L`Oreal Paris, Woda micelarna, Orzeźwiający płyn micelarny

L`Oreal Paris, Woda micelarna, Orzeźwiający płyn micelarny

Sprawdź ceny produktu

Kryształowo przejrzysty płyn micelarny - woda micelarna L’Oreal Paris oczyszcza i zarazem usuwa wszelkie ślady makijażu z twarzy i oczu. Intensywnie odświeża skórę. Formuła bez zapachu, bez alkoholu. Hipoalergiczny. Idealnie odświeżona skóra. Odkryj skórę, która jest nie tylko czysta, lecz także idealnie oczyszczona i intensywnie odświeżona, bez pocierania, bez zmywania. Bez substancji zapachowych, bez alkoholu. Woda micelarna - orzeźwiający płyn micelarny L`Oreal Paris jest testowana na osobach o wrażliwej cerze, pod kontrolą dermatologiczną i okulistyczną.
W 2017 r. w ofercie firmy został zastąpiony przez płyn micelarny do skóry normalnej i mieszanej z serii Skin Expert, o tym samym składzie.

oczyszczające
w butelce
płyn
>100ml

Jestem na NIE

Produkt zakupiłam będąc na weekend u bratowej, po prostu zapomniałam mojego Garniera różowego i kupiłam ten, tak na szybko. Sprawdzałam skład, jest identyczny jak Garnier 3 w 1 do skóry wrażliwej ( różowy). Różnica jest tylko w kolejności składników. Jednakże jak widać, robi to różnicę. Zalety? Chyba zmywanie makijażu- ogółem, bo zmywa. A teraz minusy: Szczypie w oczy, trochę się maże, po oczyszczeniu twarzy, moja skóra była zaczerwieniona, piekąca i wołała pić. Najgorsze na powiekach, były mocno czerwone, ściągnięte suche, do tego stopnia, że jak nakładałam krem pod oczy jeszcze uczucie podrażnienia utrzymywało się przez jakiś czas. A wydajność? Kiepska, przy zmywaniu mocniejszego makijażu ( make up z użyciem EL Double Wear ) starczyłby mi na conajmniej 2 tygodnie. No i dozownik wylewa za dużo produktu. Więc kicha. Nie kupię ponownie.

Mocna czwórka

Po krótce- oczyszcza, nie podrażnia okolic oczu, produkt przyjemny.
Minusem problem ze zmywaniem tuszu wodoopornego, muszę mocno pocierać oczy, zeby wszystko usunąć, a i tak rano często wzdłuż linii rzęs dolnych trochę się znajdzie ostatków.

polecam

Wodę tą zakupiłam całkiem niedawno w hebe za całe magiczne 10 zł, a więc cena jest po prostu rewelacyjna (na promocji).
Od pierwszego użycia stała się moim ulubieńcem.
Nie podrażnia okolicy oka, to jest dla mnie niesamowicie ważne, bo większość płynów powoduje u mnie istny potok łez (nie zmywam okolicy oka, od tego mam dwufazówki), pomimo że zmywam tylko twarz. Dokładnie i delikatnie zmywa makijaż.
Jedyny minus dla mnie to zapach, mam wrażenie, że pachnie stęchłą wodą, ale jestem teraz w ciąży więc to może dlatego.
Ja z przyjemnością polecam.

Jest ok.

Bardzo delikatny, bezzapachowy itd. Możliwe, ze nie radzi sobie z mocniejszym makijażem, szczególnie, że obok widziałam wersję do makijażu wodoodpornego. Sama maluję się delikatnie i po zwyczajnym umyciu twarzy, bez pocierani,a radzi sobie z resztkami makijażu. Buzia po nim jest milutka w dotyku :).

Świetny produkt

Świetny produkt. Całkiem wydajny, bezzapachowy. Absolutnie nie podrażnia. Bardzo dobrze zmywa makijaż nawet ten wodoodporny i największy plus za to że nie pozostawia tej lepkiej warstwy jak inne tego typu produkty. Dla mnie to produkt genialny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

bardzo dobry płyn

Opakowanie: Standardowe. Buteleczka z plastikową zatyczką
Zmywanie makijażu: Bez problemu sobie z nim radzi. Nie zauważyłam,aby przy demakijażu oczu łzawiły one lub czerwieniły się.

Wydajność: max dwa miesiące
Płyn micelarny stosuję od ponad roku do demakijażu mojej buzi. Przeważnie był to Garnier lecz teraz zmieniłam na L\'oreal. Dlaczego? Potrzebowałam czegoś nowego :) Lepszego porównania
Obecnie każda szanująca się firma ma w swoim asortymencie taki produkt.
Uważam, że tym razem się nie zawiodłam i wodę micelarną mogę Wam polecić. Idealnie radzi sobie z makijażem. I co zauważyłam produkty wodoodporne nie są mu straszne :) Nie podrażnia oraz nie natłuszcza cery. Na mojej buzi nie ma śladów uczulenia oraz nie pozostawia po sobie lepkiej warstwy. Jedynym minusem wszystkich płynów micelarnych jest ich wydajność. Ten produkt wystarczy na max dwa miesiące codziennego demakijażu. Nie jest to dużo w porównaniu do tradycyjnego mleczka.
Podsumowując: płyn spełnia obietnice producenta. Usuwa wszelkie zanieczyszczenie oraz nie wymaga pocierania. Przywraca świeżość i czystość skóry.

Doczyszcza

To jest woda micelarna a nie typowy płyn micelarny o którym wszyscy myślą. Ten produkt zrozumiałama jako wodę oczyszczającą resztki makijażu których nie zmyl płyn micelarny, mleczko itp. Jako produkt do oczyszczania skóry i oczu sprawdza się jak na razie bez zarzutów.

Używam tego produktu od: kilka dni

Gorszy brat różowej wersji

Kupując nie zauważyłam, że na opakowniu jest napisane "woda micelarna" i że nie jest to płyn. W pierwszej chwili pomyślałam, co za różnica, ale jednak... :(
Do rzeczy. Produkt przez pierwsze kilka dni mocno szczypał w oczy i podszczypywał twarz. Pomyślałam, że dam mu tydzień i najwyżej wyleję. Systuacja się uspokoiła i postanowiłam mu dać szansę.
Zauważyłam, że woda nie radzi sobie tak dobrze ze zmywaniem makijażu jak płyn w wersji różowej : http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=58825&recenzja=918858. Potrzebuję normalnie 3-4 płatków do zmycia dokładnie pełnego makijażu. Tu 3-4 płatki zużywałam tylko na oczy i tak nie byłam zadowolona z efektów. Miałam wrażenie, że zostawia pandę pod dolną powieką.
Dobrze, że jego zakup przypadł na okres wakacyjny, gdyż rzadko się wtedy maluję ;) dość dobrze odświeżał nieumalowaną twarz, szyję i dekolt.
Myślę, że producent wyraźnie powinien napisać, że nie nadaje się do zmywania makijażu.
Chyba że ja tego nie doczytałam ;)
Wracam do ukochanej wersji różowej!!

Używam tego produktu od: 2-3 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1 opk.

WIelkie rozczarowanie

Jak w tytule - wielkie rozczarowanie. Na opakowaniu jest napisane, że nie wymaga pocierania, ale bez tego płyn w ogóle nie zmywa makijażu, jest bardzo niewydajny - do zmycia twarzy i oczu potrzebuję aż 8 płatków, gdzie przy np. Mixie tylko 4, pozostawia skórę podrażnioną, zaczerwienioną, u mnie pozostawia uczucie ściągnięcia i pieczenia. Dodatkowo podrażnił mi powieki.
Pół gwiazdki daję za cenę - kupiłam go w promocji za 12 PLN

+ // brak

- // ciężko usunąć nim makijaż
- // podrażnia
- // ściąga skórę