Phenicoptere, Glov, Quick Treat (Mini rękawica do poprawiania makijażu)

Aby usunąć rozmazany tusz lub nadmiar różu czy cieni do powiek wystarczy nałożyć Glov Quick Treat na palec, zwilżyć wodą i przetrzeć konkretny fragment skóry – mikrowłókna działają jak magnes i przyciągają cząsteczki kosmetyków. Po poprawieniu makijażu produkt należy uprać w ręku za pomocą szarego mydła, wypłukać i odwiesić do wysuszenia.

inne
do ust, do oczu, do twarzy
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Bez sensu

Dostałam ją gratis w drogerii.Daje radę zmyć podkład a nawet- o dziwo tusz z rzęs ale trzeba mocno trzeć i naciągać skórę.
Ładnie sie dopiera i jest miękka mimo mycia(5 razy)
Demakijaż z nią trwa dłużej niż normalnie i nie jest komfortowy.Zbędny gadżet

Nie polecam!!

Phenicoptere, Glov, Quick Treat (Mini rękawica do poprawiania makijażu)

Dostałam tę mini rękawicę w jednym z pudełek shiny box. Na samym początku byłam z niej zachwycona, bo szybko i łatwo mogłam poprawić mój makijaż. Problemy zaczęły się później kiedy to nie zaczęła się dopierać i stała się strasznie szorstka

Porażka

-to się nie nadaje do niczego, jest to po prostu rękawica Glov, tylko taka malutka na jeden palec, moim zdaniem duża jest do niczego, więc ta też jest do niczego, tylko mniejsza,
-żeby zmyć tym makijaż trzeba okropnie długo trzeć twarz, zwłaszcza okolicę wokół oczu, co powoduje zmarszczki,
-ona praktycznie nigdy nie wysycha, więc nie wiem jak z jej higienicznością,
-bardzo słabo zmywa to makijaż, nie domywa oczu, podkładu też nie, konieczne jest po niej użycie jeszcze płynu micelarnego albo czegoś w tym stylu,
-mała powierzchnia, to jest niewygodne i nieporęczne.
-do poprawiania makijażu? w ciągu dnia to jak po makijażu dotknę się mokrą rękawiczką to chyba zejdzie, nie? nie wiem, jak to sobie producent wyobraża...
-moim zdaniem jest to odcinanie kuponów i chęć zarobienia na czymkolwiek, ten gadżet jest bez sensu,

+produkt polski,
+szeroko dostępny, na pewno w Sephorze, ale też widziałam w innych sklepach,
+niedroga,
+milutka w dotyku

Jestem zaskoczona

Rękawica jest bardzo mięciutka i mieści się na jeden palec. Aby zmyć nią makijaż należy zmoczyć ją wyłącznie samą wodą. Nie wierzyłam,że sama woda i kawałek materiału są w stanie zmyć makijaż a tu taka niespodzianka. Bardzo dokładnie oczyszcza oczy oraz całą twarz. Nie trzeba trzeć mocno oczu,bo wszystko ładnie schodzi. Oczy nie są podrażnione ani nie szczypią. Jestem mega zadowolona z efektów bo rękawica jest lepsza od kosmetyków do demakijażu. Mam tylko problem z jej domyciem po tuszu do rzęs. Sądząc po wielkości jest to chyba nie pełnowymiarowy produkt? Chętnie kupię pełną wersję.

Zbędny gadżet

Rękawiczkę na palec znalazłam w jednym z boxów i od razu przykuła moją uwagę. Jest mała, poręczna i nowoczesna. Można ją prać i później ponownie użyć. Dobrze radzi sobie z makijażem i co najważniejsze nie potrzebuje w tym celu żadnego detergentu, wystarczy woda i już. Świetny pomysł na szybkie zmycie makijażu w podróży bez konieczności zabierania tabunu kosmetyków, ale na poprawki, tak jak zaleca producent, niekoniecznie. Nie można wytrzeć tylko okolic pod oczami, bo od razu łapie dolne rzęsy, więc albo wszystko albo nic.

Zbędny gadżet.

Dla mnie gadżet kompletnie bez sensu.
Ma służyć do poprawy makijażu. Tylko kiedy? Gdy go robimy? W ciągu dnia?
Gdy robię makijaż i coś mi się osypie, to zbieram to czystym pędzlem.
Natomiast, gdy w ciągu dnia coś mi się osypie zbieram to rożkiem z chusteczki, albo patyczkiem kosmetycznym. Jak miałabym potraktować upudrowaną twarz mokrą szmatką? NIEDORZECZNE! To chyba produkt dla tych, którzy malują oczy, a nie malują twarzy... Dla mnie kompletnie bez sensu.
Ostatnio Katosu znalazła zastosowanie dla tego "cudaka" jako peeling do ust.
Może w ten sposób się sprawdzi, lecz do tego, do czego został stqworzony dla mnie niewypał.
A juz na pewno nie uda nam się zmyć tym całej buzi wieczorem :D Mam pełnowymiarową ściereczkę i ledwo to robi, a co dopiero to...
Porażka.
Nie polecam.

Super gadżet!

Naoglądałam się różnych recenzji zanim sama użyłam , więc różnie się na testowanie nastawiałam, ale uczciwie- jest skuteczna. Może rozmiar nie pomaga w szybkim demakijażu, ale obietnice producenta są jak najbardziej słuszne. Oczy zmywa świetnie, tylko za pomocą wody, więc jeśli czasami mam mało czasu na poświęcanie go swoje skórze twarzy , wtedy ta minirękawiczka jest idealnym rozwiązaniem. Wskakuję pod prysznic, rach- jedno oczko, ciach- drugie oczko, w międzyczasie płucze mi się pod samą wodą rękawiczka i reszta twarzy umyta... Dlatego na wyjazdy , wakacje - oszczędzacz miejsca w bagażu! Szybkie pranie choćby w mydle lub szamponie ( biorąc pod uwagę sytuację spod prysznica), położenie na ręczniczku i gotowa do kolejnego użycia. Może samo mycie nie należy do najprzyjemniejszych,bo jednak jest niewielka , ale skuteczna..bardzo skuteczna.

Zapominam że go mam

Wydawało się fajne, w rezultacie okazało się że korzystanie z tej minirękawiczki to raczej zabawa. Zbędny gadżet, zazwyczaj gdy jest potrzebny to go nie mam a jak mam to nie jest mi potrzebny. Najlepiej sprawdza się do 10 pierwszych użyć później mikrofibra się wyciera a tym samym skuteczność się zmniejsza. Czy warto wydać tyle na kilkorazowy produkt który można zastąpić czymkolwiek chociażby wacikiem? Moim zdaniem nie.

fajny gadżet

Zalety:
+ jest mała i lekka, zawsze można ją mieć przy sobie w torebce
+ doskonale sprawdza się w podróży, bo nie zajmuje dużo miejsca oraz nie potrzeba dodatkowych kosmetyków
+ jest łatwa w użyciu
+ bardzo łatwo utrzymać ją w czystości
+ jest hipoalergiczna
Wady:
- demakijaż oczu tą szmatką nie należy do najprzyjemniejszych

Nie polecam

Dostałam dużą i małą wersje, żadna nie przypadła mi do gustu. Nie domywa tuszu, mocno rozmazuje, rano wstaje się z "pandą". Podrażnia skórę wokół oczu. Jest droga, dobrze wykonana, podobnie jak inne ściereczki tego typu lepiej nadaje się do czyszczenia np. telefonu czy klawiatury. Ta na palec jest mniej funkcjonalna , ale wygodna do zabrania ze sobą nawet w malutka torebkę.

Dobry z plusem

Fajny gadżet na podróż. Do zmycia lub poprawienia makijażu wystarczy woda. Wszędzie się zmieści oraz nie potrzeba brać ze sobą żadnych preparatów. Cena nie jest tragiczna. Minus za to, że jak w porę się go nie umyje to później nie idzie dobrze domyć resztek pozostałości.

musiałabym wypróbować pełną wersję

Dostałam tą mini rękawice z tym nieszczęsnym i niezbyt udanym pudełku shinybox.

Ogólnie ciężko jest umyć twarz i dekolt jednym palcem, więc ciężko wydać opinie na temat takiego pół-produktu.

Używałam jej do oczyszczania strefy T i tam się sprawdziła, więc może skusze się na dużą wersję.

Mimo wszystko wydaje mi się, że to jest taka droższa wersja szmatki muślinowej.