: 2-3 buteleczki.

Szampon jak szampon

Jest to kolejny i na pewno nie ostatni szampon tej firmy. Przetestowałam już chyba wszystkie i jakoś żaden z nich nie różni się znacząco od siebie oprócz zapachu.
Zapach jak najbardziej na plus, przyjemny, nie za mocny. Szampon dobrze się pieni, oczyszcza włosy. Włosy są po nim bardziej miękkie. Nie zauważyłam żadnych właściwości nawilżających. Taki sobie szampon.