Lifting Program, Płatki kolagenowe pod oczy z wyciągiem z kawioru

Lifting Program, Płatki kolagenowe pod oczy z wyciągiem z kawioru

Płatki kolagenowe pod oczy z wyciągiem z kawioru linii Lifting Program zawierają opatentowany bioaktywny składnik STRUCTURINE są przeznaczone do każdego typu dojrzałej cery. Można je stosować również przed 30 rokiem życia. Gł ęboko odżywiają, skutecznie ujędrniają, efektywnie wygładzają i widocznie rozjaśniają skórę. Działają przeciwzmarszczkowo. Każdy płatek to gotowa, łatwa do wykonania maseczka. Zestaw do trzech zabiegów (6 płatków) zawiera także specjalny płyn aktywujący do zwilżania płatków. Płatki po nałożeniu stają się "drugą skórą". Efekt wygładzania, ujędrniania i rozjaśnienia skóry wokół oczu jest widoczny już o pierwszym zabiegu. Formuła płatków dodatkowo wzbogacona jest o wyciąg z kawioru, który zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Dla utrwalenia efektu wygładzania i jędrności skóry kurację należy powtarzać co 1-2 tygodnie.

Skład: płatki kolagenowe: collagen, hydrogenated polyisobutene, PPG-15-stearyl ether, caviar extract, PPG-40-sorbitan peroleate, hydrolyzed elastin, CI 75470
płyn aktywujący: aqua, sodium chloride

Cena: 28 zł / 3 opakowania po 2 płatki, 3 buteleczki płynu aktywującego

rozczarowanie

Od jakiegoś czasu poszukiwałam dobrych płatków pod oczy które przynajmniej zmniejszyłyby zmarszczki i cienie i niestety mój wybór nieopatrznie padł na płatki Soraya.
Ludzkie pojęcie przechodzi co się z nimi dzieje przy nakładaniu, płatek trzeba by chyba trzymać pięcioma rękami a szóstą polewać aktywatorem żeby sie nie rozciągnął, nie zwałkował, nie zmniejszył i zamienił w długi i cieniutki wałeczek pod okiem. Dla mnie użytkowa porażka.
Co do efektu to po użyciu całego opakowania cienie pod oczami nieco się rozjaśniły ale zmarszczki pozostały w stanie praktycznie nienaruszonym więc nie było to warte ani tych pieniędzy ani wysiłku włożonego w nakładanie i poprawianie płatków.

Używam tego produktu od: kilka dni

można sobie darować

Ogólnie nie lubię firmy soraya ale pomysł z płatkami bardzo mi się spodobał. Używanie płatków już trochę mniej..... Za dużo jest tego płynu aktywującego a ja nie lubię bez sensu marnować czegokolwiek. Dodawałam tego płynu kilkakrotnie w trakcie trzymania płatków pod oczami ale i tak po pół buteleczki szło do kosza. Płatki nie trzymały się za dobrze na skórze i co chwilę musiałam poprawiać. Efektu liftingującego również nie zauważyłam - no ale może mam za gładko pod oczami żeby efekt zauważyć ;)
Po zdjęciu faktycznie skóra jest przyjemna i gładka ale efekt ten nie utrzymuje sie zbyt długo. Myślę, że efekt jest lepszy przy głębszych zmarszczkach niż u mnie. Na pewno nie zaszkodzą...

Używam tego produktu od:nie pamiętam

bez różnicy

kupiłam i zuzyłam z rok czy dwa lata temu, zapomnialam ocenic...
otoz dla mnie platki to jedna wielka sciema najprosciej mowiac. Po uzyciu nie bylo zadnej roznicy.
Wygladzenia, ujedrnienia, rozjasnienia nie dostrzegłam chociaż szukałam. Bubel

Używam tego produktu od:-

Manicure - glitter nails

rozjaśniają

Świetny kosmetyk przed ważnym wyjściem. Rozjaśnia spojrzenie i usuwa obrzęki, jakby rozkurcza skórę pod oczami. Niestety płatki po nasączeniu skurczają się, z półpłatka robi się wąski pasek, który ledwo starcza na połozenie pod okiem. Mimo to działanie rewelacyjne - szkoda, że jest ich tak mało w opakowaniu ;(

Rozczarowanie

Spodziewałam się po tych płatkach jakiegokolwiek efektu: wygładzenia skóry pod oczami, rozjaśnienia cieni albo choć chwilowego rozprasowania kurzych łapek... Nic z tego. Jedyne czego się doczekałam to okropne szczypanie i zaczerwienienie, które przechodziło przez kilka godzin (A nie mam bardzo wrażliwej skóry wokół oczu). Efekt pielęgnacyjny żaden :/ Wyrzucony pieniądz..

złudzenie

Chyba zbyt wiele sie po tych płatkach spodziewałam. U mnie, podobnie jak u Noor, płatki nie robia niemal nic. Ani bezpośrednio po nałożeniu ani nawet rano. Skóra pod oczami jest tylko przyjemnie odprężona, nieco nawilżona ale specjalnego ujędrnienia ani rozjasnienia nie zauważyłam. O zmniejszeniu zmarczek mimicznych oczywiście nie pisze bo nawet bym o tym nie marzyła. Jak dla mnie całkiem drogi bubel. 2* daje za fajna zabawę jaka mi dostarczyły.

Różowe nic

Pisząc recenzję tych płatków czuję się jak Masztalski z dowcipu, w którym rozwodził się z żoną, bo mu nie odpowiadała seksualnie (na to wstał Żelazko i powiedział - "Patrzcie go! Wszystkim chłopom w mieście odpowiada, a jemu nie!").

Na mnie one w ogóle nie działają. To prawda: płatki są mięciutkie, łatwo chłoną dołączony aktywator, dobrze trzymają się pod oczami i cały zabieg nie jest kłopotliwy. Zaraz po zdjęciu płatków skóra jest gładka, ale wystarczy jeden grymas twarzy i powraca do swojego normalnego stanu. Różowe nic. :(

ŚWIETNE :)

Trochę obawiałam się tego zakupu,bo kosmetyki Sorayi raczej nigdy nie służyły mojej cerze,często miałam po ich produktach podrażnionioną skórę,spuchnięte powieki,więc zaprzestałam ich stosowania.Ale płatki okazały się super trafnym zakupem :D Przede wszystkim nic a nic nie podrażniają oczu,żadnego pieczenia,spuchniętych powiek itd. Całkiem nieźle nawilżają,super rozjaśniają cienie pod oczami,lekko napinają skórę,wygładzają niewielkie zmarszczki.Są bardzo proste w użyciu, umieszcza się je pod okiem,zwilża płynem aktywującym i ściąga po około pół godzinki.Zdecydowanie bardziej skuteczne od różnych kremów czy maseczek pod oczy,efekt widoczny już po pierwszym zastosowaniu.Dla mnie jak na razie najlepszy kosmetyk poprawiający stan skóry pod oczami w tak szybkim czasie!!!Cena również nie wygórowana!!!

Używam tego kosmetyku od: kilku tygodni
ilość zużytych opakowań: skończyłam 1

nie do wiary

Kosmetyk tak oryginalny w formie, że musiałam spróbować. Jest niewygodny w użyciu - trzeba czasu i spokoju, żeby nałożyć płatki pod oczami równiutko pod samą powieką i stopniowo nasączać płynem. Płynu jest bardzo dużo, mimo że lałam chojnie nie udało mi się zużyć całej ampułki na jedną parę płatków, które zbyt mocno nasączone zsuwają się z racji ciężaru w dół. Trzeba więc odżałować, bo przechowywanie otwartej ampułki to ryzyko. Cierpliwie czekałam 20 minut - w tym czasie nie czuć żadnego mrowienia, szczypania itp. dolegliwości. Wreszcie przyszedł czas na wielką odsłonę. Przyznam, że trochę się wystraszyłam - skóra byłą niesamowicie rozjaśniona, nawilżona, napięta i wygładzona. Ponieważ kilka dni wcześniej używałam kremu brązującego Bielendy to rozjaśnienie pod oczami dało kontrast w stylu misia pandy (więc nie polecam stosowania po samoopalaczu). Ale płatki działają bez wątpienia. Efekt widać jeszcze drugiego dnia rano. Nie są tanie - jedna sesja z tymi płatkami to 10 złotych, ale to i tak taniej niż zabieg u kosmetyczki, a efekt porównywalny. Miło, że to polski kosmetyk - jest naprawdę dobry!

działają!!!

Na razie, po pierwszym użyciu - daję 4 *, bo też jest to pierwszy kosmetyk, który od razu spełnia obietnice producenta! Po 20 minutach skóra pod oczami była wyraźnie wygładzona, a zmarszczki mimiczne zminimalizowane...Cud po prostu :)
Niezbyt wygodna jest aplikacja. Gdy spróbowałam kolagenowy płatek nawilżyć w ręku - zwinął mi się w sznureczek i tyle. Drugi najpierw rozłozyłam pod okiem, nim zaczęłam go moczyć. Mimo wszelkich starań - prawie połowa płynu z ampułki została, więc jutro kurację powtórzę. Spróbuję też chodzić z płatkami, bo dobrze rozłożone - chyba faktycznie nie spadną. Nie są tanie, ale jesli je stosować raz na tydzień - to da się wytrzymać, a dla takich efektów - po prostu trzeba! :)
Dodaję jedną gwiazdkę! Dziś nawilżałam płatki na twarzy i problemu zwijania się płatka juz nie było, natomiast efekty jeszcze lepsze! nie wiem, na ile są trwałe, ale na razie - jestem zachwycona!!! :)

Lubię je !

Co jakiś czas robię sobie co tygodniową kurację tymi płatkami :) Jest ich w pudełku akurat na 3 razy :) Sa bardzo fajne :) Różowe płatki trzeba nasączyc dołączonym płynem i połażyć pod oczkami ..ja potem jeszcze je kładę nad usta :) Rezultat bardzo mnie zadowala. No więc: rozjaśniają skórę pod oczami, wygładzają zmarszczki, skóra jest ożywiona i wypoczęta. Polecam przed wielkim wyjściem ! Naprawdę warto !!

bardzo, bardzo dobre

Może to zima a może inne przyczyny sprawiły, że skóra wokół moich oczu przestała mi się podobać... Pojawiły się cienie i generalnie skóra stała sie jakaś taka szara i wiotka. Zauważyłam też małe, pierwsze zmarszczki :(
Zachęcona jedną, ale za to jaką opinią wizażanki, postanowiłam wypróbować te płatki.
Muszę przyznać, że zaskoczyła mnie ich jakość i to, co zobaczyłam po 30 min. noszenia ich pod oczami: skóra napięta, jaśniutka, wypoczęta!!! Nałożyłam tylko kremik i oczy cód miód! Polecam, bo warto wydać na nie te 27 zł.