Iwostin, Purritin, Żel peelingujący do mycia twarzy i ciała

Iwostin, Purritin, Żel peelingujący do mycia twarzy i ciała

Żel peelingujący do mycia twarzy i ciała Iwostin Purritin ma wielofunkcyjne zastosowanie dla skóry tłustej i trądzikowej: złuszcza naskórek twarzy i ciała po opalaniu, odblokowując pory. Ponadto ogranicza rozwój bakterii Propionibacterium Acnes oraz reguluje wydzielanie sebum, dzięki czemu zapobiega powstawaniu nowych zmian trądzikowych. Nie należy stosować przy ostrych zmianach zapalnych.
Substancje aktywne: Physiogenyl, Zinzidone, Cobiostab 400, alantoina, wyciąg z aloesu, granulki peelingujące z wosku jojoba, granulki polietylenowe.

oczyszczające, antybakteryjne
w tubie
żel
>100ml

Jeden z lepszych jakie miałam

Wg mnie jeden z lepszych preparatów dla skóry problematycznej.
Bardzo fajnie matuje, choć po dłuższym używaniu widać lekkie przesuszenie skóry.
Produkt fajnie oczyszcza skórę. Nie posiada żadnego specyficznego zapachu. Bardzo, ale to bardzooo wydajny.
Cena trochę wysoka, ale ja często kupuje na przecenie w Super Pharm'ie

to tylko przygoda

Kupiłam ten żel tylko dlatego, że był nowością w mojej aptece, ja miałam zniżkę pracowniczą, a wersja podstawowa nie wyrządziła mi krzywdy. I cóż, nie zachwycił mnie.

Żel zamknięty jest w sporej tubie z typowo apteczną szatą graficzną. Tuba jest estetyczna i solida, wyposażona w zamknięcie tylu klik.
Żel ma przezroczystą konsystencję. Widać w nim zanurzone drobinki peelingujące, których nie jest zbyt wiele. Żel jest bezzapachowy.

Podczas mycia twarzy żel pieni się bardzo delikatnie. Drobinki raczej masują twarz. Wg mnie spokojnie można używać go codziennie, nawet mając cerę wrażliwą. Resztki kremu BB zmywa dobrze, do większych ilości malowideł go nie testowałam.

Zauważyłam, że podczas gdy go używam zaczęły pojawiać mi się "niespodzianki", które już od dość dawna mi się nie przydarzały. Nie zrzucam tego na żel, bo moja dieta w ostatnim czasie również woła o pomstę do nieba, ale nie wykluczam, że on również może być tego sprawcą.

Wydajność jak na tą pojemność tragiczna. Tuba 200ml znika w miesiąc i to używana tylko do mycia twarzy.
Cena jak na produkt apteczny nawet bez promocji nie jest zła, jednak dla mnie była to tylko jednorazowa przygoda. Ot, taki przeciętniaczek.

Używam tego produktu od: styczeń 2016
Ilość zużytych opakowań: jedno 200ml