Compeed, Plastry na pęcherze

Compeed, Plastry na pęcherze

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 5 szt

Plastry na pęcherze Compeed natychmiast uśmierzają ból i działają jak druga skóra.
Pomagają utrzymać naturalną wilgotność skóry, aby:
- przynosić natychmiastową ulgę w bólu,
- spowodowanym przez pęcherze,
- chronić przed otarciami,
- zapewniać szybkie leczenie pęcherzy.
Plastry na pęcherze Compeed pozostają na miejscu cały dzień. Odpowiednie do stosowania
również na większych pęcherzach na pięcie i podeszwie.
Opakowanie zawiera 5 plastrów.

inne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Niezawodne od lat.

Jestem przekonana, że pisałam już recenzję tych plastrów, ale dziwnym trafem zniknęła... Tak więc, piszę ponownie.

Plastry Compeed odkryłam przypadkiem i od tamtej pory moje życie zmieniło się na lepsze - i to nie żart. Niestraszne mi upały, długotrwałe stanie w pięknych, ale niekoniecznie superwygodnych butach lub też założenie zupełnie nowych butów.

Plasterki znajdują się w malutkim, plastikowym pudełeczku w kolorze niebieskim - design prosty, ale miły dla oka. Dołączona jest do nich mini-ulotka. Opakowanie jest zamykane, co ułatwia noszenie plastrów w torebce - jest małe i lekkie. Plasterki dostępne są w kilku rozmiarach - małe, średnie oraz duże (te ostatnie teoretycznie są na pięty). Ich cena to około 18 zł/opakowanie, w wielu aptekach można je jednak dostać na sztuki.

Są żelowe i przezroczyste, nie widać ich na skórze prawie wcale. Należy nakleić je na suchą i czystą skórę i pozostawić tak aż do momentu, w którym to same zaczną się odklejać - a więc spokojnie można chodzić z takim plasterkiem kilka dni, ani kąpiele, ani wysokie temperatury nie są im straszne.

Naklejałam je i na pęknięte pęcherze, i na takie z płynem wewnątrz, nawet i na obtarcia do krwi, gdy nie miałam wyjścia - ulga jest tak wymowna i nie do opisania, że nie sposób sobie tego wyobrazić. Bez problemów można wskoczyć z powrotem w buty - tak, te same, które nas tak urządziły.

Znika bowiem ból, pieczenie, dyskomfort, ucisk - można normalnie funkcjonować, a plaster Compeed robi swoje, a więc leczy.
Absolutnie nie podrażniają skóry i nie wywołują alergii. Wiem, że teoretycznie nie wolno ich przecinać, ale w sytuacjach awaryjnych zdarzyło mi się ten największy przeciąć na pół i działał tak samo, jak w całości.

Jest jednak jedna ważna informacja.
Otóż od pewnego czasu w sprzedaży pojawiła się wersja ''o fakturze plastra miodu'' - a starsza wersja tych plastrów jest gładka. Niestety, ta nowa jest kompletnie do kitu - odkleja się, ba - w żaden sposób nie chce się nawet przykleić do skóry! A gdy nawet nam się to uda, to plaster się zsuwa. Co gorsza, nie niweluje bólu ani dyskomfortu związanego z pęcherzem, a poprzednia wersja działała dosłownie od nalepienia aż do odlepienia.

Absolutnie nie polecam tych nowszych, za to starsze są niedoścignione i rewelacyjnie się spisują. Tańce, wesela, bieganie po mieście, wypad w góry - żadne obtarcia czy pęcherze mi w tym nie przeszkodzą, gdy mam Compeed.
Niezbędnik w damskiej torebce! ;)

KWC

Najlepsze plastry na świecie. Obkleiłam nimi całe nogi dookoła na własnym weselu, powtarzałam to potem na każdym weselu na którym byłam i dzięki temu nie musiałam potem cierpieć. Plastry sprawdzą się także doskonale na istniejące już rany i pęcherze. One te pęcherze wysuszają i goją, po jakichś większych butowych wpadkach tylko dzięki nim mogłam normalnie funkcjonować.

Plastry są przezroczyste, nie widać ich kompletnie. Są mięciutkie, pasują do każdych butów. Można się w nich myć, nie odklejają się. W ogóle można w nich chodzić kilka dni.

Jeden z najlepszych możliwych wynalazków. Nawet ta wysoka cena jest uzasadniona. Kiedyś były jedyne, teraz już mają kilka konkurencyjnych odpowiedników w aptekach.

Rewelacyjne

Powiem szczerze że nie byłam do nich przekonana,ale gdy nowe buty znów obtarły moje piętki postanowiłam je kupić.Plastry bardzo łatwo się przykleja,nie przesuwają się podczas chodzenia,są praktycznie niewidoczne i można zapomnieć że się je ma ponieważ łagodzą ból i przyspieszają golenie,od teraz zawsze będą zajmować honorowe miejsce w mojej torebce.

Świetne plastry, zawsze miałam problem że po założeniu nowych butów robiły mi się pęcherze/otarcia na piętach i te plastry uratowały mnie. Łagodziły ból i przyspieszały gojenie.

Super

Plastry ratowały mi skórę już nie raz! Bardzo je sobie chwalę i zawsze mam je przy sobie. Świetnie się sprawdzają i bardzo pomagają usuwając ból. Nie mam do nich żadnych zastrzeżeń może poza tym, że mogłoby być więcej ich w opakowaniu

Świetne

Kupiłam je przed wyjazdem na wycieczkę objazdową po Włoszech i powiem że sprawdzimy się świetnie. Gdy buty mnie obtarły te plastry uratowały wyjazd! W miejscu rany zrobiłsię biały twardy bąbel który chronił przed urażeniem bolącego miejsca. Plaster jest sylikonowy i wyglada jak druga strona przez co nawet do szpilek na imprezie sprawdzi się rewelacyjnie bo jest niewidoczny. Ma mocny klej trzyma się nawet dwa dni i nie odkleja się pod wpływem wody

Pomocne plastry

Niestety mam taką przypadłość, że prawie każde buty mnie obdzierają i tworzą mi się odciski.Plastry Compeed zawsze mnie ratują w takich sytuacjach.
W plastikowym, poręcznym opakowaniu znajduje się tylko 5 sztuk,a cena jak za taką ilość wygórowana.Plastry dobrze przytwierdzają się do bolącego miejsca, są miękkie i nie przeszkadzają podczas chodzenia. Przyspieszają schodzenie pęcherza oraz dodawają stopom ulgę,odrazu po przyklejeniu czuć różnicę.

Uwielbiam je!

Jako, że moje stopy często się obcierają ( mam wyjątkowo wrażliwą skórę na stopach) to te plasterki są dla mnie niezawodne, zawsze mam dwa przy sobie, od razu przynoszą ulgę i pomagają w zagojeniu się pęcherza, według mnie są bezkonkurencyjne!

Fajne i nie

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony świetnie zabezpieczają pęcherz czy otarcie ale z drugiej strony łatwo się przesuwają, szczególnie gdy skóra jest przypocona. 3/5

Niezawodny ratunek!

Z racji tego,że zazwyczaj na wakacjach zdarzają mi się różne otarcia i pechowe pęcherze to plastry compeed są moim niezbędnym elementem wyjazdowym!
W magiczny i szybko sposób przynoszą ukojenie w bólu i zdecydowanie przyspieszają proces gojenia się ran. Są przyjemnie żelowe i na tyle elastyczne,że nie czuć ich w obuwiu. Można się z nimi kąpać co jest ogromnym plusem. Odpadają same po kilku dniach. Jedynym małym minusem jest to,że ulegają zabrudzenia po kilku dniach, ale wtedy można wymienić na nowy :) Polecam serdecznie dla wszystkich pechowych stópek :D

Zawsze goszczą w mojej apteczce.

Plastry już nieraz ratowały mi stopy. Mam to ,,szczęście", a właściwie nieszczęście, że praktycznie każde nowe buty, które nie są zimowymi butami albo adidasami, czy trampkami obcierają mnie.

Plastry wspomagają i przyspieszają gojenie. Nie odlepiają się nawet w wodzie.

Mój niezbędnik

Trafiłam na te plastry przypadkiem. I okazało się, że jest to mój niezbędnik, zwłaszcza latem.
Działają niezawodnie.
Długo trzymają się skóry (nawet do 5-6 dni), bez problemu można z tym plastrem pływać czy też myć się pod prysznicem.
Doskonałe na wszelkie otarcia, rany stóp czy pęcherze. Z tym plastrem można chodzić do woli i rana nie boli a co najważniejsze się goi.
Kocham je i zawsze mam w torebce.