Wibo, Granite Summer (Strukturalny lakier do paznokci)

Wibo, Granite Summer (Strukturalny lakier do paznokci)

Pojemność 8,5 ml

Strukturalny lakier do paznokci. Wibo Granite Summer - spektakularny efekt gwarantowany.
Specjalna formuła nadaje paznokciom piaskowego efektu z fakturą granitu.
Pięć pastelowych kolorów lakieru Wibo Granite Summer dodaje delikatności i subtelności nie pozbawiając ekstrawaganckiego looku.
Delikatna i płynna konsystencja pozwala na perfekcyjną aplikację, wpływa również na długie utrzymywanie się lakieru na płytce paznokcia.

Cena: 7,29zł / 8,5ml

fajny efekt

Ma lekką, piaskową strukturę, niestety trwałością nie grzeszy, dwa dni i po lakierze.Dobrze kryje (zawsze nakładam dwie warstwy), nie smuży. Odcień, który mam to 6. . Nie zgęstniał mimo upływu czasu. (mam go około roku). Jednak rzadko po niego sięgam ze względu na gigantyczne problemu ze zmywaniem.

Neutralny

Nowość od Wibo, jednak bez efektu wow. Wolę wersję piaskową. Lakiery WIBO mają piękne odcienie w dobrej cenie - ale niestety nie są zbyt trwałe. Maksymalny czas trwałości nałożonego lakieru u mnie to 2 dni. Dlatego używam ich wyłącznie okazjonalnie, a szkoda bo mają śliczne kolory i łatwą aplikację. Dostępne w Rossmannie w dobrej cenie, na promocji wręcz za grosze. Jednak do trwałego manicure nie polecam.

Nie do zdarcia!

Zakochałam się w tym lakierze. Kupiłam go całkiem przypadkowo, bardziej z ciekawości, żeby sprawdzić jak wygląda na paznokciach. Po pierwszej aplikacji wróciłam do drogerii, żeby dokupić jeszcze kilka innych kolorów, byłam nim tak zachwycona.

+ Bardzo dobrze kryje, wystarczy jedna warstwa aby pokryć płytkę dokładnie i uzyskać pożądany efekt.
+ Matowy efekt i drobinki powodują, że paznokcie wyglądają pięknie i oryginalnie. Ten manicure zwraca uwagę i to nie tylko kobiet.
+ Trwały, trwały i jeszcze raz trwały. Nie ma mowy o odpryskach czy nadmiernym ścieraniu. Można w nim zmywać naczynia kilka razy dziennie i lakier pozostanie na swoim miejscu.
+ Schnie w dosłownie kilka minut, jest to najszybciej schnący lakier, jaki do tej pory miałam. Malowanie paznokci 10 minut przed wyjściem z domu nie jest już żadnym problemem.
+ Pędzelek wygodny, lakier łatwo rozprowadza się na paznokciu, nie ma problemów z wyjeżdżaniem na skórki.
+ Tani i wydajny.
+ Nie zasycha w buteleczce.

+/- Trudno się go zmywa, nie każdy zmywacz sobie z nim łatwo poradzi.

Minusów brak!

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Polecam!!

Zakupiony w rossamnie za niewielką cenę na promocji (mniej niż 5zł) długo się utrzymywał,szybko schnął oraz dokładnie pokrywał paznokcie, genialny!!

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 2

Fantastyczny!

Mam odcień nr. 5 (jasnoniebieski z elementami ciemniejszymi i pomarańczowymi). Lakier kupiłam na legendarnych promocjach w Rossmannie za ok. 3 zł. Gdy przypatrzyłam się mu w domu nie byłam pewna czy to był dobry wybór, ale skoro jest za półdarmo to czemu by nie spróbować? Od pierwszego pociągnięcia pędzelkiem byłam zachwycona, już po pierwszej warstwie krycie jest kompletne a faktura lakieru wyraźna. Pędzelkiem operuje się wygodnie, nie ma problemu z najeżdżaniem na skórki, konsystencja również wygodna i praktyczna. Na paznokciach jest już od 5 dni i dopiero dziś zauważyłam pierwsze odpryski, co przy wykonywaniu czynności domowych jest świetnym rezultatem. Polecam i poluje na kolejne odcienie.

Używam tego produktu od: tydzień

Dziwny

To pierwszy lakier tego typu, który mam więc może dlatego mam mieszane odczucia. Wybrałam kolor bladego różu (ten, którego fotkę załączono w opisie) i właściwie jedna warstwa wystarczy w zupełności. Tych piaskowych drobinek jest mnóstwo i dlatego lakier nieco ciężko równo nałożyć. Drobinki jak dla mnie mają dziwny kolor: niebieski i coś a la koralowy, tak więc efekt taki sobie. Może inne kolory byłyby ciekawsze. Lakier ma swoje niepodważalne plusy, przede wszystkim trwałość wręcz..granitowa:D Nie mogłam go niemal usunąć po pięciu dniach. Nie było żadnego odprysku, tak więc mogłabym spokojnie jeszcze z dwa dni ponosić gdyby mi się nie znudził;)
Kupiony na rossmanowej promocji za pół ceny kosztował grosze, tak więc pozostanie gadżetem dla kaprysu, a nie lakierem, do którego będę często wracać.

Używam tego produktu od: pierwsza buteleczka
Ilość zużytych opakowań: j.w.

Za tą cenę świetny :)

Uwielbiam lakiery do paznokci i wszelkie nowosci, wiec obok tej rowniez nie przeszlam obojetnie :) Jest całkiem fajna.

+ dosteonosc
+ masa przeroznych kolorw
+ siwetna struktura
+ duzo drobinek
+ wyrazisty kolor
+ swietny np do laczenia ze zwyklymi lakierami np. jako baza
+ trwaly
+ odrpyskuje dopiero po ok. 4 dniach