Maybelline, Lash Sensational, Waterproof Mascara (Wodoodporny tusz do rzęs)

Maybelline, Lash Sensational, Waterproof Mascara (Wodoodporny tusz do rzęs)

Pojemność 9,4 ml

Wersja wodoodporna tuszu Maybelline Lash Sensational - Waterproof. Tusz Maybelline zwiększa objętość rzęs, definiując każdą rzęsę z osobna i nadając efekt wachlarza, od kącika do kącika. Zaokrąglony kształt szczoteczki o zróżnicowanej strukturze pozwala na dotarcie nawet do najkrótszych rzęs.

GODNY POLECENIA

Tusze z maybelline sprawdzają się bardzo dobrze i również tak było z tym. Tusz wydłuża rzęsy i nie skleja ich. Nadaje się do nałożenia na bazę. Jest wodoodporny i nie kruszy się. Często kupuje do w promocji na rossmannie. Polecam!

Średniak

Tusz mnie jakoś nie powalił na kolana. Świeży tusz skleja rzęsy po pewnym czasie jak już zaschnie trochę to już jest ok. Szczoteczka słabo rozczesuje rzęsy a nawet czasami je skleja. Nie wiem czy jest to winna tego że nie potrafię używać poprawnie aplikatora czy taki jest urok produktu. Tusz pogrubia rzęsy wydłuża rzęsy ale średnio je rozczesuje. Tusz wytrzymuje cały dzień nie rozmazuje się nie poodbija się nie kruszy się. Troszkę ciężko go zmyć

Wodoodporny tusz do rzęs

Polecam, jeśli ktoś lubi mieć pomalowane rzęsy na trochę dłużej. Nie zmywa się pod wodą, jedynie w małych ilościach , o ile dobrze "zmyjemy" jakimś detergentem. Wydłuża i pogrubia rzęsy, dając efekt "sztucznych" rzęs. Dla mnie jedynym minusem to szczoteczka, która strasznie brudzi opakowanie i nie "wyciąga" tyle tuszu ile trzeba. Poza tym wszystko ok jak na taki tusz.

Taki sobie

Taki sobie tusz o konsystencji nie pozwalającej na kolana. Wodoodporny - prawie. Panda pod oczami w cìagu dnia? U mnie owszem. Plus że mimo wodoodporności dobrze się zmywa. Jaka cena taki produkt . Tak myślę.

Wolę inna wersję

Zdecydowanie lepiej sprawdziła mi się wersja niewodoodporna. Z tą jest problem ze zmyciem produktu. Można trzeć oczy pół godziny, a rano i przez kolejny tydzień będzie się człowiek budził z pandą pod oczami... Poza tym mam wrażenie, że bardziej się kruszył niż ta wersja podstawowa.

Od wielu lat niezastąpiony

Bardzo go lubię, jest przede wszystkim bardzo trwały, pięknie wydłuża rzęsy i pogrubia. Nie rozmazuje się, nie osypuje itp, wytrzymuje cały dzień .
Próbowałam innych tuszy,ale żaden nie sprawdził się tak jak ten.
Jedynym minusem jest to ,że po otwarciu opakowania trzeba chwile poczekać,aż konsystencja się zmieni, ponieważ nowy tusz jest zbyt rzadki.
Starcza na długo, używam go dopóki po kilku miesiącach nie zacznie robić grudek.
Często można go dostać na promocji ;)
Efekt jak na zdjęciu,myślę,że jest zadowalający ;)

fajny tusz

Lubię ten tusz bo nie rozmazuje mi się nawet po całym dniu noszenia i nie robi mi "pandy" pod oczami. Można nim osiągnąć efekt wydłużenia rzęs. Tusz nie skleja rzęs, zastyga na nich w rozsądnym czasie. Używam produktu od 3 miesięcy i jak dotąd nie zasechł i nie zostawia grudek. Jest wydajny. Niestety ma też wady. Główną jest to, że produkt ma chyba w sobie jakieś włókienka (tak to przynajmniej wygląda), które przy zmywaniu makijażu, a niekiedy nawet przy zwykłym mruganiu, wpadają do oczu i mocno je podrażniają. Ponadto, żeby otrzymać ładny efekt wydłużenia i pogrubienia rzęs, trzeba się nieźle natrudzić - u mnie są to trzy cienkie i dobrze rozczesane warstwy produktu. Tuszowanie trwa więc wieki.

może być

Mam mieszane uczucia co do tej maskary. Lubię kształt szczoteczki - zawsze używam silikonowych, a ta dodatkowo ma krótsze i dłuższe włoski i kształt, który ładnie podkręca. Niestety sama formuła chyba jest za ciężka, bo rzęsy opadają w ciągu dnia i się sklejają. Bardzo szybko zasycha, konsystencja po nałożeniu robi się klejąca i ciężko wyczesać nadmiar nawet moją ulubioną szczoteczką z Inglota.
Za to trzeba przyznać, że kolor jest nasycony i dobrze pogrubia rzęsy. Łatwo się zmywa płynem dwufazowym.

Trudny produkt.

Długo czekałam z recenzją tego tuszu mając nadzieję, że coś się jednak w magiczny sposób zmieni, niestety cudu nie ma i czas opisać tą katastrofę.

Wcześniej posiadałam klasyczną wersję, w której odpowiadało mi wszystko: szczoteczka, trwałość, formuła, efekt jaki tworzył na rzęsach, niestety coś mnie podkusiło, by kupić wersję wodoodporną i tak od dwóch miesięcy się z nią męczę.

Maskarę kupiłam w drogerii internetowej podczas większego zamówienia za około 17 zł, także uważam to za korzystniejsze rozwiązanie niż zakupy stacjonarne.
Na pierwszy rzut oka wszystko się zgadzało: szczoteczka, głęboka czerń, jednak gdy przyszło do aplikacji zaczęły się schody, a podczas demakijażu było tylko gorzej.

1) Formuła jest bardzo rzadka, nie gęstnieje z upływem czasu.
2) Spora ilość grudek i sklejone rzęsy to przy tym produkcie norma.
3) Okropnie odbija się na powiekach, ewidentnie ma problem z zasychaniem i lubi migrować, nie zliczę ile razy musiałam przez to poprawiać cienie.
4) Jak już wreszcie zastygnie to pojawia się ogromny problem z jego usunięciem - okej, z jednej strony jest to plus, ponieważ to maskara wodoodporna, jednak z drugiej demakijaż staje się sporym problemem, nie wspominając o usunięciu produktu odbitego na powiece co jest nieuniknione.

W moim odczuciu ten tusz to skończony bubel, zapowiadało się doskonale niestety w tym przypadku każdemu kto zastanawia się nad zakupem polecam pozostać przy klasycznej wersji i nie kombinować.

NUMER 1

Jedyny tusz, który jest w stanie utrzymać w górze moje naturalnie proste rzęsy przez cały czas. Ładnie rozdziela, wydłuża, a po drugiej warstwie grubość jest idealna. Wymęczyłam już z 15 opakowań.

Sama nie wiem

Trochę sama nie wiem co mam sądzić o tym tuszu. Ładnie pogrubia,wydłuża ale mocno skleja rzęsy. Plusem jest to,że "nie czuć" go na rzesach,nie jest ciężki. Baaardzo ciężko się zmywa,chociaz dla wodoodpornego tuszu to niby plus,ale nawet olejki nie potrafią go zmyć dokładnie to chyba największy minus tego produktu. Chociaż na jakieś imprezy,wesela itp będzie idealny bo trwałość ma fenomenalną :)

nie polecam

Kupiłam go z myślą o wakacjach,mając nadzieję,że skoro zwykła wersja tego tuszu mi się rewelacyjnie sprawdziła to czemu ten miałby być zły.No właśnie był zły,na początku nie było tak źle ale po tygodniu używania,sklejał rzęsy,robił grudy,odbijał się na powiece,nie wydłużał,ciężko się zmywał,szybko wysechł,a przede wszystkim był tak wodoodporny,że gdy wchodziłam do wody to po 15 minutach miałam pandę pod oczami , a tuszu na rzęsach wcale nie było.