Avon, Nutra Effects, Ageless Multi - Action Cream (Ujędrniająco - odżywczy krem na dzień)

Krem na dzień Avon Nutra Effects Ageless Multi - Action Cream z SPF20 pomaga zredukować widoczność drobnych linii i zmarszczek dla efektu młodszej skóry w 2 tygodnie. Nawilżająca formuła z aktywnym kompleksem z nasion granatu bogatych w antyoksydanty została opracowana, by zwiększyć produkcję kolagenu i elastyny skóry, wzmacniając jej barierę. Ujędrniająco - odżywczy krem na dzień Avon Nutra Effects Ageless Multi - Action Cream jest odpowiedni dla skóry wrażliwej.

Miłe zaskoczenie

Krem dostałam w prezencie i powiem szczerze,że bardzo mile mnie zaskoczył. Sama wcześniej bym go nie kupiła, bo produkty z napisem takim,jak Ageless, przeciwzmarszkowy, przeciw starzeniu się skóry oto zawsze wywoływały u mnie ironiczny uśmiech niedowierzania. Długo zbierałam się,aby go użyć. Fakt, świetnie wyglądał na mojej półce z kosmetykami w tym swoim szklanym,eleganckim słoiczku. Przyszedł jednak dzień, gdy moja skóra była wyjątkowo wysuszona i postanowiłam nałożyć trochę avonowskigo kremu. I to ,,trochę'' to było dużo za dużo, gdyż wystarczy dosłownie odrobina,aby wysmarować cała buzię łącznie z uszami,szyją i niechcący grzywką. Mega wydajność to zaleta,która odrazy u mnie zaplusował. Kolejna rzecz. Nie lubię mazideł,które długo po zaaplikowaniu zostają na skórze,sprawiajac,że jest tłusta i błyszcząca. w tym przypadku nie ma o tym mowy, szybko się wchlania pozostawiając twarz nawilżona i gładka. od pierwszego dnia,w którym postanowiłam odkręcić wieczko od szklanego słoiczka, jego zawartość towarzyszy mi codziennie jako baza pod makijaż,bo jest to tak lekki krem. Moja skóra już się nie wysusza. Czasem stosuję go nawet na noc traktując ten zabieg jako forma maseczki a następnego dnia jakoś tak przyjemniej z rana patrzy mi się w lustro. Nie wiem,czy faktycznie działa przeciwzmarszczkowo, mam 25 lat i żadnych zmarszczek, więc myślę,że można teoretycznie uznać że tak ;)

Nie wierzyłam w cuda póki nie spróbowałam

Ostatnimi czasy moja skóra płata różne hormonalne figle. Pojawia się na niej wiele wyprysków z którymi bardzo ciężko sobie poradzić. I nie ukrywam, moja skóra była w słabej kondycji - ubolewałam. Właśnie "ubolewałam" - jednak już tego nie robię. Ten krem na serio uratował mi tyłek.
Zacznę od tego że raczej nie patrzę na "przedziały wiekowe kremów", staram się jedynie wybierać te które są nieco "lżejsze". I ten właśnie taki jest.
Samo opakowanie nie jest "tandetne" - ciężkie, szklane, przemyślane. Po otwarciu krem ładnie pachnie, ma treściwą dość konsystencję. Z doświadczenia wiem już że nie ma co z nim przesadzać, już mała ilość wystarczy by pokryć całą twarz. Krem szybko się wchłania, pozostawia jednak lekką, lepką warstwę. Twarz nieco się po nim świeci.
Co do działania. Czy wygładza i redukuje zmarszczki? Sama nie wiem. Na bank dobrze nawilża, dzięki czemu skóra na twarzy wydaje się bardziej pulchna (stąd chyba to całe niwelowanie pierwszych oznak "starości"). Czy ujędrnia? Jak wyżej.
O czym jestem przekonana - na 100% jest w stanie poprawić stan skóry. To jedyna rzecz którą ostatnimi czasy zmieniłam w pielęgnacji - akurat ten krem miałam na stanie (więc czemu nie wypróbować?). Wszystkie zaczerwienienia, zmiany skórne, zaognione dodam, zniknęły w ciągu ostatnich dwóch tygodni. To cud.
Ach zapomniałabym, ciekawa opcja na lato - SPF20 ;)
I chyba krem mogę polecić. Zwłaszcza że i cena nie jest wygórowana.

bardzo dobry produkt

Eleganckie i solidne opakowanie kryje delikatny, pachnący krem. Ładnie rozprowadza siena twarzy i szybko wchłania, skóra jest po nim aksamitna i delikatna cały dzień.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie