Bielenda, Professional Formula, Mikrodermabrazja 3 - fazowy zabieg wygładzający

Bielenda, Professional Formula, Mikrodermabrazja 3 - fazowy zabieg wygładzający

Sprawdź ceny produktu

Mikrodermabrazja Bielenda Professional Formula to zabieg wygładzający polecany cerze mieszanej i tłustej. Zabieg składa się z 3 faz: złuszczania peelingiem, następnie wygładzenia serum aktywnym oraz końcowym zabiegiem chłodzącym.
Grube ziarna peelingu wraz z rozgrzewającą formułą rozpulchniają skórę, która ułatwia proces oczyszczania, złuszcza martwy naskórek, usuwa zanieczyszczenia i odblokowuje pory. Peeling pobudza mikrokrążenie, co usprawnia wchłanianie składników z serum. Serum dzięki obecności kwasów zapewnia działanie eksfoliujące, wygładza, ujędrnia, reguluje wydzielanie sebum. Ostatni etap to uspokojenie skóry przy pomocy skoncentrowanej maski chłodzącej, która łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia, zamyka pory i nawilża skórę.
Mikrodermabrazję 3 - fazowy zabieg wygładzający Bielenda Professional Formula stosować 1 – 2 razy w tygodniu. Pierwszy krok to nałożenie peelingu – na wilgotną i czystą skórę twarzy, omijając okolice oczu. Masować ok. 2 minut, po czym zmyć ciepła wodą i osuszyć. Drugi krok – aplikacja serum – pozostawić do wchłonięcia. Trzeci krok to aplikacja maski – pozostawić do wchłonięcia, po 10 minutach wmasować w skórę lub wytrzeć wacikiem.

klasyczne
wygładzające, oczyszczające
w saszetce
Struktura
lekkie
krem
<50ml

ulubiona

Nie będę pisac jak wygląda po koleji jego użycie bo mamy to napisane na opakowaniu ,producent dobrze opisał i zaznaczył kolejność . Przy cerze delikatniejszej trzeba uważać z peelengiem bo jest gruboziarnisty i mogą pojawić się naczynka lub lekkie podrażneinie .Serum jest bardzo płynne ale świetnie się wchłania.Po peelingu i serum już skora staje się delikatna ,gładka ,gdy położymy maseczke otrzymujemy ukojenie i relaks. Doskonale spełnia to co obiecuje producent .Cena nie jest wygórowana .Polecam bardzo :) kupuję i będę kupowac :)

Dla tego zabiegu trzeba poświęcić troszkę czasu i energii, ponieważ składa się z 3 etapów. Pierwszy etap to peeling, który jest gruboziarnisty. Trzeba go nałożyć na wilgotną skórę i masować okrągłym ruchami przez 2 minuty, następnie zmyć. Nie ma problemów ze z myciem, skóra jest ładnie oczyszczona, przygotowana na dalszy etapy, jakim jest serum. I tu mnie troszkę zdziwiło, ponieważ jak używałam innych maseczek 3 etapowych to serum było po maseczce, a tu jest przed. Serum jest bardzo płynne. Trzeba uważać, bo mi troszkę rozlało się na podłogę, ale dałam radę nałożyć na twarz także. Trzeba odczekać 10 min i znowu zmyć. Serum ładnie wchłania się w skórę. Czyniąc ją błyszcząca oraz gładką w dotyku. W końcu nadszedł ostatni etap trzeci , czyli nałożenie maseczki. Maseczka jest gęsta, o kolorze kremowym i ładnym zapachu. Trzymamy ją także 10 minut i zmywamy. Jest lekki efekt zimna. Ogólnie po końcowej maseczce. Skóra jest oczyszczona, matowa, wygląda na świeża i gładka. Dobry zabieg, który zdał zadanie swoje.

Używa produktu od: próbka

Będę używać!

W jednym "opakowaniu" mamy 3 osobne minisaszetki.

1. Peeling - nałożyłam wg zaleceń na 2 minuty, masując twarz. Efekt ciepła jest odczuwalny, ale nie jest to uciążliwe. Po zmyciu skóra jest już lekko natłuszczona i wygładzona. Zapach nie robi szału, ale nie śmierdzi.

2. Serum - nałożyłam pędzelkiem na 10 minut. Trzeba uważać, bo jest przezroczysty i bardzo rzadki, przez co łatwo wypływa z saszetki. Zastyga na twarzy. Miałam wrażenie, że łagodzi twarz po peelingu. Zapach neutralny.

3. Maska - trzymałam ją 10 minut i zmyłam. Konsystencją i zapachem przypomina mi produkt: Eveline, Face Therapy Professional, SOS multifunkcyjną maseczkę-peeling do twarzy, szyi i dekoltu 5w1. Ciężko ją zmyć. Podczas trzymania jej na twarzy odczuwałam lekkie mrowienie, choć całkiem przyjemne. Zmywa się dosyć ciężko jak na maseczkę. Jednak w jej przypadku nie wymaga użycia mydła/ żelu do mycia twarzy by ją zmyć, jak jest przy EVELINE.

Podsumowanie: Ogólnie bardzo przyjemny produkt. Spełnił oczekiwania jeśli chodzi o wygładzenie twarzy, nawilżenie, natłuszczenie. Nie ma efektu ściągniętej skóry. Pory są zmniejszone, niewidoczne są też zaskórniki.

Na pewno kupię produkt ponownie. Gwiazdkę odejmuję za zbyt rzadkie serum, co przez początkową nieuwagę może wypłynąć zbyt wiele produktu do umywalki i się zmarnować. Raz na miesiąc myślę, że będę stosować jako mocniejsze oczyszczenie twarzy.

Uwielbiam!

Uwielbiam ten produkt. Pierwszy raz otrzymałam go w pudełku ShinyBox, ale już po pierwszym testowaniu pokochałam i kupiłam kolejne opakowania.
Po mocnym sesyjnym make-upie potrafi doprowadzić cerę do świetnego stanu. Sprawia, że twarz jest świeża.

Dlaczego wycofali to z mojego Rossmanna....

Jak to się stało, że było gdy nie używałam a teraz, kiedy potrzebuję, to muszę kupować w innym mieście...
Pomijając to, że Efektu diamentowej mikrodermabrazji nie mogę dostać ani u siebie, ani w innym mieście. Czyżby została całkowicie wycofana? :(

Podoba mi się w tym zabiegu to, iż jest 3-fazowy.
Nie jest to sam peeling. Dołączone jest również serum i maska.
Podczas nakładania 1. kroku trochę się wystraszyłam, bo okazało się że peeling jest termiczny. Wcześniej nie miałam okazji takiego użyć, ale domyśliłam się, że wszystko jest w porządku a ciepło nie jest spowodowane reakcją alergiczną :)
Drobinki są grube, jednak nie podrażniają skóry dogłębnie ją przy tym oczyszczając. Serum przelewa się trochę przez palce, ale da się nad tym zapanować. Wszystkie 3 kroki świetnie się uzupełniają.
Jedno opakowanie starczy mi na 2 oszczędne użycia (jestem po pierwszym)

Po wieczornym zabiegu skóra rano nadal była pięknie wygładzona i promienna a wszelkie zaskórniki i skórki usunięte.

Bomba

W sumie maseczka trafiła do mnie przypadkiem,ale ciesze się z tego.Miałam obawy co do peelingu bo mam bardzo wrażliwą skórę i peelingi gruboziarniste mi nie służą.Mocno nie tarłam twarzy i na szczęście nic złego się nie stało.Maska i serum super.Po całej kuracji cera świetlista i gładka.Jestem zadowolona i używam jej regularnie raz na 2 tygodnie.

absolutna rewelacja

Jestem zachwycona tym kosmetykiem. Trafił do mnie w sumie przypadkowo, ale zakochałam się po jego życiu. Polecam każdemu, bo efekt jest naprawdę rewelacyjny.
Zalety:
+ jest bardzo łatwo dostępne
+ bardzo często można kupić w promocji
+ opakowanie wystarcza idealnie na jedno użycie

Peeling jest gruboziarnisty i bardzo dobrze oczyszcza skórę. Serum jest w formie olejka i przyjemnie koli skórę. Maska jest kremowa i świetnie nawilża oraz odżywia skórę.

Efektem jest gładka i miękka skóra. Użyłam na noc i następnego dnia skóra była wciąż oczyszczona i nawilżona.

Świetna, szczegolnie w okresie zimowym i najlepsza jaką miałam

W okresie wiosennym i jesienno-zimowym stawiam na oczyszczanie cery, czasem wybieram takie zabiegi w saszetkach, bo można je wypróbowac na spokojnie w domowym zaciszu. Tego zabiegu uzywam do kilku miesiecy i jestem tak zadowolona, że ciągle do niego wracam. Inne zabiegi mikrodermabrazi, dosc popularne w blogosferze nie podbily mojego serca - zbyt kremowe, tluste, za malo drobinek, ten produkt natomiast pokochala moja skora. Produkt to 3 kosmetyki w 1 - peeling, serum i maska. Peeling ma bardzo duza gruboziarnistych drobinek, sciera skore odczuwalnie, wygladza i sprawia, ze jest miękka w dotyku. Ma piekny cytrusowy zapach, co niestety nie jest zaleta serum, które pachnie dość specyficznie. Serum jest dosc wodniste, przelewa sie przez palce wiec trzeba uwazac z jego nakldaniem. Za to szybko sie wchłania i łatwo zmywa. Maska jest kremowa, o dość lekkiej konsystencji - wygladza, zmiekcza i nawilza skore. Zmywa się ja szybko i prosto. Po całym zabiegu skora jest oczyszczona, wygladzona i miekka. Zabieg kosztuje ok 5 zł, jest dostepny w wielu drogeriach. Szczerze go polecam.

cera gładka i czysta

Kupiłam jedna saszetkę na próbę i już wiem, że będzie stałym gościem w mojej kosmetyczce.
Maseczka składa się z trzech faz:
1) peelingu termicznego gruboziarnistego,
2) serum eksfoliującego,
3) maski chłodzącej.
U mnie najlepiej zadziałało serum, a peeling jest trochę za silny i mogę go używać najwyżej raz w tygodniu mimo, że mam cerę mieszaną (ale strasznie suchą na policzkach, a tłustą w strefie T).
Bardzo przyjemna była też trzecia faza - serum chłodzące, domykające pory.
Zdjęłam pół gwiazdki za peeling.

Używam tego produktu od: niedawna

Bardzo polecam :))

Jeden z moich ulubionych zabiegów do twarzy w saszetkach :) ostatnio bardzo polubiłam tego typu produkty i chętnie je testuję. Do tego wróciłam już kolejny raz :)

Produkt kupiłam za 3,5 zł w drogeriach sekrety urody razem z innymi nowościami bielendy. Lubię tą firmę z każdym produktem bardziej ;)

Co do działania :) Spełnia wszystkie obietnice :)) Peeling rzeczywiście rozgrzewa skórę twarzy, ale bardzo delikatnie. Przyjemny efekt. Jest to peeling gruboziarnisty, jednak nie kaleczy twarzy, co często mi się zdarzało przy tego typu produktach. Bardzo dobrze wygładza skórę, naprawdę efekt chyba nie może być lepszy :) i co ważne: usuwa zaskórniki! Owszem, może nie wszystkie, ale z ręką na sercu mogę stwierdzić, że większość, a pozostałe sa ledwo widoczne :) co do serum i maseczki to nie miałam problemów z ich nakładaniem i zmywaniem. Maseczka rzeczywiście chlodzi skórę i koi. Wydaje mi się, że faktycznie zamyka pory. Skóra po całym zabiegu była wyraźnie oczyszczona, zmatowiona, ale także nawilżona i bez podrażnień :) dla mnie idealny sposób, by utrzymać cerę w ryzach i poprawić jej wygląd w kilka chwil. Na pewno do niej wrócę :)) polecam wypróbować :)

Ilość zużytych opakowań: dwa-trzy