Hair Chemist, Jojoba and Shea Butter, Scalp and Hair Natural Therapy (Odżywka do skóry głowy i włosów)

Hair Chemist Jojoba and Shea Butter Scalp and Hair Natural Therapy to odżywka do skóry głowy i włosów z olejem jojoba i masłem shea. Penetrująca wnętrze włosa formuła sprawia, że włosy są zdyscyplinowane i lśniące. Włosy łatwiej się układają i są błyszczące.

Rewelacja

Od razu uprzedzę, że zamiast zalinkowanego przeze mnie zdjęcia pojawiło się błędne. Produkt wygląda tak jak na zdjęciu, które dołączam do recenzji.

Ze składem za to nabroiłam ja sama, przez przypadek kopiując skład szamponu :/ Odżywka ma taki:
Ingredients: Water(Aqua), Panthenol, Glycerin, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, , Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Argania Spinosa Kernel Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Extract, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Amodimethicone, Distearyldimonium Chloride, Cyclopentasil- oxane, Beeswax, Cetyl Esters, Glyceryl Stearate, Dimethiconol, Trideceth-12, Oleyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Linoleic Acid, Cetrimonium Chloride, Linolenic Acid, Euterpe Oleracea Sterols, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Tocopheryl Acetate, Ethylhexyl- glycerinm, Calendula Officinalis Extract, Borago Officinalis extract, Spirulina Maxima Extract, Panas Ginseng Extract, Achillea Millefolium Extract, Althaea Officinalis roqt Extract,Urtica Dioica (Nettle) Extract, Dragrance Tetrasodium Glutamate Diacetate, Phenoxyethanol, Benzoic Acid

Moja najlepsza odżywka, kupiona z ciekawości (skład!) w TK Maxx. Włosy mam nieciekawe, z natury wysokoporowate, suche jak sianko, podatne na zniszczenia.

Działanie: Zdecydowanie jest to bardziej maska niż odżywka. Używałam i przed myciem i po myciu. Ma superbogaty skład i bardzo ją lubię. Nawilża, regeneruje, po miesiącu regularnego stosowania włosy są w dużo lepszym stanie. Pod czepkiem działa cuda. Nabłyszcza moje włosy, których nie nabłyszcza prawie nic. Świetnie nawilża skórę głowy, łagodzi jej podrażnienie. Same plusy.
Włosów mi nie obciąża i nie przyspiesza przetłuszczania, proponowałabym jednak osobom, których włosy są do tego skłonne, by stosowały ją przed myciem jako maskę.

Plusy:
-fajny skład, dużo naturalnych składników (są zarówno oleje jak i humektanty, proteiny i wyciągi)
-reperuje zniszczenia
-nawilża (włosy nie przesuszają się do następnego mycia)
-nadaje połysk
-wygładza
-włosy świetnie się rozczesują i ładnie układają

Minusy:
-dostępność
-moje włosy ją ,,piją" i nie jest bardzo wydajna
-bardzo intensywny zapach (mentolu - ja go lubię, ale nie każdemu musi się podobać)

Podsumowując - plusy wynagradzają mi to, że muszę jej szukać. Można by powiedzieć, że trochę kosztuje, ale cena jak na TAKĄ jakość jest i tak świetna.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania