Bobbi Brown, Intensive Skin Serum Foundation SPF40 (Serum do twarzy we fluidzie)

Bobbi Brown Intensive Skin Serum SPF40 złożone z liczi, trawy bambusowej oraz kordycepsu chińskiego - ta wysoko skoncentrowana formuła intensywnego serum do twarzy pomaga dodać skórze energii, której potrzebuje by wyglądać młodo i świeżo. Jedwabista emulsja pokrywa skórę by nadać idealny, ale naturalny wygląd przez cały dzień. Serum Bobbi Brown we fluidzie dostępne jest w kilkunastu odcieniach.

fluidy
w buteleczce

Św ietny:)

Długo broilam się przed tym produktem :)
Od długiego czasu jestem fanką skin foundation resztę podkładów Bobbi trochę omijam -BŁĄD.

Pasują mi praktycznie wszystkie plynne ( stocki i kremy , sloiczkowe formuly juz nie)podkłądy marki ,

Podkład kosztuje 245 zł na stronach perfumerii i w Polsce niestety nie da się go kupić taniej.
Przychodzi do nas w standardowym dla marki kartoniku z prześliczna buteleczka oraz zaopatrzony w pipetkę.

Sam kosmetyk jest dość płynny. Śliski pod palcami. Rozprowadza się cudnie ... sunie nawet po suchej spragnionej skórze czyniąc ją miękka, oraz świeżą.

Krycie okreslimabym jako....lekko poniżej średniego gdyby ustawić go w rzędzie z innymi podkład ami które mam to byłoby tak.

Od najmniej kryjaxego :
1) rich foundation
2) skin foundation
2/3) serum foundation
4) even finish

Różnica w kryciu pomiedzy skin foundation a serum jest nieznaczna jednak serum lepiej buduje krycie.

Odrazu po nałożeniu podkład daje lekki dewy efekt. Przypruszony pudrem daje nam satynowy efekt z lekkim połyskiem jednak subtelnym i z klasą. Odcienie w tym podkładzie odrobinkę ciemniejsze. Moim standardowym kolorem jest kolorek 0 porcelain. Przez zupełny przypadek zakupiłam 00 alabaster i nie jest on specjalnie jaśniejszy od 0 w skin foundation... dobrze wyszło. Podkład jak wiele produktów z bardzo wysokim filtrem lubi sobie z oksydowac. Trzeba brać to pod uwagę przy doborze koloru.

Podkład tez nie zastyga. Jestem Sucharkiem mi to odpowiada,ponieważ zapewnia mi całkowity komfort jednak na cerze mieszanej taki produkt może się ślizgac i scierac.

Na mojej bardzo suchej skórze trzyma się około 7-8 godzin. Dla mnie to ok przy tym jak fajne wykończenie ofiarowuje podkład. Nigdy też nie kładę podkładu na cały dzień pracy.

Makijaż to mój buduar. Moje mile chwile
Robie go dla relaksu i raczej na obiad do restauracji lub spacer. W pracy w której bywa że spędzam dóbr stawiam na krem i tusz. Nie mam problemu ze skórą.

Pisze o tym dlatego ze mam specyficze podejście i bardzo sucha skórę, tlusta byłaby zawiedziona, oblepiona i produkt w jednej chwili wyglądałby bardzo nieswiezo i nieestetycznie.

U mnie te 8 godzin wygląda ślicznie czadam dłużej ale z całą pewnością musze go przypudrowac aby się nie świecił i nie migrowal. Ogólnie super produkt. Bardzo wydajny. O cudownym wykończeniu niczym parURE de lumiere zmieszanym z kultowym aqua od Guerlaina. Piękna paleta kolorów. Komfort noszena.
Ten kosmetyk naprawdę upiększa!

Zdecydowanie dla skór suchych

Naturalny efekt połączony z pielęgnacją

Jeden z najlepszych podkładów jakich do tej pory używałam. Idealny na ciepłe dni, zapewnia ochronę, nawilżenie i naturalny efekt. Bez efektu maski. jedyny minus to wydajność, kiedy chcę uzyskać większe krycie muszę nałożyć kilka warstw podkładu.

Beznadziejne opakowanie i zniewalający efekt

Piękny, czarny flakonik z pipetką kryje w sobie gęsty, barwny płyn.
Ale zanim się do fluidu dostaniemy musimy się nieco namordować- pipetka nie babiera podkładu- właściwie nabiera go za którymś razem- wtedy kiedy ma ochotę- przy kosmetyku w tej cenie- niedopuszczalne.
Kiedy już dostaniemy się do samego podkłady zachwyca nas kremowość ale też lekkość preparatu. Fantastycznie rozprowadza się palcami, nieźle kryje, każda dobierze kolor dla siebie.
Właściwości serum też muszą być bo mimo bardzo suchej skóry, nawet jeśli zapomnę o kremie na mrozie podkład nie wypuszcza żadnej suchej skórki i utrzymuje się niezmiennie cały dzień.
Byłby ideałem gdyby nie fatalne dozowanie.

Używam tego produktu od: 3mc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1szego