Prokudent Med, Mundspulung Mint (Płyn do płukania jamy ustnej miętowy)

Prokudent Med, Mundspulung Mint (Płyn do płukania jamy ustnej miętowy)

Prokudent Med Mundspulung Mint Rossmann płyn do płukania jamy ustnej o smaku mięty. Chroni przed zapaleniem dziąseł i próchnicą. Zapobiega paradontozie. Usuwa nieprzyjemny zapach z ust oraz zapobiega powstawaniu płytki nazębnej. Testowany klinicznie. Płytka bakteryjna i próchnica są najczęstszą przyczyną chorób zębów i dziąseł. Płyn do płukania jamy ustnej Prokudent Med Rossmann Mundspulung Mint z kompleksem antybakteryjnym zapobiega rozwojowi szkodliwych bakterii tam, gdzie nie dociera szczoteczka. Skutecznie hamuje powstawanie płytki nazębnej. Aktywnie zapobiega zapaleniom dziąseł i powstawaniu próchnicy. Nie zawiera alkoholu. Zawiera fluorek sodu (stężenie 200 ppm).

Miętowa płukanka

Dla mnie jest idealna odświeża tak jak lubię nie jest za mocna, opakowanie wygodne w użyciu łatwa dostępność, jest tani i bardzo wydajny napewno sięgnę po niego kolejny raz.

Idealny

To jest mój ulubiony płyn do jamy ustnej. Jest dostępny w 3 wersjach smakowych, ale mi najbardziej przypadł do gustu miętowy.
Daje mocne poczucie odświeżenia, ale też nie wypala dziury w buzi. Niektóre miętowe płyny są tak mocne, że wręcz nie da się ich używać bo tak palą. Bardzo dobrze się sprawdza w ciągu dnia, kiedy potrzebujemy szybkiego przepłukania ust i odświeżenia oddechu.
Płyn jest łatwo dostępny w każdym Rossmannie w bardzo przystępnej cenie. Często też bywa w promocji.
Dostępny jest także w mini wersji podróżnej.

Jest w porządku :)

Płyn do płukania jamy ustnej jest u mnie na porządku dziennym - nie wyobrażam sobie higieny bez użycia płynu.
Ten płyn kupiłam na wyjazd.

Plusy:
*odświeża jamę ustną
*ma delikatny smak
*nie podrażnia i nie uczula jamy ustnej ani języka
*cena

Minusów jako takich nie zauważyłam. Mógłby trochę dłużej utrzymywać świeżość jamy ustnej.
Taki zwyklaczek - nic niezwykłego, ale jest ok.

Polecam!

Polubiłam

Często kupuję tą plukankę. Jest tania, dość wydajna. Smak ma delikatnie miętowy. Uwielbiam fioletowy Listerine, ale kiedy szukam zmiany wybieram prokudent.
Rossmannowski płyn jest bardzo delikatny, nie podrażnia języka jak Listerine. Odświeża, ale nie na dlugo.
Kupuje go głównie dla smaku, to taka slodka mięta. Przemawia tez do mnie dobra dostępność i niska cena.

Przyzwoity

Kupuję go od długiego czasu i jest ok. Wiadomo, że nie będzie taki mega jak np. Sensodyne, ale nie różni się dużo od tych droższych. Ma pyszny, delikatnie miętowy smak. Jest wydajny. Dobrze odświeża. Przyzwoity produkt w dobrej cenie.