Prokudent Med, Mundspulung Zahnfleischpflege (Płyn do płukania jamy ustnej przeciwzapalny)

Rossmann, Prokudent Med, Mundspulung Zahnfleischpflege - płyn do płukania jamy ustnej- pielęgnacja dziąseł. Chroni przed zapaleniem dziąseł i paradontozą. Pielęgnuje dziąsła. Usuwa nieprzyjemny zapach z ust oraz zapobiega powstawaniu płytki nazębnej. Testowany klinicznie. Główną przyczyną chorób dziąseł są szkodliwe bakterie. Płyn do płukania jamy ustnej Prokudent Med RossmannMundspulung Zahnfleischpflege z kompleksem antybakteryjnym i przeciwzapalnym zapobiega rozwojowi szkodliwych bakterii tam, gdzie nie dociera szczoteczka. Skutecznie hamuje powstawanie płytki nazębnej. Aktywnie zapobiega zapaleniom dziąseł. Gwarantuje zdrową i zrównoważoną florę jamy ustnej. Nie zawiera alkoholu.

Nie...

Kupiłam ta plukanke na promocji i bardzo zaluje. Wolalbym dolozyc troche wiecej, a miec lepszy produkt.

+ cena
+ duza pojemnosc
+ efekt odswiezenia
+ wydajnosc

+/- nie wiem jak wplywa na dziasla

Dyskwalifikujace wady to:
- mocny zapach
- alkohol w skladzie
- okropny smak
- kolor, ktory czasem pozostaje na zebach
- nie mozna wytrzymac nawet tych zalecacnyhc 30 sekund z powodu smaku

Nie polecam i wiecej nie kupie. Uzywam jak musze, ale z przymusu, na pewno wiedzac ze ten plyn ma takie cechy bym sie nie skusila..

Używam tego produktu od: 3 miesięce
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 ( i nie wiem kiedy skonczę )