Bioelixire, Argan Oil, Hydrating Mask (Nawilżająca maska do włosów)

Bioelixire, Argan Oil, Hydrating Mask (Nawilżająca maska do włosów)

Argan Oil Active Hydrating Mask nowoczesna maska nawilżająca z aktywnym kolagenem, aktywnym kwasem hialuronowym i olejkiem arganowym. Pozostawia włosy głęboko nawilżone, odbudowane, elastyczne, jedwabne i łatwe w układaniu. Maska Argan Oil nawilża i regeneruje skórę głowy, wzmacnia mieszki włosowe.

Może być

Maska nawilżająca od firmy Bioelixire ma konsystencję gęstą, o ładnym zapachu olejkowym. Produkt dobrze rozprowadza się po włosach i tak samo dobrze spłukuje. Ja go używam 2 razy w tygodniu, więc dla mnie jest on wydajny.
Włosy po tej masce są nawilżone, odżywione, wygładzone, miękkie, gładkie w dotyku, łatwo można je rozczesać, a także nadaje połysku. Niestety maska obciąża skórę, co powoduje, że u nasady włosy są przetłuszczone.

Trochę więcej niż średnia

Maska dobrze się aplikuje, trochę za gęsta i dość mało wydajna, aby rozprowadzić ją na całej długości (mam włosy do ramion). Ładnie pachnie, dobrze nabłyszcza włosy, aczkolwiek włosy dość mocno się po niej puszą i muszę się namęczyć, by je ułożyć w czasie suszenia. W miarę dobrze odżywia, włosy są bardziej miękkie i błyszczące po tej odżywce. Serum jednak nie jest więc wow nie ma. Polecam do codzienniej pielęgnacji - nadaje się pewnie lepiej niż inne produkty tego producenta.

Średniak

Spodziewałam się cudów: nie dość, że to maska, a nie odżywka (więc teoretycznie silniejszy efekt), to jeszcze producent obiecuje w składzie kolagen, kwas hialuronowy i olejek arganowy, więc liczyłam na solidne nawilżenie i odżywienie. A było przeciętnie.

Maski wolę jednak w słoiczkach, bo łatwiej zużyć je do ostatniego grama. W Bioelixire dosyć podobała mi się konsystencja kosmetyku: był gęsty i kleisty, przez co dobrze rozprowadzał się na włosach.

Natomiast efekt ogólny był przeciętny: średnie nawilżenie, przyzwoite rozczesywanie, moje włosy nie były mniej skłonne do puszenia niż normalnie. W dodatku na moich długich włosach maska skończyła się chyba po miesiącu. Także nie było źle, ale bez efektu wow. Oceniam na 3,5 gwiazdki.

Plusy:
+przyjemny delikatny zapach
+ładne opakowanie

Minusy:
-przeciętny efekt nawilżenia/pielęgnacji
-mało wydajna

Bardzo dobra

Mam długie bardzo długie włosy, ostatio po częstych prostowaniach suszeniach zaczęły być suche, puszyły się, a rozczesywanie to był istny koszmar.
Maskę kupiłam, bo zachęciła mnie jej cena z 20zł na 12,99zł.

+ włosy łatwe w rozczesywaniu
+ miły zapach
+ nie puszą się
+ miękkie i delikatne w dotyku

- przy nakładaniu na skórę głowy niestety zaczęły włosy szybko przetłuszczać się (często mam z tym problem przy odżywkach, polecam nakładanie od połowy w stronę końcówek - wtedy problem znika)

Polubiłam :)

Całkiem sympatyczna maska. Kupiłam ją w Rossmanie, kiedy była w promocji (14 zł), główie z ciekawości (przyciągnęło mnie też ładne opakowanie :P). jJej regulrna cena jest dość wysoka, ale i tak kupię ją ponownie, bo mi się spodobała. Ma ładny zapach i dobrze rozprowadza się na włosach. Po umyciu są one miłe, miękkie, nie puszą się. Opakowanie w formietub jest praktyczne i wygodne. Na pewno zagości na mojej półce na dłużej :)

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1