Wibo, WOW Posh Box (Dwupak lakierów do paznokci)

Wibo, WOW Posh Box (Dwupak lakierów do paznokci)

Pojemność 2 szt

Wibo WOW Posh Box to zgrany duet lakierów do paznokci jakiego jeszcze nie było. Połączenie lakieru bazowego z nawierzchniowym w jednym zestawie to kwintesencja `smaku`, estetyki i pomysłowych zdobień na paznokciach dla najbardziej wymagających. Matowe i połyskujące kształty geometryczne lakieru powierzchniowego stanowią idealne wzbogacenie bazowego manicure zapewniając oryginalność na żądanie. Dwupak lakierów Wibo WOW Posh Box dostępny w 5 zestawach.

2w1

Produkt ten zakupiłam w jednej z drogerii w moim mieście. Skuszona pięknym wyglądem produktu i opisem producenta pobiegłam do kasy fiskalnej. Pierwsze wrażenie było mieszane. Zauroczona jednak kolorami przystąpiłam do aplikacji produktu. I moje pierwsze rozczarowanie nastąpiło właśnie wtedy. Pędzelek to jakiś żart. Jest krótki, cienki. Poprostu beznadziejny. Więcej informacji poniżej. Niestety nie mam zdjęcia produktu ponieważ kupiłam go dawno a produkt jest tak mały, że już dawno go zużyłam i wywaliłam.

Nie mój faworyt

Posh box kupiłam z ciekawości, akurat chciałam wypróbować jakąś fajną nowość. Efekt nie do końca wyszedł taki na jaki liczyłam. Opakowanie ciekawe, ale mało wydajne. Pędzelki są cienkie co mi nie przeszkadzało, całkiem dobrze pokrywało się nimi płytkę paznokcia. O ile z jednolitego koloru byłam zadowolona, brokatowy lakier mnie rozczarował - szybko wysechł w buteleczce, kiepsko wygląda na paznokciach. Cena jak za tą jakość troszkę za wysoka, u mnie biorąc pod uwagę fakt, że częściej korzystałam z jednego koloru niż z całego zestawu.

Wibo- dwupak lakierów

Dostałam w prezencie w kolorze czerwono marchewkowym z czarno białymi drobinkami. Opakowanie całkiem ładne, dwie szklane buteleczki z osobnymi nakrętkami połączone jedna dużą, wspólną. Buteleczki są dość małe, także lakiery nie są bardzo wydajne. Z trwałością całkiem ok, nie odpryskują za szybko (moze przez te drobinki bo sam bazowy ma trwałość kiepską). Czarno białe drobinki prezentują się bardzo ładnie na innych kolorach (nawet lepiej bo jakoś do tej marchewki średnio mi pasowały). Dość szybko mi niestety zgęstniały (drobinki zdecydowanie szybciej niż ten bazowy).Pędzelek średnio wygodny bo malutki ale aż tak mi to nie przeszkadzało. Sama idea bardzo dobra i pomysł na połączenie dwóch lakierów ale mogliby się bardziej postarać. Cena dość wysoka jak na tak malutkie i mało wydajne lakiery bo można dostać lepsze w tej cenie, ja go dostałam w prezencie więc nie mam co narzekać ale nie jest to mój faworyt.

Dobry.

Fajne lakiery do paznokci. Dwie buteleczki - jedna z kolorem druga z brokatem. Bardzo ładnie prezentują się na płytce paznokcia. Zapewniają dobre krycie. Ładna gama kolorystyczna do wyboru. Troszkę ciężko się zmywają z paznokcia ale osobiście polecam.

fajny

Podwójny lakier z wibo wow nr 5 w kolorze czarnym i z biało- srebrnymi drobinkami. Czarny lakier jest trwały, a do całkowitego pokrycia paznokcia wystarczą dwie warstwy. Schnie nie za długo, a jego konsystencja jest rzadka, ale nie za rzadka. Drobinki ładnie się prezentują na paznokciu, a zwłaszcza na tych bardzo ciemnych kolorach. Pełne krycie nimi ciężko uzyskać. Lakiery są wydajne, a pędzelki są dosyć wąskie co nie każdemu może odpowiadać. Ogólnie lakier jest warty uwagi, a zwłaszcza za tą cenę.

Pomysł fajny wykonanie juz niekoniecznie

Połączenie dwóch lakierów jednego pełniącego funkcję bazy kolorystycznej a drugie topu, dopasowanych do siebie jest bardzo fajnym pomysłem. W przypadku lakierów wibo niestety jakość pozostawia sporo do życzenia. Oba lakiery szybko gęstnieją, kolorowy nie jest zbyt kryjacy i potrzbuje 3 warstw żeby wyglądać ok i dotyczy to obu wersji kolorystycznych które mam. Oba lakiery są w tycich buteleczkach z tycimi pędzelkami co bardzo utrudnia malowanie. Lakiery dodatkowo są bardzo nietrwałe.

bardzo nietrwały

Dobrze się nim maluje, nie smuży, ma wygodny pędzelek. Brawa dla producenta za brak oznaczenia koloru. Mimo przepięknego koloru i efektu drobinek, odpryskuje już po dwóch dniach. Dobrze, że mało za niego dałam na promocji w Rośku, nie polubiliśmy się, stoi od tamtej pory.

sam kolor bez brokatu ok

Kupiłam ten produkt na sylwestra rok temu. Kolor na tak, brokat odpada. Brokat jest strasznie rzadki, trzeba dużo go nałożyć. Kolor fuksji za to piękny, używałam go potem jeszcze wiele razy. Pięknie wygląda też na stopach. Trzyma się kilka dni, nawet kiedy zmywamy, sprzątamy itp. Za to plus. Cena produktu przyzwoita, to w końcu firma Wibo. Pędzelek w lakierze bardzo wygodny, dobrze się nim maluje.

Całkiem fajny zestaw

Pomysł bardzo fajny, mamy w zestawie dwa lakiery, których możemy używać solo lub łączyć ze sobą.

Pierwsza warstwa niebieskiego lakieru nakłada się... tragicznie. Okropnie smuży, nie pokrywa płytki w całości i mam wrażenie jakbym używała farby naściennej. Natomiast kolejna warstwa - jest perfekcyjna! Nie wiem o co chodzi, ale jako że zawsze nakładam 2 warstwy, to nie przeszkadza mi to. Jedynie podczas pierwszego użycia obawiałam się, że kolejna warstwa będzie się zachowywać w ten sam sposób. Na szczęście dwie aplikacje idealnie pokrywają płytkę paznokcia bez prześwitów. Emalia bardzo szybko wysycha i możemy przystąpić do nałożenia topu lub właśnie tych drobinek. Aplikują się tak jak typowe drobinki, więc najlepiej nałożyć je raz, a potem radzić sobie z gąbeczką. Na zdjęciu widzicie dwie warstwy drobinek nałożone tradycyjnie pędzelkiem.

Lakier jest bardzo trwały i spokojnie trzymał mi się tydzień.

Jeśli chodzi o zmywanie - niebieski bez problemu, nie brudzi skórek i szybko się go można pozbyć. A z drobinkami jest jak zawsze - trochę się trzeba namęczyć, najlepiej przyłożyć na chwilę nasączony zmywaczem wacik.

Może być

Kupiłam kolor czarny z białymi "dodatkami". Lakier o dziwo kryje lepiej niż niejeden z wibo, przynajmniej mam takie wrażenie. Pędzelek również niczego sobie, ułatwia aplikację. W drugim pojemniczku białe drobinki pływające w top coat, ciężko wyrobić o tym opinię. Raczej ok, nie ma do czego się przyczepić poza tym, że zmywacz wyjątkowo nie radzi sobie właśnie z tymi drobinkami. Opakowanie ma bardzo mało zawartości. Kupiłam ponieważ jak tylko zobaczyłam ten lakier na półce to w mojej głowie usłyszałam "no wreszcie w tych drogeriach coś zaczyna się dziać!", ale po pomalowaniu troszkę ostudziłam swój zapał. Ten lakier jest troszkę lepszy niż reszta z wibo + cena więc raczej ok.

Taki sobie

Zakupiłam numer 4 (taki jak jest na zdjęciu)
Zaciekawiła mnie forma lakierów. Zawsze są dostepne tylko w formie 1, a tutaj dwupaki osobno. Masa fajny kolorów. Miałam kupić sobie jeszcze inne kolorki, ale dobrze, że się powstrzymałam i wypróbowałam najpierw jeden. Lakier utrzymuje się dość długo (u stóp). Zrobiłam dwa podejścia u rąk. Niestety musiałam zmyć od razu. Po nałożeniu zwykłego lakieru wszystko jest ok. Dopiero po nałożeniu brokatu zaczyna się problem, a mianowicie brokat wystaje z paznokci oraz pojedyncze odczepią się. Kolejne minusy to takie, że zmywanie tego z paznokci jest koszmarem. Dość długo schnie. Cena jest wysoka jak na taką pojemność.
Lakier nakłada się bardzo nie wygodnie przez mały, wąski pędzelek. Sam lakier jest bardzo ładny, ale dla cierpliwych osób.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Całkiem spoko.

Produkt całkiem fajny.
Plusy:
+ dobre dopasowanie kolorów
+ trzymają się całkiem długo ale z poprawkami

minusy:
- jak dla mnie duża cena jeśli chodiz o tak małe opakowania

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte