Kolagen + Elastyna, Mleczko do demakijażu (stara wersja)

Kolagen + Elastyna, Mleczko do demakijażu (stara wersja)

Mleczko dokładnie oczyszcza twarz z makijażu i wszelkich zanieczyszczeń. Pozostawia skórę odświeżoną i odpowiednio nawilżoną. Wspomaga regenerację naskórka i powoduje jego wygładzenie. Przeznaczone do codziennego stosowania. Rezultat: dokładnie oczyszczona, odświeżona skóra.
Aktyne składniki: kolagen i elastyna pochodzenia morskiego, aktywna witamina A, czysta witamina E

szczypie w oczy

Mleczko niedrogie, wydajne i o przyjemnym zapachu. Niestety efekt szczypania w oczy dla mnie skreśła je w zupełności, bo nie jestem w stanie go używać. Oczy są zaczerwienione i piekące aż do łzawienia.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Tragedia jakaś!

NIE NIE I jeszcze raz NIE!
Pieką oczy, że wytrzymać nie można. 1 raz spotkałam się z czymś takim:O Oczy są zaczerwienione , łzawią i pieką. To ma być kosmetyk do demakijażu oczu?! na litość boską.
Dobrze, że już nie dużo mi zostało przecierpię jakoś i nigdy więcej nie kupię tego czegoś, żeby to chociaż mi zmywało dobrze makijaż a to nawet dokładnie mi nie zmywa i rano pod oczami mam resztki tuszu:O
A nie używam wodoodpornego jakiegoś tylko zwykłego z Rimmel.
Nie polecam!

Używam tego produktu od: od 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Straszny

Ładny zapach i cena to jedyny plus tego mleczka.
Słabo zmywa makijaż a do tego jeszcze strasznie pieką oczy od niego i to jest najwiekszy minus. Moje oczy po nim są czerwone, podrażnione i pieką nie do wytrzymania.
Tak wiec chyba bede musiała z niego zrezygnować, szkoda nawet tych 7zl.
Za żadne skarby nie polecam tego produktu.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

depilacja zalety

Na początku było fajne

Kupiłam te mleczko, kiedy wypróbowałam je u mojej kuzynki i byłam zachwycona efektem. Od kiedy używam swojego egzemplarza zachwyt minał, bo niestety im zimniej tym moja skora robi się coraz bardziej wrażliwa.

Plusy:
-kremowa konsystencja
-bardzo wydajne
- higieniczne opakowanie
-atrakcyjna cena
-duża dostępność
-skóra jest nawilżona i odświeżona
-miekka, deliktna skóra
-delikatnie napina naskórek

Niestety w moich oczach dyskwalifikuję je, że słabo zmywa makijaż i mnie podrażnia. Mam skórę bardzo, suchą, delikatną do tego rumień i rozszerzone naczynka i z tym sobie nie radzi chociaż producent tego nie obiecuję. Parę razy powodowało, że oczy mnie nie miłosiernie szczypały, jak i cała skóra. Naprawdę polubiłam te mleczko i chcialam, żeby zagościło u mnie na dłużej niestety, ale w tej sytuacji już go więcej nie kupię.

mocna czwórka

Czytając poprzednie recenzje doszłam do wniosku, że każda skóra reaguje na składniki inaczej. Mimo, że mam ogromne skłonności do uczuleń, podrażnień, zaczerwienień, pieczenia, a nawet obrzęku oczu, to żadnej z tych dolegliwości nie doświadczyłam podczas stosowania tego mleczka.

Tusze do rzęs, których używam najwidoczniej są łatwiejsze do zmycia, bo bez problemu mleczko sobie z nimi radzi (nie używam kosmetyków wodoodpornych).

Lubię ten produkt i chyba wolę od mleczek ziaji. Na początku trochę mi przeszkadzała gęsta konsystencja, bo zdążyłam przywyknąć do wodnistego Świtu, ale po jakimś czasie do tego też się przyzwyczaiłam. Bardzo mi się też podoba zapach - już go gdzieś musiałam spotkać, ale nie wiem gdzie.

Opakowanie (inne niż na zdjęciu, niebieskie, o zaokrąglonych konturach) jest estetyczne i wytrzymałe.

Ogólnie, u mnie ma mocną czwórkę. Pewnie jeszcze je kupię, bo Świt jest ciężko dostać. W tej kategorii cenowej jest OK.

Edit: niestety zabiorę mu jeszcze jedną gwiazdkę. Nie wiem z jakiej przyczyny, ale ostatnio okropnie podrażnił mi oczy, a skóra wokół nich zrobiła się tak sucha, że pęka i to właściwie z dnia na dzień... Wobec takiego stanu rzeczy, nie kupię go więcej, a szkoda...

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: zużyłam 1/4 pierwszego

i tak i nie

Niby fajne mleczko, fajna konsystencja i ładny zapach. Usuwa makijaż, średnio radzi sobie z tuszem do rzęs, nawet tym nie wodoodpornym. Często piecze w oczy.
Mam mieszane uczucia. Niby spełnia swoje zadanie ale szukam lepszego.

ulubione;)

Bardzo lubie to mleczko :) moja mama tez uzywa go juz bardzo długo i sobie je chwali :)

+ dobrze usuwa makijaz, (podkład puder, głownie do tego go uzywam)
+ jest delikatne, nie podraznia skory ( nawet gdy przypadkiem dostanie sie do oka nie ma dramatu :D)
+ kremowa konsystencja dobrze rozprowadza sie po twarzy
+ zostawia lekki film, ale dzieki temu skora nie wymaga od razu uzycia kremu :) nie ma efetu sciagniecia czy jakiegos pieczenia :)
+ odświeza skórę
+ jest wydajne - niewielka ilosc na waciku wystarcza na całą twarz
+ ładnie pachnie
+ nie uczula
+ mam skore tłusta - nie pogorsza jej stanu, a to juz sukces :)
+ cena :)

bardzo dobre mleczko, polecam ! :)

Używam tego produktu od: juz dobre kilka lat
Ilość zużytych opakowań: nawet nie licze :)

Super!

Mleczko do demakijażu Soraya jest jak dla mnie bardzo dobrym produktem. Zaczęłam używać go przez przypadek, nie zawiodłam się jednak na nim. Jest świetne, usuwa bardzo dobrze makijaż [puder, podkład], zostawia skórę miękką, nawilżoną i odżywioną przez długi czas, pięknie pachnie, jest dość gęste i nie wylewa się, dlatego też jest wydajne. Nie oczekuję, by zmywał makijaż oczu, ponieważ moim zdaniem nie jest do tego przeznaczony, jest informacja dotycząca tylko demakijażu twarzy, szyi i dekoltu. Jedynym minusem jest to, że nawet niewielka ilość mleczka po dostaniu się do oka powoduje ogromny wylew łez, dlatego trzeba być z nim ostrożnym. Nie kupiłabym ponownie tego produktu tylko i wyłącznie dlatego, że jest do skóy dojrzałej, co przeczytałam dopiero wtedy, gdy mleczko zaczęło mi się kończyć.

Używam tego produktu od: prawie trzech miesięcy

Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

Normalny

Bez rewelacji, ale też nie jest zły.
Stosunkowo dobry do swojej ceny.
Spełnia swoją podstawową funkcję : ZMYWA MAKIJAŻ.
Mi starczy jak położę mleczko na dwa płatki do demakijazu ( ilość wielkości 2-złotówki) , jednak cały czas mam wrażenie, że nie zmywa go do końca, dlatego zawsze muszę potem umyć twarz wodą i dopiero nalozyć krem nawilżający. Ładnie pachnie, jest wydajny. Ale strasznie piecze w oczy. Tragicznie. Biorąc pod uwagę cenę i to, że nie jest zły to zaznaczam, że kupiłabym go jeszcze raz.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego.

Może być

- bardzo gęsta konsystencja śmietanki
- przyjemny, aczkolwiek intensywny zapach
- przeciętna zdolność zmywania makijażu
- nie podrażnia mojej suchej i wrażliwej skóry
- UWAGA: okropnie szczypie w oczy

Plusem jest niska cena za stosunkowo dobrą jakość.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego (używam naprzemiennie z innymi kosmetykami do oczyszczania twarzy)

ja więcej nie kupię

Mleczko dyskwalifikuje fakt że potworrrnie szczypie w oczy jeśli tylko dostanie się w ich okolice - a co to za demakijaż jeżeli produkt nie potrafi zmyć makijażu oka

-jest dość gęste i kremowe, pachnie nienajgorzej

-uczucie delikatnego pieczenia pozostaje też na skórze

-z podkładem też nie radzi sobie jakoś wybitnie, zmywa po dłuższej chwili - a więc jak dla mnie produkt do OMIJANIA

Używam tego produktu od: 1mc
Ilość zużytych opakowań: 1sze i ostatnie

Bardzo dobre mleczko do demakijażu

Najlepsze mleczko do demakijażu, jakie miałam.
Gęste, łatwo się nakłada na wacik, dobrze usuwa makijaż oczu,ust,twarzy. Jest bardzo tanie, skóra po nim jest nawilżona, nie podrażnia. WYDAJNE! Starcza na bardzo długo.
Wad tego produktu nie dostrzegam.

POLECAM!