Schwarzkopf Got2b, Glued, Modelujący klej do włosów

Schwarzkopf Got2b, Glued, Modelujący klej do włosów

Ekstremalnie mocny wodoodporny klej Schwarzkopf Got2b Glued do stylizacji włosów. Got2b Glued zapewnia tak silne utrwalenie, że fryzurę będziesz mógł zmienić dopiero po umyciu włosów. Niewielką ilość żelu nałóż na palce, rozetrzyj i nakładaj na poszczególne pasma włosów, wyciągając je i skręcając.

Utrwalenie
bardzo mocne
inne
utrwalające
zapachowa
w tubie

profesjonalny produkt w marketowej cenie

Jestem zaskoczony, że tak dobry produkt dostępny jest w marketach, a nie salonach fryzjerskich. Jakość tego żelu jest profesjonalna, a nawet przebija salonowe hity. Np. mój dotychczasowy ulubieniec GOLDWELL LAGOOM JAM został właśnie zdetronizowany przez got2b GLUED. Chowa się również megadrogi żel Kerastase Homme.

Nazwa "klej" niewiele ma wspólnego z produktem. Ok może faktycznie nieco się klei na palcach (ale tylko na palcach), w rzeczywistości jest to jednak dość unikatowe połączenie żelu z gumą/pastą typu fiber do włosów. Otrzymujemy konsystencję kremo-żelu. Dodatek żelu daje nam maksymalne utrwalenie bez problemu postawimy tym produktem włosy na sztorc nawet bez użycia suszarki. Z kolei dodatek gumy daje naturalny efekt elastycznego utrwalenia bez obciążenia włosów. Taki mix rzeczywiście sprawdza się idealnie.

Za pomocą got2b glued można zrobić praktycznie dowolną fryzurę bez względu na długość włosów. Chcesz efekt fryzury z niewidocznym produktem na głowie? Nie ma problemu wystarczy rozprowadzić żel, chwilę poczekać aż wyschnie a następnie znowu układać włosy samymi rękami bez żadnego produktu. Chcesz mieć tzw. wet look efekt mokrych włosów? Nie ma problemu wystarczy nałożyć produkt na suche włosy, chwilę poczekać, zwilżyć wodą dłonie i z powrotem układać fryzurę. Wet look na cały dzień gwarantowany. Chcesz mieć pompadoura? Nic prostszego wysusz włosy suszarką najlepiej ze spreyem termoutrwalającym, a następnie nałoż got2b glued. Murowany efekt maksymalnej objętości, całodniowej trwałości oraz niesamowitej tekstury! Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak wszechstronnym produktem do stylizacji włosów.

Żeby nie było tak do końca kolorowo wymienię kilka drobnych minusów, które napotkałem w trakcie użytkowania got2b glued. Pierwsza sprawa niestety potrafi sklejać włosy. Nie jest to tak do końca wada, bo przecież to żel (nawet pomimo, że w kremowej konsystencji), ale jednak mimo wszystko trzeba uważać. Lepiej dać mniej produktu niż więcej. Kolejny mankament to właśnie jak się przesadzi z ilością potrafi wówczas się kruszyć i sypać. Uciążliwe może być również to, że strasznie szybko wysycha. Musimy się naprawdę spieszyć z aplikacją mamy na to dosłownie kilkanaście sekund. KONIEC WAD i warto wspomnieć, że przy odpowiedniej aplikacji powyższe wady nam niegroźne :)

Dla mnie najważniejsze zalety tego produktu to mega utrwalenie (nie straszny mu wiatr ani deszcz) oraz wygląd włosów. To co robi z włosami jest bajką nadaje im niesamowitego wyglądu jak po najdroższych produktach profesjonalnych. Nie jest to ani mat, ani przesadny błysk. Jest to efekt mega zadbanych zdrowych włosów jak po najlepszych odżywkach i maskach. To produkt wymagający opanowania techniki, ale gdy się ją wypracuje odwdzięcza się z nawiązką. Got2b glued powinien stać na półkach w każdym salonie fryzjerskim, chociaż może dobrze, że tak nie jest, bo dzięki temu jego cena jest śmiesznie niska :) Podsumowując jakość za 100zł a cena poniżej 20zł to mówi właściwie wszystko o tym produkcie :)

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 i będzie więcej