Wibo, WOW Summer Edition (Dwupak lakierów do paznokci)

Wibo, WOW Summer Edition (Dwupak lakierów do paznokci)

Wibo WOW Summer Edition to perfekcyjny duet lakierów do paznokci. Innowacyjne połączenie lakieru bazowego z nawierzchniowym w specjalnej edycji lakierów Summer Edition.
To możliwość nie tylko perfekcyjnego manicure, ale również bezgranicznej kreatywności.
Zestawianie lakieru bazowego z ozdobnymi strukturami lakieru nawierzchniowego zaspokoi gusta i oczekiwania wszystkich fashionistek.
Lakier Wibo WOW Summer Edition jest dostępny w dwóch duetach kolorystycznych.

Cena: 9,79zł / 2x3ml

Spore rozczarowanie

Markę Wibo darzę naprawdę dużą sympatią i zaufaniem. Chętnie kupuję ich produkty, bo wiem, że za stosunkowo niewielkie pieniądze mogę dostać całkiem dobre jakościowo kosmetyki. Podczas majowych promocji -49% w Rossmannie moja uwaga skierowała się oczywiście w kierunku szafy Wibo (jakże by inaczej :D ). Po chwili namysłu i przebierania między kolorami zdecydowałam się na zakup kilku kolorowych emalii i właśnie takiego dwupaku lakierów ozdobnych (chciałam czegoś "wow"). Mam zestaw o numerze bocznym 2 (biały + przezroczysty z miętowo-złotymi paseczkami), który niestety trochę mnie rozczarował...

PLUSY:
+ OPAKOWANIE: Typowe dla Wibo, prostokątne. Pod zdejmowaną nakładką-wieczkiem kryją się dwa niewielkie pojemniczki (po 3 ml). Pędzelek jest typowy dla Wibo, okrągły, dobrze się nim operuje.
+ TRWAŁOŚĆ: Razem z odżywką lakier wytrzymuje ze 3 dni, co dla mnie jest zadowalającym rezultatem. Efekt końcowy niestety jest dość przykry, co w rezultacie sprawia, że mam ochotę zdrapać lakier już pierwszego dnia :|
+ DOSTĘPNOŚĆ: Lakier dostaniemy w każdym Rossmannie.

MINUSY:
- KRYCIE: Jest naprawdę koszmarne. Biały lakier podkładowy wymaga nałożenia dwóch warstw aby wyglądał jako tako (choć ogólnie i tak mam wrażenie jakbym wzięła korektor i pobazgrała nim paznokcie :D ). Schnie w nieskończoność. Z kolei warstwa ozdobna, aby drobinki były rozmieszczone w miarę równomiernie, wymaga nałożenia aż trzech (!), co razem z bazą daje aż 6 (!) warstw i efekt tandetnych, sztucznych, bazarowych paznokci. Nie tego się spodziewałam po Wibo, niestety...
- ZMYWANIE: Tak samo jak krycie, zmywanie tego lakieru również nie należy do najprzyjemniejszych. W końcu rozpuszczenie 6 warstw emalii to nie lada wyzwanie, nawet dla zmywacza z acetonem :D Najgorszym koszmarem jest zmywanie drobinek, które doprowadza mnie do szału (najchętniej wzięłabym papier ścierny i przejechała po paznokciach - poszłoby nieco szybciej...).

Podsumowując, o ile bardzo lubię lakiery marki Wibo, o tyle akurat ten produkt naprawdę mnie rozczarował. Być może jest to wina posiadanego przeze mnie odcienia (możliwe że pozostałe zachowują się lepiej), ale nauczona kiepską współpracą z WOW Summer Edition, do tej propozycji raczej już nie wrócę.

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: jedno - pierwsze i ostatnie

Pół na pół

Mam zestaw nr. 2 czyli ten, którego nie ma na fotce - biel i top z niebiesko-żółtymi farfoclami.

Ogólnie pomysł jest niezły ale lakiery Wibo moim zdaniem nie są wysokiej jakości tak więc całość wypada "tak sobie".

Opakowanie pomysłowe, pędzelki od lakierów są jak dla mnie zbyt cienkie i długie co sprawia, że trudno się nimi maluje.

Kolor biały - tragedia. Rozlewa się po skórkach, trudno go opanować, przypomina korektor. Czasami pokrywa paznokieć już przy 1 warstwie ale zazwyczaj wymaga dwóch. W dodatku, jak to u Wibo, schnie w nieskończoność, jest zbyt plastyczny, nie chce stwardnieć. Przy bieli jestem na nie.
Za to top bardzo spoko - ma dużo drobin, nie trzeba specjalnie manewrować przy malowaniu jak to czasem bywa przy takich lakierach - bo na jednym paznokciu naćkane a na następnym zero ozdobników. Niestety czas jego schnięcia nie jest zadowalający. Najlepiej zastosować jakiś wysuszaczo-urwardzacz na wierzch.

Całość wytrzymuje na paznokciach ok. 2 dni.

Dla mnie - top do wykorzystania, na pewno zużyję. Baza - niekoniecznie.

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte

bardzo ładny lakier ale słaba jakość

Tak więc kolory bardzo ładne, świetnie dopasowane, bardzo podoba mi się też opakowanie i to, że lakierki są dwa a takie małe. Ciężki mi zużyć lakier do końca bo niezbyt często maluje paznokcie, więc to że lakierki są małe to duży plus. Niestety maja minus. Są moim zdaniem bardzo słabej jakości. Źle się rozprowadza po płytce paznokcia zwłaszcza odcień niebieski, drugi lakier jest ok. Jak ktoś nie ma wprawy w malowaniu paznokci będzię to wyglądało bardzo źle i nieestetycznie. Ot taki lakier dla nastolatek. Albo do zabawy;) Ja jak się nudze to czasem sobie maluje nim paznokcie po czym szybko zmywam bo nie mogę na nie patrzeć hehe Ogólnie nie miałam jeszcze tak, że musiałabym tak ostrożnie i starannie nakładać lakier aby wyglądał jako tako. Cena moim zdaniem jak za jakość i ostatecznie i pojemność jest mocno wygórowana !!! Może w promocji można wypróbować jednak trzeba wziąć pod uwagę, ze nawet w niskiej cenie można znaleźć lepsze jakościowo lakiery. Bardzo źle się je zmywa, innym lakierom mój zmywacz daje radę. Przy tym trzeba się troszkę namęczyć. Właściwie oceniając te lakiery mówie głównie o niebieskim odcieniu bo drugi lakier z brokatem jest całkiem fajny.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Dobry na większe wyjście :)

Za ok. 10 zł otrzymujemy zestaw 2 lakierow, ktore dobrane sa dosc dobrze pod wzgledem kolorystycznym. Mamy tutaj lakier bazowy oraz lakier nawierzchniowy z ozdobami. Lakiery sa zapakowane w ladnym pudeleczku, wizualnie ladnie sie tez prezentuja, co zacheca do zakupu. Lakiery sa wytrzymale i trwale, dobrze wygladaja przez kilka dni (ok. 4 dni). Poszczegolne lakiery mozemy stosowac solo lub w duecie, oba warianty przynosza zadowalacje efekty. Niestety lakiery sa malo wydajne, pojemnosc tez jest niewielka, bo tylko 3 ml, wiec na dlugo nie wystarczy. Plus za to, ze lakiery szybko nie zastchaja i nie zmieniaja konsystencji. Polecam :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe