Artego, Rain Dance, Serum Oil (Serum intensywnie nawilżające)

Artego, Rain Dance, Serum Oil (Serum intensywnie nawilżające)

Serum Artego Rain Dance o właściwościach odżywczych. Dzięki niemu zniszczone włosy odzyskują naturalną miękkość i blask. Serum intensywnie nawilżające Artego Rain Dance zawiera olejek tsubaki, arganowy, olejek z kamelii oraz proteiny jedwabiu, które chronią włosy bez ich obciążania.

Zadowolona

Moja przygoda z produktami Artego zaczeła się u fryzjerki kiedy po rozjaśnianiu włosów zaplikowała mi maskę z tej serii, która była wspaniała. Za każdym razem kiedy byłam ścinać końcówki aplikowała mi także to serum po wyjściu również byłam wniebowzięta, że włosy są takie gładkie miękkie, jedwabiste, błyszczące. Postanowiłam zatem zamówić u niej to serum. Stosując je pierwszy raz oczywiście przegięłam z ilością i obciążyłam włosy, nie dało rady musiałam je po prostu umyć. Następnym razem już starałam się z rozwagą nalać produkt na dłonie a następnie wetrzeć w końcówki. Przyznam są serum jest moim ulubieńcem i nie rozstaje się z nim. Stosując je regularnie muszę przyznać, że nie musze podcinać końcówek za każdym razem kiedy jestem u fryzjera (prędzej po prostu musiałam … wyglądały okropnie). Produkt z pewnością wygładza włosy, niweluje ich puszenie się, nadaje blasku, zmiękcza je. Bardzo ładnie pachnie i jest megaaa wydajny

trochę przereklamowany.

Zdecydowanie przerost formy nad treścią. Przeczytałam u Anwen u jego zbawiennym składzie, ale moim zdaniem jest trochę drogi i troche zbyt szybko się kończy. Fakt, nawilżał, ale w mojej ocenie za słabo. Działa podobnie jak olejki z alterry. Mimo wsystko uważam, ze dla innych moze być odpowieni i z tego wzgledu warto spróbować.

Przereklamowany

Kupiłam olejek pełna nadziei, niestety nie mogę powiedzieć, że urwał d.... zwykły olejek, chwilowo daje uczucie gładkich włosów, ale niestety widać go i powoduje efekt przetłuszczonych. Może obciążać włosy i jednak nie nadaje się do częstego stosowania.

Mój ulubiony

Świetny olejek do zabezpieczania końcówek włosów oraz do odżywienia ich w dni kiedy pomijamy ich mycie. Nadaję włosom blask, idealny do używania na wilgotne i suche włosy, nie skleja ich. Mimo tak częstego używania nie widzę aby ubywał. Jest ze mną ponad rok a dopiero przekroczyłam połowę buteleczki. Wypróbowałam go już na wszystkich typach włosów i na wszystkich sprawdzał się tak samo dobrze. Jedna pompka w zupełności wystarcza na pokrycie końcówek.

Uwodzi zapachem!

Sama przyjemność w nakładaniu go! Mam półdługie włosy i najlepiej jest aplikować ok. 3 pompek na mokre włosy. Po wysuszeniu są one gładkie, sypkie, miękkie i pięknie pachnące. Zapach trudny do opisania, ale godny jakiś eleganckich słodkich perfum. Przy suchych włosach najlepiej jest dosłownie wetrzeć serum w końcówki, aby je ujarzmić i fryzura gotowa! Zdecydowanie lepszy produkt niż jedwab. Niestety nie zauważyłam długotrwałych zmian w kondycji moich włosów, mimo to bardzo lubię to serum.

lubię go

Przede wszystkim na początek trzeba powiedzieć, że olejek pachnie obłędnie ! Poza tym olejek ma fajną konsystencję; w którejś recenzji czytałam, że jest rzadki, leci jak woda i się szybko skończył, ja się z tym nie zgodzę. Olejek mam od ponad pół roku, używam go systematycznie (2 naciśnięcia na pompkę starczą na moje włosy długości do zapięcia stanika) i mam go jeszcze ponad połowę. Wg. mnie wydajność jest bardzo w porządku, olejek ma 60 ml. co też jest wg. mnie plusem bo lubię zmieniać olejki, testować nowe i 60 ml. zdecydowanie starcza na dobre przetestowanie bez wrażenia, że "mogłoby się już skończyć bo chce coś nowego".
Ogólnie ja jestem zadowolona, choć 5 pkt. nie daję gdyż mógłby lepiej działać na włosy, wygładza je, daje ładny zapach itp. ale nie robi nic spektakularnego.

Niestety jestem na nie

Skuszona opinią znanej blogerki kupiłam to serum i niestety się zawiodłam. Moja w tym wina, bo nie zerknęłam na skład tego kosmetyku, a szkoda. Na początku dwa silikony, potem zapach i dopiero w ilości mniejszej lub równej 1% znajdują się składniki, które powinny być w dużo większej ilości. Olejek reklamowany jest jako odżywczy i nawilżający, a silikony włosów nie odżywią, zdolne są jedynie do tworzenia na nich filmu.

- Olejek jest obrzydliwie niewydajny, ma wodnistą konsystencję i mogę go nakładać w nieskończoność a i tak włosom dalej go mało (widoczny brak działania odżywczego, za mała ilość olei a tego typu kosmetyki wręcz muszą mieć ich sporo)

- 35 zł za dwa silikony i piękny zapach to zdecydowanie za dużo

Plus za piękny zapach i nie dużą pojemność.

Super

Fajny olejek, lubie w nim to, że jest olejem a nie przetłuszcza wlosow - można nałożyć go w CHOLERĘ a i tak włoski będą ładne np rano :)

+ wspaniale, szybko nawilża
+ w miarę wydajny
+ ładne opakowanie
+ zapach

- to chyba dostępność

fajny

Zupełnie nie rozumiem opinii poprzedniczek.

Mam małą wersję, 15ml. Serum jest gęste i wystarczy go mała ilość na całe włosy. Zapach jest piękny. Dobrze zabezpiecza końcówki moich włosów oraz wspaniale je ujarzmia. Nie obciąża, ale efekt jest "odpowiedni". Na pewno kupię większą wersję.

Bardzo słabo...

Zacznę od tego, że moje włosy są falowane, niesforne, suche i potrzebują dobrego nawilżenia, szczególnie końcówki.
Niestety trochę się zawiodłam. Spodziewałam się wydajnego olejku, tymczasem była to bardzo wodnista substancja. Po zużyciu całego całego opakowania nie zauważyłam żadnej zmiany, nie pomogło mi w żadnym stopniu w układaniu włosów, nie były też w lepszej kondycji. Dwa plusy którę mogę wymienić to:

+poręczne opakowanie z dobrym dyfuzorem
+przepiękny zapach

Niestety, troszkę za drogi produkt który służył mi tylko jako perfumy do włosów.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Sama woda!

Serum mimo "bogatego składu"-jak ujmuje producent nie robi z włosami kompletnie nic. Konsystencja jest zupełnia wodnista. Mam włosy bardzo kręcone a więc suche, potrzebuje zdecydowanie nawilżających produktów, Artego Rain Dance miał nim być, niestety zupełnie się zawiodłam.
Jedynymi plusami produktu jest przyjemny zapach oraz dobry dozownik. Posiadam produkt 20 ml w sprayu.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, 20 ml