Wibo, WOW Posh Box (Dwupak lakierów do paznokci)

Wibo, WOW Posh Box (Dwupak lakierów do paznokci)

Pojemność 2 szt

Wibo WOW Posh Box to zgrany duet lakierów do paznokci jakiego jeszcze nie było. Połączenie lakieru bazowego z nawierzchniowym w jednym zestawie to kwintesencja `smaku`, estetyki i pomysłowych zdobień na paznokciach dla najbardziej wymagających. Matowe i połyskujące kształty geometryczne lakieru powierzchniowego stanowią idealne wzbogacenie bazowego manicure zapewniając oryginalność na żądanie. Dwupak lakierów Wibo WOW Posh Box dostępny w 5 zestawach.

fajny

Podwójny lakier z wibo wow nr 5 w kolorze czarnym i z biało- srebrnymi drobinkami. Czarny lakier jest trwały, a do całkowitego pokrycia paznokcia wystarczą dwie warstwy. Schnie nie za długo, a jego konsystencja jest rzadka, ale nie za rzadka. Drobinki ładnie się prezentują na paznokciu, a zwłaszcza na tych bardzo ciemnych kolorach. Pełne krycie nimi ciężko uzyskać. Lakiery są wydajne, a pędzelki są dosyć wąskie co nie każdemu może odpowiadać. Ogólnie lakier jest warty uwagi, a zwłaszcza za tą cenę.

Pomysł fajny wykonanie juz niekoniecznie

Połączenie dwóch lakierów jednego pełniącego funkcję bazy kolorystycznej a drugie topu, dopasowanych do siebie jest bardzo fajnym pomysłem. W przypadku lakierów wibo niestety jakość pozostawia sporo do życzenia. Oba lakiery szybko gęstnieją, kolorowy nie jest zbyt kryjacy i potrzbuje 3 warstw żeby wyglądać ok i dotyczy to obu wersji kolorystycznych które mam. Oba lakiery są w tycich buteleczkach z tycimi pędzelkami co bardzo utrudnia malowanie. Lakiery dodatkowo są bardzo nietrwałe.

bardzo nietrwały

Dobrze się nim maluje, nie smuży, ma wygodny pędzelek. Brawa dla producenta za brak oznaczenia koloru. Mimo przepięknego koloru i efektu drobinek, odpryskuje już po dwóch dniach. Dobrze, że mało za niego dałam na promocji w Rośku, nie polubiliśmy się, stoi od tamtej pory.

sam kolor bez brokatu ok

Kupiłam ten produkt na sylwestra rok temu. Kolor na tak, brokat odpada. Brokat jest strasznie rzadki, trzeba dużo go nałożyć. Kolor fuksji za to piękny, używałam go potem jeszcze wiele razy. Pięknie wygląda też na stopach. Trzyma się kilka dni, nawet kiedy zmywamy, sprzątamy itp. Za to plus. Cena produktu przyzwoita, to w końcu firma Wibo. Pędzelek w lakierze bardzo wygodny, dobrze się nim maluje.

Całkiem fajny zestaw

Pomysł bardzo fajny, mamy w zestawie dwa lakiery, których możemy używać solo lub łączyć ze sobą.

Pierwsza warstwa niebieskiego lakieru nakłada się... tragicznie. Okropnie smuży, nie pokrywa płytki w całości i mam wrażenie jakbym używała farby naściennej. Natomiast kolejna warstwa - jest perfekcyjna! Nie wiem o co chodzi, ale jako że zawsze nakładam 2 warstwy, to nie przeszkadza mi to. Jedynie podczas pierwszego użycia obawiałam się, że kolejna warstwa będzie się zachowywać w ten sam sposób. Na szczęście dwie aplikacje idealnie pokrywają płytkę paznokcia bez prześwitów. Emalia bardzo szybko wysycha i możemy przystąpić do nałożenia topu lub właśnie tych drobinek. Aplikują się tak jak typowe drobinki, więc najlepiej nałożyć je raz, a potem radzić sobie z gąbeczką. Na zdjęciu widzicie dwie warstwy drobinek nałożone tradycyjnie pędzelkiem.

Lakier jest bardzo trwały i spokojnie trzymał mi się tydzień.

Jeśli chodzi o zmywanie - niebieski bez problemu, nie brudzi skórek i szybko się go można pozbyć. A z drobinkami jest jak zawsze - trochę się trzeba namęczyć, najlepiej przyłożyć na chwilę nasączony zmywaczem wacik.

Może być

Kupiłam kolor czarny z białymi "dodatkami". Lakier o dziwo kryje lepiej niż niejeden z wibo, przynajmniej mam takie wrażenie. Pędzelek również niczego sobie, ułatwia aplikację. W drugim pojemniczku białe drobinki pływające w top coat, ciężko wyrobić o tym opinię. Raczej ok, nie ma do czego się przyczepić poza tym, że zmywacz wyjątkowo nie radzi sobie właśnie z tymi drobinkami. Opakowanie ma bardzo mało zawartości. Kupiłam ponieważ jak tylko zobaczyłam ten lakier na półce to w mojej głowie usłyszałam "no wreszcie w tych drogeriach coś zaczyna się dziać!", ale po pomalowaniu troszkę ostudziłam swój zapał. Ten lakier jest troszkę lepszy niż reszta z wibo + cena więc raczej ok.

Taki sobie

Zakupiłam numer 4 (taki jak jest na zdjęciu)
Zaciekawiła mnie forma lakierów. Zawsze są dostepne tylko w formie 1, a tutaj dwupaki osobno. Masa fajny kolorów. Miałam kupić sobie jeszcze inne kolorki, ale dobrze, że się powstrzymałam i wypróbowałam najpierw jeden. Lakier utrzymuje się dość długo (u stóp). Zrobiłam dwa podejścia u rąk. Niestety musiałam zmyć od razu. Po nałożeniu zwykłego lakieru wszystko jest ok. Dopiero po nałożeniu brokatu zaczyna się problem, a mianowicie brokat wystaje z paznokci oraz pojedyncze odczepią się. Kolejne minusy to takie, że zmywanie tego z paznokci jest koszmarem. Dość długo schnie. Cena jest wysoka jak na taką pojemność.
Lakier nakłada się bardzo nie wygodnie przez mały, wąski pędzelek. Sam lakier jest bardzo ładny, ale dla cierpliwych osób.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Całkiem spoko.

Produkt całkiem fajny.
Plusy:
+ dobre dopasowanie kolorów
+ trzymają się całkiem długo ale z poprawkami

minusy:
- jak dla mnie duża cena jeśli chodiz o tak małe opakowania

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

najlepszy!

Nie sądziłam, że Wibo kiedykolwiek będzie oferował lakier o tak długiej trwałości! Mam wersję niebieską z kolorowymi drobinkami. Kupiłam, ponieważ chciałam odmiany, zazwyczaj maluje paznokcie na kolory nude, czerń lub odcienie czerwonego. Nie spodziewałam się ze niebieski kolor będzie tak super się prezentował.

Zalety:
- krótko schnie
- dobre krycie
- trwałość powalajaca! (2tygodnie, na jednym paznokciu na końcówce troszkę odprysnal)
- fajne kolorki
- małe opakowania- przynajmniej zuzyje całość, a nie jak Sally Hansen- wielka pojemność, a wiadomo, że nie będę codziennie malować paznokci, żeby zużyć ogromną buteleczke
- wąski pędzelek, ja lubię takie, bo mogę idealnie operować nim na paznokciu

Wady:
- cena jak za taką pojemność faktycznie mogła być niższa
- mały wybór kolorów, szkoda bo to jest chyba najlepszy trwałosciowo lakier

Polecam!

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie

Idealna czerń w zabójczych ilościach

Zestaw kupiony za niecałe 10 zł na promocji 1+1. W wersji czerń i jasny brokat.

Plusy:
+Nigdy nie miałam idealnego czarnego lakieru. Ten kryje po jednej warstwie. Jedna jedyna ładnie rozprowadzona warstwa i płytka jak smoła bez prześwitu. Wcześniej miałam straszną fazę na czarny i chciałam mu dosłownie zrobić ołtarzyk.
+żadnych smug
+można mieszać kolory, a brokat stanowi ozdobę wielu innych lakierów
+trzyma się całkiem ładnie, chociaż mogło być lepiej
+szybko wysycha
+2w1
+ciekawe opakowanie
+dostępność

Minusy:
-3 ml to jakiś żart
-nakrętka z pędzelkiem jest malutka i nieporęczna z resztą sam pędzelek też nie powala, trzeba się trochę namachać i postarać
-lakier kupiony w listopadzie w lipcu brokat jest już zaschnięty, a czerń nieco gęstsza, ale wciąż dobra do użytku
-standardowa cena. Wychodzi ok. 5 zł za jedną malutką buteleczkę, w której jest to żałosne 3 ml. Normalnie w lakierze jest spokojnie 8 ml. Wcale nie wychodzi tak tanio.
-krótki pędzelek nie dosięga do dna butelki, po zużyciu połowy ciężko nim malować, bo nabiera się mało produktu, trzeba dokładać i kombinować. Chyba nie da nie do zużyć do końca

Używam tego produktu od: 10 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jeden zestaw

Kiepska trwałość

- trzeba nałożyć dwie grubsze warstwy, bo słabo kryje

- odpryskuje po 2 dniach, mimo użycia top coatu

- zmywanie tego brokatu jest trwa koszmarnie długo (mimo, że nie maluję nim wszystkich paznokci)

- pędzelek jest wąski i średnio wygodny

Niemniej jednak świeżo po pomalowaniu wygląda ślicznie i na jakąś okazję będzie w sam raz, na codzień raczej nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Może być

Kupiłam go kiedyś w rossmannie za 12 zł i przyznam, że lakierów tej firmy nie lubię. Skusiłam się na ten zakup z powodu kolorów lakierów. Powiem szczerze, że jestem mile zaskoczona. Lakier kryje dobrze, nie robi smug, ma fajny pędzelek, ale nie podoba mi się jego konsystencja. Jest bardzo rzadka. Szkoda, że jest mało wydajny i ma małą pojemność, bo za taką cenę mogę kupić 2 lepsze lakiery innej firmy.

Ilość zużytych opakowań: 2 odcienie