CosmoSPA, Black Seed Soap (Mydło z olejem z czarnuszki)

CosmoSPA, Black Seed Soap (Mydło z olejem z czarnuszki)

Naturalne mydło CosmoSPA Black Seed Soap z olejem z czarnuszki siewnej, olejem oliwkowym, palmowym i rycynowym. Bogaty skład mydła działa wielokierunkowo na skórę.
Zawarty w mydle olej nigella posiada wyjątkowe właściwości antyalergiczne i przeciwzapalne. Pomaga w leczeniu uporczywego trądziku, egzemy, łuszczycy, grzybicy, drobnych pęknięć skóry, oparzeń oraz wysypki.
Mydło z olejem z czarnuszki CosmoSPA Black Seed Soap ma silne działanie antybakteryjne. Przywraca skórze naturalną równowagę. Działa ochronnie, regenerująco i odżywczo.
Polecane też do użytku higienicznego.

Cena: 10,49zł / 125g

Bardzo dobry produkt

Nigdy nie byłam fanką mydeł w kostce, ze względu na uczucie suchości tuż po użyciu. To mydło całkowicie zmieniło moje nastawienie. Mydło nie wysusza, zostawia dość przyjemne poczucie na skóze.

Zalety:
-dobrze oczyszcza skórę,
-nie wysusza,
-otrzymujemy je pięknie zapakowane,
-redukuje zmiany trądzikowe,
-redukuje zaczerwienienia,
-naturalny skład,
-dość niska cena

Wady:
-jedyną wadą jest dość nieprzyjemny zapach, który mi jednak nie przeszkadza, bo nie pozostaje na skórze

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Lecznicze naturalne mydło ziołowe.

Mydło jest zafoliowane i przewiązane sznurkiem jutowym, prezentuje się ślicznie. Dodatkowo do mydełka dołączono tekturową ulotkę informacyjną, na której znajdziemy wszelkie niezbędne informacje (skład, opis, waga itp.) w języku polskim. Opakowanie jednoznacznie kojarzy mi się z kosmetykiem 100% naturalnym.

Skład jest naturalny i próżno w nim szukać konserwantów, czy innych sztucznych dodatków. W mydle mamy wspomniany wcześniej olej z nasion czarnuszki oraz trzy inne oleje: oliwkowy, palmowy i rycynowy. Warto wspomnieć, że kosmetyk ten jest wyrabiany ręcznie w Jordanii.

Mydełko, jak można zauważyć na zdjęciach, jest w kostce. Ładnie się pieni i sunie po skórze. Zapach jest mydlany, nie utrzymuje się długo na skórze.

Kosmetyku używaliśmy do mycia każdej partii ciała, nie ograniczaliśmy się tylko do twarzy. Mydło przede wszystkim bardzo dobrze usuwa wszelkie zanieczyszczenia i nie powoduje przy tym przesuszenia skóry. Ma silne działanie antybakteryjne. Pomaga zwęzić pory, redukować zaczerwienienia. Zauważyłam, że czerwone krostki zostały widocznie zredukowane. Po umyciu skóra pozostała miękka i gładka w dotyku.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc