Nails Inc., Nails Inc & Victoria Beckham, Lakier do paznokci

Nails Inc., Nails Inc & Victoria Beckham, Lakier do paznokci

Unikalna, ograniczona współpraca - Nails Inc z udziałem ikony mody - Victorii Beckham. Lakiery do paznokci Nails Inc & Victoria Beckham to dwa stylowe kolory zamknięte w eleganckim opakowaniu. Inspiracja na Wiosnę/Lato 2015. Stworzony poprzez specjalna technologię ze strechem, przez co lakier delikatnie sunie po płytce paznokcia pozwalając na bezbłędne wykończenie. Wzbogacony ekstraktem z bambusa , aby pomóc budować zdrowe paznokcie i zapewnić idealnie gładką aplikację.

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Adipic Acid/ Neopentyl Glycol/ Trimellitic Anhydride Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Acrylates Copolymer, Stearalkonium Bentonite, Titanium Dioxide (Cl 77891), N-butyl Alcohol, Titanium Dioxide (nano), Mica, Styrene/Acrylates Copolymer, Benzophenone-1, Silica, Helianthus Annuus Seed Oil, Trimethylpentanediyl Dibenzoate, Hexanal, Polyvinyl Butyral, Red Iron Oxide (Cl 77491), Hydrogenated Styrene/Isoprene Copolymer, Aluminium Hydroxide, Methicone, Lauraldehyde, Black 2 (Cl 77266[nano]), Zinc Acethylmethionate, Bambusa Vulgaris Extract, Yellow 5 Lake (Cl 19140) Sodium Benzoate, Tocopherol.

Cena: 59,90zł / 14ml

tres chic !!

Teraz wygłoszę kilka peanów na cześć tego lakieru! :-) Zacznę od tego, że nie dla mnie cekiny, brokaty, pękające lakiery, efekty piasku, piór itp. Najlepiej nosi mi się na paznokciach odżywka, manicure japoński albo jakiś odcień nude. Jestem również na tyle "leniwa", że marna trwałość lakierów skutecznie zniechęca mnie do ciąglego malowania paznokci od nowa, żeby wyglądały estetycznie. Kiedy jednak wpadła mi w oko nowa, limitowana edycja lakierów Nails Inc., dodatkowo sygnowana nazwiskiem VB, wiedziałam, że to będzie coś, obok czego nie przejdę obojętnie i co muszę wypróbować.
W tej wersji występują dwa kolory - Judo Red i Bamboo White. Ten pierwszy jest dla mnie zbyt wyrazisty, ale delikatny odcień typu off-white - wręcz przeciwnie.
Opis dotyczy właśnie Bamboo White

+ wspaniały odcień, biel złamana różem i beżem - trudno go opisać, wygląda bajecznie, delikatnie i elegancko
+ wspaniałe krycie, nie jak typowych bieli, już jedna warstwa pozwala na uzyskanie dobrego efektu - dwie wyglądają rewelacyjnie, ale nie należy przesadzać
+ nawet jak zdarzy się wam położyć za grubą warstwę na lakierze nie tworzą się bąble !!
+ formuła jest idealna, ani zbyt gęsta ani zbyt lejąca, dodatkowo jest jakby "ciągliwa" wiec szybciutko zastyga
+ lakier wysycha MOMENTALNIE, naprawdę nie spotkałam się z tak szybko schnącym lakierem, (inne tego typu szybkoschnące preparaty tak naprawdę wcale tak szybko nie zastygały) po minucie, dla pewności dwóch nakładam drugą warstwę bez problemu i efektu smużenia, zacieków itp.
+ nie zostawia smug, nie przebija
+ najlepiej nosi się bez bazy i top coatu ( i bez tego pięknie lśni) wtedy trzyma się ok 3-5 dni, po 5-6 dniach zaczyna delikatnie się ścierać na końcówkach, ale wtedy i tak należy go zmyć i nałożyć od nowa
+ z topem trzyma się spokojnie tydzień, z matowym lakierem nawierzchniowym daje obłędny efekt, na który mogę patrzeć bez końca
+ nie odpryskuje, jest odporny na wszelkie prace domowe ;-) ja szczególnie nie eksploatuje swoich dłoni, zwykłe prace domowe wykonuje w rękawicach więc tym bardziej nie jest narażony na uszkodzenia, ale woda i ewentualne detergenty mu nie strasze
+ piękna, minimalistyczna i elegancka buteleczka, przezroczysta na bokach, przez co można obserwować ubytek lakieru - CUDO!
+ pędzelek dość szeroki (mi to pasuje, bo mam szeroką płytkę), uchwyt niezbyt wygodny, na początku miałam problemy z dokładnym malowaniem, ale to kwestia wprawy
+ nie mam jeszcze w pełni opini na temat wydajności aczkolwiek maluję nim paznokcie już drugi tydzień i wcale nie widać ubytku

Wiem, że cena nie jest zachęcająca, ale dla takiego efektu, warto się skusić (albo poczekać na promocję w Sephora :-) ). To najlepszy i najładniejszy delikatny odcień jaki dotychczas spotkałam. Na tą chwilę mój lakierowy KWC :-)

Używam tego produktu od: ponad trzy tygodnie - non stop :-)