Hair Medic, Hair Conditioner (Odżywka stymulująca wzrost włosów)

Hair Medic, Hair Conditioner (Odżywka stymulująca wzrost włosów)

Odżywka stymulująca wzrost włosów Hair Medic swoją skuteczność zawdzięcza połączeniu leczniczych składników od wieków stosowanych w tradycyjnej medycynie naturalnej z nowoczesnymi, zaawansowanymi procesami technologicznymi.
Hair Medic Hair Conditioner jest przełomowym produktem w dziedzinie leczenia łysienia i problemów skóry głowy. Jest wolny od hormonów i parabenów, a w dodatku jest w 100 % naturalny.
Już po 3 tygodniach stosowania 93% testujących zauważyło zahamowanie wypadania włosów oraz wzmocnienie ich struktury. Po 4 tygodniach wzrost włosów stał się wyraźnie przyspieszony, a włosy zyskały na objętości.
Działanie Hair Medic:
- chroni włosy,
- wspomaga i przyspiesza ich wzrost,
- pomaga wzmocnić korzenie włosów,
- pogrubia włosy,
- nadaje objętość,
- zatrzymuje wypadanie,
- wzmacnia i aktywuje cebulki,
- przywraca równowagę skóry głowy,
- usuwa łupież i nadmierne sebum.
Hair Medic szybko się wchłania i przenika do cebulki włosa, dogłębnie ją odżywiając. Bardzo szybko przywraca równowagę skóry głowy. Już po 3-5 tygodniach stosowania włosy stają się zauważalnie mocniejsze, odzyskują zdrowy wygląd, zmniejsza się ich wypadanie oraz pojawiają się nowe włosy wyrosłe z aktywowanych cebulek. Wzrost włosów staje się zauważalnie przyspieszony.
Hair Medic jest produktem, skierowanym do osób które mają problemy z :
- nadmiernym wypadaniem włosów,
- włosami osłabionymi, cienkimi,
- z problemami skóry głowy, nadmiernym sebum, łupieżem, swędzącą skórą głowy,
- powolnym wzrostem włosów z powodu przebytych chorób i kuracji.
Hair Medic przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego w miejsca wykazujące wypadanie włosów. Produkt jest odpowiedni zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

U mnie nie działa

Zachęcona pozytywnymi opiniami w internecie i recenzją w programie telewizyjnym, postanowiłam zainwestować w tonik. Produktu używałam przez ponad trzy miesiące, 2-3 razy dziennie, w obszary na których przerzedzały mi się włosy. Produkt jest łatwy w aplikacji, ma przyjemy zapach, nie podrażnił, mi skóry głowy, podany w odpowiedniej ilości (trzeba uważać by nie było go za dużo) nie skleja i nie przetłuszcza włosów. Niestety nie daje absolutnie żadnych efektów. Włosy jak były rzadkie tak są, nie zauważyłam zmniejszenia wypadania a już na pewno wzrostu nowych włosów. Zdecydowanie lepsze efektu miałam po wcierce Jantar która kosztuje 10 zł, a nie 400 jak Hair Medic. Podsumowując: Nie polecam. Straciłam czas i pieniądze.

Hair Medic

Od dłuższego czasu zmagałam się z problemem nadmiernego wypadania włosów, a pod koniec zeszłego roku zauważyłam że na czubku głowy włosy są już lekko przerzedzone. Włosy mam dosyć gęste i grube, i pewnie dlatego wizyty u lekarzy dermatologów kończyły się stwierdzeniem że nie ma żadnego problemu. Ja jednak widziałam różnicę. Kilka miesięcy używałam kosmetyków Dermena jednak bez widocznej poprawy. Dodam jeszcze, że poza wypadaniem mam problem również z przetłuszczaniem się włosów - myłam je codziennie a i tak zazwyczaj wieczorem były już widocznie przetłuszczone.
I tak dwa miesiące temu rozpoczęłam kurację z Hair Medic. Już po pierwszych dniach zauważyłam znaczną poprawę jeśli chodzi o przetłuszczenie się włosów. Mam wrażenie że nabrały objętości i siły. Są mocne, lśniące i łatwą poddają się modelowaniu. To były pierwsze efekty i nawet gdyby na tym się zakończyło byłabym zachwycona. Ale to nie wszystko! Po 3 tygodniach ilość włosów na szczotce się stopniowo zmniejszała a na poduszce zauważałam już pojedyncze sztuki. Po 4 tygodniach stwierdziłam że je policzę :) Na poduszcze 1 sztuka, a na szczotce 20. Pewnie jeszcze jakaś ilość spłynęła pod prysznicem ale różnica była oszałamiająca. I przede wszystkim myję włosy co 2 dzień!!! Jak wiadomo codzienne mycie bardzo osłabia włosy. Co najważniejsze, włosy na czubku głowy zaczynają odrastać, na razie są krótkie, i stoją pionowo ale przybywa ich coraz więcej!!!
Teraz kończę kurację tonikiem (2 opakowania), zakupiłam szampon Hair Medic i przez jakiś czas będę używać tylko szamponu. Podzielę się z Wami swoimi obserwacjami ale myślę że za 2-3 miesiące zrobię kurację przypominającą tonikiem.
Gorąco polecam wszystkim oba produkty - tonik i szampon. Zapewne najlepsze rezultaty będą przy jednoczesnym stosowaniu.
Aha jeszcze jedno - szampon świetnie się nadaje na letnie miesiące - pozostawia na skórze wspaniałe uczucie świeżości i chłodu. Mam wrażenie że wspaniale blokuje przetłuszczanie się włosów.
Dałam 5 gwiazdek ale chętnie dałabym 6 !!!

Skuteczny, 100 % naturalny

Ostatnio miałam bardzo stresujący okres w swoim życiu. Natłok problemów odbił sie na moim zdrowiu. Przez stres moje włosy zaczęły wypadać. Dodatkowo wzmożyło się u mnie łojotokowe zapalenie skóry głowy. Próbowałam szamponów i tabletek na wzmocnienie, ale problem nie znikał. Znajoma fryzjerka poleciła mi ten produkt, bez większego przekonania zaczęłam go stosować. Po jakimś czasie jedyna poprawa jaką zauważyłam to zanik łupieżu i mniej swędziała mnie skóra głowy.
\\nPo czterech tygodniach stosowania zaczęłam tracić nadzieję na poprawę. Chciałam już przestać używać Hair Medic, ale znalazłam wiele artykułów w internecie na temeat tego produktu. Wszyscy pisali, że poprawa zaczyna być widoczna po co najmniej trzech tygodniach.
\\nPo 5 tygodniach zauważyłam wzrot nowych malutkich włosków. Jako osoba która farbuje włosy musiałam częsciej biegać do fryzjera, żeby ukryć odrost. Zadziałał !
\\nPolecam!
\\n