Yves Rocher, Cle Vegetale Minceur, Cle Vegetale Exfoliante [Exfoliating Gel] (Peeling wyszczuplający)

Peeling z krzemionką bambusa Cle Vegetale Exfoliante z serii Cle Vegetale Minceur Yves Rocher o podwójnej skuteczności doskonale oczyszcza skórę, złuszcza martwe komórki naskórka oraz wspomaga proces wyszczuplania,stymulując mikrokrążenie. Stosować 1-2 razy w tygodniu podczas kąpieli. Peelingu wyszczuplającego Cle Vegetale Exfoliante Vegetale Minceur Yves Rocher nie stosować na twarz ani na podrażnioną skórę.

Cena: 26,90zł / 150ml

cudowny peeling

Peeling pachnie cytrusowo. Ma naturalne drobinki peelingujące - z bambusa. Jest gęsty, ale łatwo się rozprowadza. Ma właściwości wyszczuplające (warto jednak pamiętać o jednoczesnej diecie i ćwiczeniach!).

Używam tego produktu od: maja 2014
Ilość zużytych opakowań: cztery

peeling idealny

Kiedyś dostałam ten peeling w gratisie
pokochałam go!!!!
Ma super cytrusowych enwrgetyzujacy zapach, gęstą żelow konsystencje dzięki czemu nie splywa z rąk pod prysznicem i maleńkie ostre drobinki. Dzięki czemu bardzo dokładnie oczyszcza skore przez co produkt następny (balsam /żel/serum) zostanie lepiej wchloniety.

mój hit :)
Jedyna wada jest wysoka cena i niska wydajność przez co cena jeszcze bardziej boli ;)

Ilość zużytych opakowań: 5 po Po 150 ml

Średni

Peeling zakupiłam podczas większych zakupów online.

Niestety nie przypadł mi do gustu.
Drobinki były ok, ale jednak do ciała potrzebuję lepszego zdzieraka.
Dosyć szybko się skończył.
Oczywiście o wyszczuplaniu nie ma mowy, czy ujędrnił***wygładził skórę, niestety nie zauważyłam, inne peelingi w połączeniu z olejkami lepiej się sprawdzają.

Zapach na plus, nienachalny, odświeżający.

Ogólnie peeling nie był zły, można wypróbować - jednak znam lepsze (chociażby YR peeling roślinny z morelą- o niebo lepszy!).
Po prostu taki-nijaki:)