Ultranawilżanie, Mgła nawilżająco-odświeżająca

Ultranawilżanie, Mgła nawilżająco-odświeżająca

Nawilżająca mgiełka do twarzy w poręcznej butelce przeznaczona do szybkiego odświeżenia w ciągu dnia. Może być stosowana na makijaż. Zawiera silnie nawilżające wyciągi z alg brunatnych (listownicy) i zielonych (chlorelli), które zapewniają natychmiastowe
i skuteczne nawilżenie skóry. D-pantenol łagodzi i koi wysuszony oraz podrażniony słońcem naskórek. Wyciąg z hiacynta wodnego zapewnia ochronę przed negatywnym wpływem środowiska. Sposób użycia: Mgiełkę rozpylić równomiernie na powierzchni skóry. Po kilku sekundach twarz o suszyć chusteczką higieniczną lub płatkiem do demakijażu. Nie pozostawać do wyschnięcia na skórze.
Aktywne składniki: wyciąg z alg brunatnych i zielonych, D-panthenol, wyciąg z hiacynta wodnego

Cena: zł / 30 ml

uwielbiam...

Właśnie dzisiaj pół dnia tego mojego ulubionego cuda szukałam. Bez skutku. A szkoda, bo lato w pełni, aż się chce spryskać twarz czymś przyjemnym. A tu masz babo placek - akurat mi się mgiełka skończyła! I jeszcze jedna baba w kosmetycznym postraszyła mnie, że już nie produkują. Ale i tak jutro wznawiam poszukiwania.

A teraz do rzeczy: cudownie odświeża twarz, nawilża, koi, chłodzi, nie ściąga, nie rozmazuje makijażu. Po prostu rewelacja.