Compeed, Plastry na pęcherze

Compeed, Plastry na pęcherze

Pojemność 5 szt

Plastry na pęcherze Compeed natychmiast uśmierzają ból i działają jak druga skóra.
Pomagają utrzymać naturalną wilgotność skóry, aby:
- przynosić natychmiastową ulgę w bólu,
- spowodowanym przez pęcherze,
- chronić przed otarciami,
- zapewniać szybkie leczenie pęcherzy.
Plastry na pęcherze Compeed pozostają na miejscu cały dzień. Odpowiednie do stosowania
również na większych pęcherzach na pięcie i podeszwie.
Opakowanie zawiera 5 plastrów.

inne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

NAJLEPSZE

Plastry z pewnością spełniają wszelkie obietnice producenta. Dla mnie są niezastąpione. W okresie letnim zawsze mam je w torebce, albo jak wyjeżdżam w góry. Zawsze mnie ratują z opresji. Ładnie się przyklejają, nie widać ich w otwartych butach. Trzymają się bardzo długo. Dzięki nim mogę przejść jeszcze wiele kilometrów w butach, które obcierają. Nie znam innego lepszego zamiennika. Ich kolejnym plusem jest ściąganie. Zawsze w plastrach denerwowało mnie to, że podczas odklejania bolała skóra i zostawały na niej brudne ślady po plastrze a po Compeed nie ma takich problemów.

nr 1

bardzo polecam, ja zawsze jak kupie nowe buty to robia mi sie pecherze, a dzieki tym plasterka juz po 3-4 dniach nie ma sladu po nich. dla mnie to nr 1, dziala bardzo szybko no i skutecznie

Uratowana!!!!

Wieczór panieński, nowe szpilki, zabawa całą noc, podróże z jednego klubu do drugiego i bach ! obtarcia i pęcherze!!!! Dobrze , że w torebce był ratunek ! Compeed, Plastry na pęcherze. Sytuacja opanowana ! Bo jak wyglądała by moja całonocna zabawa z bolącymi obtartymi stopami? . Strach pomyśleć jak bardzo zepsuty byłby ten wieczór bez nich . Od teraz zawsze kiedy wybieram się na całonocną wypustkę mam je ze sobą. Zaufałam im i niestraszne mi już nowe szpilki . Polecam !!!

Must have - gdy buty cisną!

Te plastry mam zawsze przy sobie gdy planuję tańczyć całą noc. Stosuje je zawsze gdy mam do czynienia z niewygodnym obuwiem. Naklejone na stopę trzymają się stopy, nie muszę się martwić, że się odkleją!
Serdecznie polecam!

Ratują stopy

Nie tylko zabezpieczają pęcherz i ułatwiają gojenie. Warto je naklejać jeśli mamy nowe buty że sztywną piętą, bo zabezpieczają przed otarciami i trzymają but na miejscu. Dobrze też że są w beżowym kolorze, przez co są praktycznie niewidoczne

Ratują w potrzebie

Najlepsze plastry jakie miałam do tej pory. Ratują w potrzebie , można spokojnie założyć obuwie , gdyż łagodzą i chronią przed dalszym otarciem,wygodne w użyciu i bardzo dobrze wykonane polecam te plastry;)

Toż to działa

Nie ma nic bardziej irytujacego niż obtarte przez jakieś buty stopy. Dramat, nie można później ubrać żadnego innego buta bo boli. Na szczęście z pomocą przychodzą te plastry :) są niesamowicie skuteczne. Dają uczucie takiej ulgi, oczywiście pozwalają też na ubranie każdych innych butów, bez bólu i dalszych otarć. Moi wybawiciele :)

Niezastąpione

Używam zawsze gdy obetre sobie pięty i ten plaster zawsze mi pomaga
Sam się nie odkleja i nie przemieszcza , słowem dobrze się trzyma i łagodzi ból otarcia
Jedyny minus to cena ale poza tym jestem bardzo zadowolona z ich używania i stosuje już od kilku lat

Najlepsze!

Plastry kupuję od kilku lat, bo są po prostu najlepsze. Nie zrażam się ceną, bo wiem, że za nią idzie jakość tych plastrów. Naklejony plaster potrafi trzymać się dłużej niż 1 dzień. Nic się nie odkleja, nie przesuwa, a stopa nie boli nawet, gdy otarcie jest duże. Plaster pomaga szybciej wyleczyć otarcia, pęcherze itd. Są niezastąpione przy butach, które lubią nas kaleczyć. Mam nawet takie buty, których nie da się założyć, bez wcześniejszego naklejenia plastra w celu ochrony stopy. Sprawdzają się znakomicie!

Te plastry ratują z każdego potrzasku

Jako że jestem żołnierzem, znam temat obtartych stóp od podszewki. Nosząc ciężkie trepy przez cały dzień, muszę być przygotowana na wszystko. Te plastry są wybawieniem, gdy tworzą się pęcherze. Wystarczy, że raz go nakleisz i masz spokój na parę dni. Plaster ładnie goi i zabezpiecza pęcherz, nie trzeba go ruszać (a raczej nie można bo inaczej odejdzie razem ze skórą!), wystarczy że po paru dniach sam zacznie odchodzić i wtedy delikatnie można go oderwać. Bardzo praktyczny produkt, polecam go z czystego serca.

ratunek w potrzebie!

Jedynym minusem tych plastrow jest dosc wysoka cena, bo za kilka sztuk musimy zaplacic 24zl. Innych wad nie przewiduje! Zreszta wysoka cene spokojnie rekompensuje ich dzialanie.

Plastry dostepne sa w kilku rozmiarach, mialam srednie i duze, ale praktyczniejsze wedlug mnie sa te srednie, i je najczesciej kupuje.

Nie wazne czy zakladam nowe buty, czy te ktore mam kilka lat, ale zakladam je pierwszy raz w sezonie, czy sa ze skory, czy tworzywa sztucznego, czy to trampki, szpilki, sandaly, kazde buty mnie obetra. Taki urok moich stop- dobrze chociaz, ze obcieraja tylko przy pierwszym zalozeniu, bo inaczej bym sie wykonczyla

The best!

Są niezastąpione! Zazwyczaj nowe buty muszą sprawić mi masę problemów. Wtedy sięgam na właśnie te plastry bo są najlepsze. Są jak 2ga skóra. Po przyklejeniu moje pięty dają radę przeżyć cały ciężki dzień i mogę spokojnie chodzić. Nic mnie nie boli i co najważniejsze szybciej się goi. Są dużo lepsze od zwykłych plastrów. Jedyną wadą jest cena za 5 plastrów płacimy około 20zł.