Compeed, Plastry na pęcherze

Compeed, Plastry na pęcherze

Pojemność 5 szt

Plastry na pęcherze Compeed natychmiast uśmierzają ból i działają jak druga skóra.
Pomagają utrzymać naturalną wilgotność skóry, aby:
- przynosić natychmiastową ulgę w bólu,
- spowodowanym przez pęcherze,
- chronić przed otarciami,
- zapewniać szybkie leczenie pęcherzy.
Plastry na pęcherze Compeed pozostają na miejscu cały dzień. Odpowiednie do stosowania
również na większych pęcherzach na pięcie i podeszwie.
Opakowanie zawiera 5 plastrów.

inne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Pomocne plastry

Niestety mam taką przypadłość, że prawie każde buty mnie obdzierają i tworzą mi się odciski.Plastry Compeed zawsze mnie ratują w takich sytuacjach.
W plastikowym, poręcznym opakowaniu znajduje się tylko 5 sztuk,a cena jak za taką ilość wygórowana.Plastry dobrze przytwierdzają się do bolącego miejsca, są miękkie i nie przeszkadzają podczas chodzenia. Przyspieszają schodzenie pęcherza oraz dodawają stopom ulgę,odrazu po przyklejeniu czuć różnicę.

Uwielbiam je!

Jako, że moje stopy często się obcierają ( mam wyjątkowo wrażliwą skórę na stopach) to te plasterki są dla mnie niezawodne, zawsze mam dwa przy sobie, od razu przynoszą ulgę i pomagają w zagojeniu się pęcherza, według mnie są bezkonkurencyjne!

Fajne i nie

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony świetnie zabezpieczają pęcherz czy otarcie ale z drugiej strony łatwo się przesuwają, szczególnie gdy skóra jest przypocona. 3/5

Niezawodny ratunek!

Z racji tego,że zazwyczaj na wakacjach zdarzają mi się różne otarcia i pechowe pęcherze to plastry compeed są moim niezbędnym elementem wyjazdowym!
W magiczny i szybko sposób przynoszą ukojenie w bólu i zdecydowanie przyspieszają proces gojenia się ran. Są przyjemnie żelowe i na tyle elastyczne,że nie czuć ich w obuwiu. Można się z nimi kąpać co jest ogromnym plusem. Odpadają same po kilku dniach. Jedynym małym minusem jest to,że ulegają zabrudzenia po kilku dniach, ale wtedy można wymienić na nowy :) Polecam serdecznie dla wszystkich pechowych stópek :D

Zawsze goszczą w mojej apteczce.

Plastry już nieraz ratowały mi stopy. Mam to ,,szczęście", a właściwie nieszczęście, że praktycznie każde nowe buty, które nie są zimowymi butami albo adidasami, czy trampkami obcierają mnie.

Plastry wspomagają i przyspieszają gojenie. Nie odlepiają się nawet w wodzie.

Mój niezbędnik

Trafiłam na te plastry przypadkiem. I okazało się, że jest to mój niezbędnik, zwłaszcza latem.
Działają niezawodnie.
Długo trzymają się skóry (nawet do 5-6 dni), bez problemu można z tym plastrem pływać czy też myć się pod prysznicem.
Doskonałe na wszelkie otarcia, rany stóp czy pęcherze. Z tym plastrem można chodzić do woli i rana nie boli a co najważniejsze się goi.
Kocham je i zawsze mam w torebce.

Ten plaster uratował mi tyłek, kiedy godzinę przed ślubem nabawiłam się ogromnego pęcherza. Pani z apteki poleciła te plasterki.
Dzięki nim ślub i całą podróż poślubną zostały uratowane.

polecam

Absolutny hit ,mam bardzo dużą skłonność do pęcherzy , a te plastry dosłownie ratują mnie z kryzysowych sytuacji. Faktycznie działają jak druga skóra ,przynoszą ulgę w bólu i przyśpieszają gojenie ran.

Hit!

Odkryłam je w górach, kiedy zdarłam sobie niemiłosiernie stopy w nowych butach...
Plastry są naprawdę świetne. Dobrze się trzymają przez 3-4 dni, łagodzą ból i tworzą barierę ochronną. Rewelacja, bo ich nie widać nawet w płytkich butach. Naprawdę warte swojej ceny - zawsze kupuję na zapas w drogerii czy w aptece, żeby mieć na wypadek otarcia.

NAJLEPSZE

Plastry z pewnością spełniają wszelkie obietnice producenta. Dla mnie są niezastąpione. W okresie letnim zawsze mam je w torebce, albo jak wyjeżdżam w góry. Zawsze mnie ratują z opresji. Ładnie się przyklejają, nie widać ich w otwartych butach. Trzymają się bardzo długo. Dzięki nim mogę przejść jeszcze wiele kilometrów w butach, które obcierają. Nie znam innego lepszego zamiennika. Ich kolejnym plusem jest ściąganie. Zawsze w plastrach denerwowało mnie to, że podczas odklejania bolała skóra i zostawały na niej brudne ślady po plastrze a po Compeed nie ma takich problemów.

nr 1

bardzo polecam, ja zawsze jak kupie nowe buty to robia mi sie pecherze, a dzieki tym plasterka juz po 3-4 dniach nie ma sladu po nich. dla mnie to nr 1, dziala bardzo szybko no i skutecznie

Uratowana!!!!

Wieczór panieński, nowe szpilki, zabawa całą noc, podróże z jednego klubu do drugiego i bach ! obtarcia i pęcherze!!!! Dobrze , że w torebce był ratunek ! Compeed, Plastry na pęcherze. Sytuacja opanowana ! Bo jak wyglądała by moja całonocna zabawa z bolącymi obtartymi stopami? . Strach pomyśleć jak bardzo zepsuty byłby ten wieczór bez nich . Od teraz zawsze kiedy wybieram się na całonocną wypustkę mam je ze sobą. Zaufałam im i niestraszne mi już nowe szpilki . Polecam !!!