Kolagen + Elastyna, Krem nawilżająco - pielęgnacyjny (stara wersja)

Kolagen + Elastyna, Krem nawilżająco - pielęgnacyjny (stara wersja)

Krem nawilżający szczególnie polecany dla skóry normalnej, mieszanej i tłustej, także o zwiększonej wrażliwości. Doskonale się wchłania i jest idealny jako podkład pod makijaż.
Skutecznie nawilża skórę, zapewnia wyraźny wzrost elastyczności i gładkości.
Polecany jest do stosowania na dzień lub na noc w zależności od potrzeb skóry i typu cery. Delikatnie pielęgnuje skórę zapewniając odpowiednie nawilżenie oraz wyraźną poprawę elastyczności i gładkości skóry twarzy, szyi i dekoltu.
Skłądniki aktywne: kolagen i elastyna pochodzenia morskiego, czysta witamina A i E

Wielkie MEH

cera tłusta

ładny zapach
dostępność
pozostawia miękką skórę... nie na długo

ZAPYCHA, powoduje wypryski przy tłustej cerze
nabłyszcza skórę
w ogóle nie czułam nawilżenia

Używam tego produktu od: 11.2015
Ilość zużytych opakowań: 1 pudełko

Niestety, rozczarowanie.

Kupiłam, szukając fajnego,lekkiego kremu pod podkład, niestety, zawiodłam się.

Estetycznie zapakowany, ładny, wygodny słoiczek, przyjemny zapach.. ale działanie koszmarne.

Tak jak piszą koleżanki niżej - zostawia tłusty film, skóra po nim się świeci. Myślałam, że to ja się tak przetłuszczam, ale po zmianie kremu problem zniknął.

Poza tym zapycha, podczas stosowania zaczęły mi wyskakiwać krostki i wychodzi na to, że to ten krem się do tego przyczynił.

Zużyję pewnie do stóp/do rąk.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Soraya ma kiepskie kremy

Jakoś nie przepadam za tą marką, ale coś mnie podkusiło kupić ten krem, bo akurat był na promocji.
Widzę, że i ja mam takie same spostrzeżenia, co reszta Pań: krem się nie wchłania, pozostawia tłusty film czego nienawidzę! Człowiek świeci się jak wysmarowany oliwą. Pod podklad się nie nadaje absolutnie, czasem posmarowalam się z rana na zakupy, ale źle się czułam z tą powłoką oleistą i lepką. Używam na noc, ale poduszki się kleją, no fatalny! A innych właściwości też nie zauważyłam.
Dawien dawno też miałam styczność z kremami Soraya i widzę, że taka bida jak była [oprócz matującej serii].
Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: Męczę pierwsze z bólem, ale oddam chyba mamie

Peeling do ciała

Niestety nie

Krem faktycznie uelastycznia skórę co widac od razu od pierwszego użycia niestety przeokropnie zapycha... długo borykałam się z pojedyńczymi krostkami po używaniu go. Postanowiłam więc zużyć go do rąk na noc i co się okazało - wstaje rano i mam całe dłonie w plamach, czerwonych i suchych. Wylądował w koszu. Jednak mimo to widze dla niego pewne nadzieje, być może mam poprostu na niego uczulenie a odpowiednie oczyszczanie nie wywoła skutków ubocznych na twarzy jednak ja nie będę królikiem doświadczalnym i oceniam go tak jak sprawdził się na mnie :P

Bardzo słaby krem do twarzy, nie polecam!

Nie wiem jak pozostałe kremy do twarzy firmy SORAYA, ale ten jest naprawdę słaby, zarówno w działaniu jak i w aplikacji.

Krem:
- ciężko się rozsmarowuje
- bardzo słabo się wchłania
- pozostawia na skórze tłustą powłokę
- nie nadaje się na dzień, tym samym pod makijaż
- posiada bardzo intensywny i jak dla mnie nieprzyjemny zapach

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: nieskończone 1

Niestety ale nie...

Kupiłam ten krem na promocji.. Niestety krem mi nie odpowiada. Nie doczytałam informacji o tym, że krem jest dla cery dojrzałej (wg mnie ta informacja powinna być wyraźnie zaznaczona obok tego, że krem jest polecany dla skóry normalnej, mieszanej i tłutej) i powinien być bardziej sprecyzowany przedział wiekowy. Ale zaczęłam używać z myślą, że nie jestem już nastolatką a jeden słoiczek mi nie zaszkodzi...

Plusy:
+cena
+wydajność

Minusy:
- konsystencja
- słabo się rozsmarowuje
- słabo się wchłania
-bardz tłusty
-skóra się po nim świeci więc nie jest przeznaczony na dzień, napewno już nie pod makijaż, jak zapewnia producent
-nie zauważyłam spektakulanych efektów po jego stosowaniu (ba nawet nie zauważyłam spełnionych obietnic producenta..)

Nie polecam. Użyłam ten krem kilka razy, stoi nieruszony więcej w łazience (ze względu na wszystkie minusy, nie ze względu na moje przeoczenie) i chyba go wyrzucę...

Słabiutko

Nie sprawdził się, niestety. Po opisie producenta wywnioskowałam, że to idealny krem dla mnie i pokusiłam się, bo akurat była promocja, ale krem ZUPEŁNIE NIE NADAJE SIĘ POD MAKIJAŻ. Zostawia nie dość, że tłusty, to w dodatku błyszczący film na skórze. Próbowałam go stosować na noc, ale nie przyniósł żadnych spektakularnych efektów i w ostateczności stosuję go do smarowania stóp na noc, bo szkoda mi go wyrzucić. Nie polecam, kasa wyrzucona w błoto.

A miało być tak pięknie...

Kupiłam ten krem z myślą, że będzie tak dobry jak jego siostrzana wersja tłusta. Zawiodłam się niestety.

+ konsystencja, łatwość rozsmarowywania (chociaż w tłustej wersji była gęstsza)

- działanie - mam wrażenie, że skóra nawilżona jest tylko przez chwilę, a potem dość szybko wraca do stanu suchego. Może po prostu ten krem jest dla mnie za słaby, ale nawet jeśli, to i tak więcej go nie kupię.

Zobaczymy:)

Ma ładne opakowanie, zapach, nawet ok sie wchłania, uelastcznia,ujedrnia.Nastepnego ranka obudziłam sie z podraznioną skóra, połozyłam na nią trochę witaminy A..zeby sie ukoiła..na razie nie wyrzucam kremu, z doswiadczenia wiem , że skóra czasem sie do kosmetyku przyzwyczaja, jak sie go na trochę odstawi, a pózniej znów uzyje. Jesli to nie pomoze, to wyrzucam krem, mała strata, bo obecnie w Rosmannie po 8 zł w promocji był:)

update: skóra juz nie jest podrazniona, jednak stosuje tylko na szyje, bo na twarzy jakies chrostki mam po nim.

nie zachwyca

+ nawilża
+ koi
+ estetyczne szklane opakowanie
+ cena
+ wydajny

- trudno się rozsmarowywuje
- drażniący zapach
- mam wrażenie, że słabo działa, równie dobrze mogłabym go wcale nie użyć i efekt byłby podobny

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Całkiem przyzwoity

Kupiłam go w ramach testowania różnych kremów (i jednocześnie w ramach poszukiwania składnika, który mnie uczula - tu go nie znalazłam). Pamiętałam nazwę jeszcze z czasów, kiedy byłam dzieckiem (moja matka go używała) i spodziewałam się czegoś ciężkiego, lepkiego i wbrew nazwie - przeznaczonego wyłącznie na noc. Zaskoczył mnie bardzo pozytywnie.

+ dobrze nawilża
+ mimo treściwej dość konsystencji - nie obciąża skóry
+ nie zapycha
+ podkład na nim się nie roluje i nie "ciągnie"
+ koi podrażnienia
+ jest bardzo tani
+ wydajny (przy używaniu na dzień i na noc wystarczył mi na ponad miesiąc, co rzadko mi się zdarza nawet przy używaniu kremu tylko na dzień albo tylko na noc)

- pozostawia na skórze lekki film, przez co trzeba chwilę odczekać przed nałożeniem makijażu (przynajmniej ja miałam takie odczucie i po prostu dawałam skórze 3-5 minut przed nałożeniem podkładu, ale nie próbowałam nakładać zaraz po aplikacji kremu)

Reasumując - przyzwoity krem za nieduże pieniądze. Cudów może nie zdziała, ale przy ograniczonym budżecie może się znaleźć w czołówce kosmetyków.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

za te pieniądze jest w porządku

Kupiłam sobie ten krem na zimę, żeby go nakładać przed wyjściem na dwór, a okazało się, że jest całkiem przyzwoity.

+ jest tłusty, a mimo to wchłania się bez rolowania w ciągu ok. 2h, więc można go stosować i na noc, i przed wyjściem na dwór
+ po 2h można nawet nałożyć podkład
+ pod niego można kłaść serum - nie warzy się
+ ma mocno kremową konsystencję, a rozsmarowuje się dobrze
+ jest w miarę wydajny, starczy mi na całą zimę i jeszcze pewnie zostanie
+ cudnie wygładza skórę
+ odżywia, nie zapychając porów
+ dobrze nawilża na kilka godzin
+ cena

- jest bezzapachowy
- ma inny słoiczek niż na zdjęciu, o prostych ściankach, więc nie tak ładny :)

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie