Eveline, Fiberblast X - Treme Noir (Ultra czarny tusz do rzęs)

Eveline, Fiberblast X - Treme Noir (Ultra czarny tusz do rzęs)

Stożkowa szczoteczka z włosia maskary Everett Cosmetics Fiberblast X - Treme Noir zapewnia precyzyjną aplikację oraz dodaje ultraobjętości przy jednoczesnym wydłużeniu i rozdzieleniu rzęs. Aksamitna formuła ultra czarnego tuszu do rzęs Everett Cosmetics wzbogacona woskami – pszczelim, kandelila i carnauba dokładnie pokryje rzęsy tuszem, a intensywny czarny pigment nada im uwodzicielskiego charakteru. Rzęsy są idealnie wytuszowane i rozdzielone od nasady aż po same końcówki.

To nie to

Bardzo lubię tusze Eveline, więc co jakiś czas wracam do nich. Jednak tym razem to nietrafiony zakup - w każdym razie dla mnie. Ale po kolei. Opakowanie bardzo eleganckie, kobiece. szczoteczka jest dość specyficzna, w kształcie stożka. Początkowo nie mogłam jej ogarnąć ale po jakimś czasie polubiłam ją, bo dzięki jej kształtowi mogłam pomalować nawet najkrótsze rzęsy. Jednak sam tusz nie przypadł ki do gustu - miałam wrażenie jakby był wyschnięty, stary. A może i rzeczywiście trafiłam na taki. W każdym bądź razie trzeba było sie namachać szczoteczką, by było widać jakiś efekt na rzęsach. Miał być ultra czarny - nie był. Na szczęście nie obsypuje się, nie rozmazuje i nie uczula. Na wyście do pracy może być.

Podczas kryzysu w portfelu ->moze byc

Tusz ukryty jest w zloto czarnym opakowaniu(eleganckie i solidnie wykonane). Szczoteczka wykonana z wlosia w ksztalce stozka(wygodna ,precyzyjna).Ze wzgledu na ksztalt mozemy dotrzec nawet do najkrotszych rzes.
Kolor gleboko czarny. Dobrze rozdziela rzesy. Wydluza. Nie kruszy sie. Nie osypuje (nawet po calym dniu).
Tusz ma rowniez swoj minus. Jest dosc "suchy" juz od pierwszego uzycia. Aby uzyskac zadowalajacy efekt trzeba nalozyc go dosc sporo (przez co spada jego wydajnosc). W kazdym razie mamy pewnosc ,ze nie przesadzimy z iloscia.
Za ta cene jednak mozna raz na jakis czas (podczas kryzysu w portfelu) spokojnie kupic.

To nie to

Uwielbiam tusze Eveline, jeden z nich jest moim must have, więc jak tylko pojawia się ich nowość na rynku to testuję. W tym wypadku jakoś nie udało się.

Szału nie ma

Chciałam wziąć inny tusz, ale zapomniałam jak wygląda i zabrałam cokolwiek. I tak się poznaliśmy. Spotkania nie żałuję, ale szukam czegoś "bardziej".
Plusy:
- nie skleja rzęs
- nie osypuje się mocno
- rozdziela rzęsy
- cena
Minusy:
- słaba czerń
- potrzeba 2 warstw by coś było widać

Jest OK

Plusy:
- Nie skleja rzęs
- Ładnie wydłuża
- Nie robi grudek
- Dobrze rozdziela rzęsy
- Świetna szczoteczka

Minusy:
- Nie pogrubia.
- Zbyt delikatny efekt

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

całkiem, całkiem

na promocji wzięłam jak padło i trafiłam nieżle
za tę cene, robi to co powinna, czyli koloruje rzesy,choć z tym mogłoby być lepiej,
wydłuża i nie skleja, plus za pielęgnacje rzęs
idealna na codzień - robi bardzo naturalny efekt wygląda fajnie

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: końcówka 1

Świetnie wydłuża ale pigmentacja straszna...

Wzięłam tą maskarę całkowicie przypadkowo planowałam wziąć zupełnie inny tusz. Myślę, że nie był to zły wybór ale mogłoby być lepiej. Tusz bardzo dobrze wydłuża i rozdziela rzęsy. Nie robi ich sztywnych, i faktycznie je pielęgnuje. Objętość mogłaby być lepsza. Dobrze podkręca. Duży minus za kiepską pigmentację. Przy moich bardzo jasnych rzęsach muszę używać parę warstw żeby było ją mocno widać.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno w użyciu

Niestety najgorszy tej firmy.

Bardzo lubię tusze tej firmy, kiedy nie jestem przy gotówce, chętnie sięgam po nie i zielony-Eveline, Magnetic Look Mascara i srebrny-Eveline, Volumix Fiberlast Mascara Lenght & Curl Up- były dla mnie totalnie pozytywnym zaskoczeniem, efekt był fascynujący zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę.Ten niestety jest najgorszy.Pomimo, iż swieży ma bardzo ciężką i kluchowatą konsystencję.Nie robi z rzęsami niczego, efekt bardzo delikatnego pokrycia.Opakowanie tandetne-czarny plastik oklejony ordynarną naklejką.Szczoteczka kolejny dramat-wielka, gruba i nieporęczna.Głębokiej czerni tez nie ma.Ja nie polecam,Odłożyłam do szafy i leży, lubię podkreślone rzęsy.Polecam kobietom i dziewczynom lubiącym super bardzo delikatny makijaż.Aksamitna formuła to chyba żarcik.Nie kupujcie, szkoda nawet takich pieniędzy.