Avon, Care, Gentle Aloe Soothing Face Cream (Kojący krem do twarzy z aloesem i witaminą E)

Lekka formuła z aloesem i witaminą E kojącego kremu Avon Care Gentle Aloe Soothing Face Cream zapewnia skórze 24 - godzinne nawilżenie i pomaga jej utrzymać optymalny poziom wilgoci w naskórku. wzbogacone jest witaminą E i aloesem. Aloes znany jest ze swoich właściwości łągodzących i nawilżających, jest źródłem witamin B, C i E. Witamina E zwalcza wolne rodniki, przeciwdziałając starzeniu się skóry. Hipoalergiczny. Testowany dermatologicznie, klinicznie i alergologicznie.

Jeden z lepszych z serii AVON care

Zdziwiła mnie bardzo poprzednia opinia @mancia9301. Również mam cerę mieszaną i problematyczną, ale z kremu jestem zadowolona. Nie wiem czego inni oczekują za mniej niż 7/8zł za słoiczek 100ml, ale jak dla mnie krem 5/5 jeżeli chodzi o stosunek jakości do ceny. Często kosztuje te 6zł, ale były katalogi, gdzie można go było dostać nawet za 4! Polecam niezdecydowanym polować na takie okazje ;-)

Opakowanie tradycyjne
Zapach bez rewelacji, ale ładny - właściwie to taki "kremowy" :-D
Konsystencja raczej rzadka, ale krem jest przy tym dość wydajny
Niby szybko się wchłania, ale przez dłuższy czas zostawia uczucie "mam coś na twarzy" - nie mogę go przez to rozgryźć ;-P
Oczywiście nie uwierzyłam w to, że "zapewnia 24 - godzinne nawilżenie", ale i tak jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Po pierwszym dniu pomyślałam "bubel", ale już po kilku dniach stosowania zauważyłam, że cera robi się po nim taka... po prostu "fajna" :-D i faktycznie czuć, że jest nawilżona, czyli już "pomaga skórze utrzymać optymalny poziom wilgoci w naskórku" jest zgodne z prawdą w moim przypadku. "Kojący" jest trochę naciągane, bo tak na dobrą sprawę o każdym kremie można tak powiedzieć, przynajmniej przez pierwsze 2-3 sekundy ;-P ale ogólnie kremik polecam, jeden z lepszych z serii AVON care. Powracam do niego co jakiś czas, zużyłam już 3 opakowania, obecnie kończę 4-te.

największa kremowa pomyłka

Kupiłam ten krem gdyż był w jakiejś promocji i kosztował o ile pamiętam 6 zł.
Czy coś dał?
Nie odczułam,by dawał mi nawilżenie na 1 h a co dopiero na 24 jak reklamują! Szczerze,prócz tego że zapach całkiem przyjemny, i tego że szybko się wchłania nie ma nic za co mogłabym go pochwalić.

Być może moja mieszana cera nie jest dla niego odpowiednia,może u kogoś okaże się być lepszy.

Raczej nie polecam

Używam tego produktu od: jedno opakowanie
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania