Sense & Body, Girls Best Friend, Szczoteczka do mycia twarzy

Sense & Body, Girls Best Friend, Szczoteczka do mycia twarzy

Delikatne i cienkie włosie szczoteczki do mycia twarzy Sense & Body Girls Best Friend pozwala głęboko oczyścić skórę. Szczoteczka w kontakcie z wodą i kosmetykiem myjącym tworzy kremową pianę, która dociera głębiej i skuteczniej działa wewnątrz porów. Szczoteczka do mycia twarzy Sense & Body Girls Best Friend pozostawia skórę gładką i oczyszczoną. Zwiększa skuteczność stosowanych kosmetyków i pomaga lepiej przygotować cerę do makijażu. Szczoteczka sprawdza się w roli codziennego bardzo delikatnego peelingu, który usuwa martwy naskórek, ale tylko ten który jest na to gotowy.

do twarzy
Wykonanie
sztuczne włosie
inne
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Codzienny rytuał

Szczoteczka do mycia twarzy posiada bardzo solidną, grubą rączkę, dzięki temu nie wyślizguje się podczas używania produktu. Wyposażona w gęste i miękkie włosie, które pozwala na dokładniejsze oczyszczanie twarzy. W kontakcie z wodą i kosmetykiem do oczyszczania skóry tworzy gęstą, przyjemną pianę. Oczyszcza pory i pozwala w delikatny sposób pozbyć się martwego naskórka. Nie podrażnia wrażliwej skóry. Po użyciu szczoteczki wystarczy ją umyć i powiesić na dołączonym sznureczku. Idealna do codziennego użytku. Warto w nią zainwestować, ponieważ będzie nam służyć przez długi czas.

świetna, nawet do codziennego stosowania

Główną zaletą tej szczoteczki jest naprawdę miękkie, nie drapiące włosie, przy tym bardzo gęste, zbite, dzięki czemu demakijaż i doczyszczanie twarzy jest wyjątkowo skuteczne. Nie ma porównania do drapiących szczotek za kilka złotych z rzadkim, typowo plastikowym w odczuciu włosiem.

Szczoteczka myje bardzo skutecznie, wytwarza dużo piany z kosmetyków. Przypomina mi trochę pędzel do golenia mojego dziadka :) Peeling z jej użyciem jest bardzo delikatny, nie jest to żadne zdzieranie, raczej masaż skóry z usunięciem martwych komórek naskórka. Myślę że spokojnie mogą używać jej osoby z wrażliwą skórą. Do mojej - normalnej, z tendencją do wysuszania - jest rewelacyjna.
Świetnie sprawdza się do domywania zastygających maseczek, np. z glinki, które trudno jest usunąć samą wodą i dłońmi.

Bardzo porządnie wykonana, włosie nie odkształca się i nie wypada (a mam ją grubo ponad rok i używam czasami nawet codziennie).
Jedynym minusem jest to, że po czasie włosie farbuje od używanych kosmetyków czy zmywanych maseczek i nie jest już tak ładnie białe jak na początku, podobnie sznurek do wieszania szczotki - zmienia kolor na buro szary.
Na pewno trzeba pamiętać o dokładnym myciu szczotki po każdym użyciu, bo ze względu na gęstość włosia resztki kosmetyków mogą w nim pozostać, trudno jest je zresztą dopłukać.
Po myciu warto powiesić ją za dołączony sznurek włosiem w dół do wyschnięcia.

Owszem, jest droga jak na szczotkę do mycia, ale trzeba wziąć pod uwagę, że będzie nam służyć latami. Szczoteczki z tandetnego plastiku, wszystkie! zdążyły mi się połamać po paru miesiącach, a najczęściej przy pierwszym upadku, przestałam więc w ogóle je kupować. Ta jedna mi wystarczy, jest solidnie wykonana, wygląda elegancko i świetnie sprawdza się w codziennym myciu twarzy. Warta każdej złotówki!

skuteczny demakijaż

Szczoteczka ma bardzo delikatne włosie, które nie podrażnia skóry, ale jest jednocześnie na tyle odpowiednie do oczyszczania twarzy, że bez problemu zmyje najtrwalszy makijaż. Od kiedy jej używam, mam lepiej i dokładniej zmyty makijaż i mniej zaskórników. Bardzo lubię wieczorny masaż twarzy tą szczoteczką.