Compeed, Aktywne plastry na odciski

Compeed, Aktywne plastry na odciski

Pojemność 6 szt

Aktywne plastry na odciski Compeed przyspieszają usuwanie szczególnie uciążliwych odcisków
i optymalnie przylegają do skóry.
Pomagają utrzymać naturalną wilgotność skóry, aby:
- chronić przed otarciami oraz uciskiem,
- przynosić natychmiastową ulgę w bólu,
- spowodowanym przez odciski,
- przy pomocy kwasu salicylowego nawilżać i zmiękczać odcisk, aby szybko go usunąć.
Aktywne plastry na odciski pozostają na miejscu cały dzień. Pomagają usuwać odciski
na palcach lub na spodzie stopy. Opakowanie zawiera 6 plastrów.

inne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Przydatne plasterki

Uwielbiam plastry Compeed. Nieraz uratowały mnie po założeniu problematycznych butów.

Plasterki na odciski świetnie sprawdzają się na małych palcach u stóp. Ból momentalnie ustaje a plasterek leczy rany/obtarcia. Trzyma się do kilku dni.

Bardzo dobre plastry w fajnym opakowaniu z zamknięciem. Do kupienia w Polsce i za granicą. Szkoda tylko, że takie drogie. :)

Cudowne, choć nieco zbyt drogie

Na ten produkt trafiłam w jednej z aptek w moim mieście. Skuszona pięknym wyglądem produktu i opisem producenta pobiegłam do kasy fiskalnej ponieważ miałam niestety problem z odciskami. Te plastry uratowały mnie przed rozwaleniem ich i przyspieszyły proces gojenia. Więcej informacji poniżej.

polecam

Plastry Compeed nieraz uratowały mnie przed opryszczką,a teraz plastry na odciski też są rewelacyjne.Uratowały mój palec na stopie podczas wesela:)
Więc mega plus za kolor cielisty,świetnie zlewają się ze skórą,nie odklejają się tym mi zaimponowały,szybko usuwają odcisk dzięki zawartości kwasu salicyloweg0-tak u mnie było.
Od pierwszego użycia noszę zawsze te plastry przy sobie w torebce
Compeed dotrzymuje obietnic!!!

Ratują w trudnych sytuacjach!

Nie ma dla mnie wyjścia w szpilkach bez plastrów w torebce. Te Compeed sprawdzają się zawsze. Dobrze się trzymają nawet przy weselnej zabawie do rana. Są wytrzymałe, zazwyczaj niewidoczne nawet w butach peep toe. Dzięki nim odciski od razu przestają przeszkadzać i można znów skupić się na wszystkim poza bólem!

Swietne plastry

Bardzo czesto mam problem z odciskami a te plastry naprawde pomagaja
Mam porownanie z innymi markami ktore uzywalam wczesniej i nie zdawaly egzaminu
Aktywne plastry compeed szybko przynosza ulge i są latwo dostepne prawie w kazdej aptece w niewygórowanej cenie
Gdy nabawilam sie odciskow przez nowe buty to te plastry staly sie dla mnie prawdziwym ratunkiem
Sa rewelacyjne i szybko dzialaja

Dobry ratunek dla obtartych stóp.

Dużo chodzę pieszo więc ważne jest dla mnie by moje stopy były w dobrej kondycji. Czasami jednak zdarza się obtarcie i bąbel.
Wtedy te plastry są idealne -odpowiedniej wielkości, nie za duże. Łatwo się je nakleja, a później plaster naprawdę długo "trzyma", nic się nie rozkleja, nie odchodzi.
Kolor cielisty więc nie wyróżnia się specjalnie na tle skóry.
Polecam.

Super sprawą

Platslrybte uratował mój mały paluszek. Robi mi się na nim. Odcisk nie żaden pierdolowaty pęcherzyk ale odcisk, który boli. Plastry te rozpuszczaj zrogowacialy naskórek i on po prostu schodzi. Polecam jeżeli coś cię ciśnie w bucie

Wykorzystała: kilka próbek

najlepsze!

Nabawiłam się odcisków podczas chodzenia w ciasnych butach, zbyt duży ścisk spowodował ,że między palcami pojawił się ból. Wygląda niepozornie, twarde zrogowacenie z malutką czarną dziurką (korzeniem). Poszłam do apteki i wtedy zobaczyłam plastry Compeed. Nie wiedziałam, czy sobie poradzą dlatego kupiłam na sztuki (3) , zapłaciłam bodajże 3 złote .
Wieczorem po kąpieli , na suchą stopę , to wazne , stopa musi byc sucha bo inaczej sie nie przyklei, przykleiłam plasterek. Wazne jest rowniez to, zeby go rozgrzać w rekach albo za pomoca suszarki. Trzymałam 2 dni, nie odklejał się nawet podczas kąpieli. Po 2 dniach zdjęłam go , skóra w tym miejscu była biała rozmiękczona. Wymoczyłam stope w ciepłej wodzie przez parę minut po czym zaczęłam usuwac odcisk, Wszystko poszło gładko i zapewniam ze caly odcisk znikł. Czasami się zdarza, ze przez rózne ciasne buty odcisk wraca w tym samym miejscu , ale wtedy czynnosc powtarzam. jestem zadowolona , są niezastąpione . Cena warta efektu :)

Bardzo dobre!

Uwielbiam plastry Compeed. Może i nie są zbyt tanie, lecz wywiązują się ze swojego zadania w 100%!
Co prawda te stosowałam dość rzadko, ale przydają się na imprezy typu wesele czy sylwester. Często aplikuję je przed powstaniem pęcherza (wiem, gdzie buty mnie uwierają). Nawet gdy się pojawi, przyklejam go, by przynieść spotom ulgę. Te plastry są po prostu fenomenalne! Nie czuć nic a nic! Ani plastra, ani pęcherza. "Skrzydełka" są dość długie, więc nie ma problemu z aplikacją ich na palec. Klej jest bardzo mocny. Plastry same odpadają przy którejś kąpieli.

Bardzo fajny produkt

Mam niestety bardzo szerokie stopy a większość butów jest wąska w palcach więc często mnie ściskają przy dłuższym chodzeniu. Robią mi się wtedy odciski, często na małym palcu u stopy. Ratunkiem są wtedy takie małe plasterki. Specjalny kształt zapewnia właściwe dopasowanie, długo się trzymają, nic się nie odkleja ani nie przesuwa. Pomagają zmniejszyć ból powodowany odciskami i przynoszą ulgę podczas chodzenia. Znajdują się w małym, poręcznym pudełeczku, które można wrzucić do torebki i zawsze mieć pod ręką

niezastąpione

Zawsze gdy tylko szykuje mi się wyjazd w ciepłe kraje i dużo chodzenia oraz sandałki kupuję te własnie plastry. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodły.

-bardzo dobrze trzymają się skóry
-dają natychmiastową ulgę
-można nosić obuwie bez obaw, że obetrze przez plaster
-rana szybciej się goi
-wyglądają estetycznie

Plastry kupiłam w aptece, gdy latem po bardzo długim chodzeniu na dużej koturnie, która skóra obuwia była jeszcze nie dosyć dobrze rozciągnięta. Troszkę mi upinały palce przy paskach. Pojawił się ogromny ból i odciski. Plastry dość szybko przyniosły ulgę i mogłam dalej iść. Po dłuższym stosowaniu leczy odciski. I co ważne plastry są wytrzymałe. Pamiętam, że zapłaciłam za nie dość dużo ok.28zł wtedy za 6 plastrów. Drogo, ale opłacało się.