Avon, Care, Gentle Aloe, 3 in 1 Cleansing Lotion (Delikatne mleczko do twarzy 3 w 1 z aloesem i witaminą E)

Oczyszczająco - nawilżające mleczko do twarzy 3 w 1 z aloesem i witaminą E Avon Care Gentle Aloe 3 in 1 Cleansing Lotion jest przeznaczone dla każdego typu skóry.
- delikatnie usuwa makijaż i zanieczyszczenia,
- nawilża i odżywia,
- nie wysusza skóry.
Formuła mleczka oczyszcza skórę, nawilża i odżywia skórę, nie wysuszając jej. Usuwa makijaż i zanieczyszczenia. Mleczko wzbogacone jest witaminą E i aloesem. Delikatne mleczko do twarzy 3 w 1 z aloesem i witaminą E Avon Care Gentle Aloe 3 in 1 Cleansing Lotion jest testowane dermatologicznie, klinicznie i alergologicznie.

może być

Jest on bardzo delikatny, oczyszcza, nie podrażnia skóry. Za taką cenę na pewno warto się skusić i wypróbować, jeżeli ktoś nie znalazł jeszcze czegoś dla siebie.
Mam skórę mieszaną i nie powodował on żadnych zmian skórnych, co jest na plus.

ujdzie w tłku

Z przerwami kupuje od kilk lat. Zmywa ładniemakijaż, nie podrażnia, cery, jednak na oczy stosuje płyn milceralny, bo trochę podrażnia mi delikatną okolicę oczu. Produkt dobry na zmianę z innymi, jednak po produkcie 3w 1 nie oczekiwalbym rewalacji i tak jest. Plus to cenai zapach, kosmetyk spelnia swoja funkcje.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Fajne

Plusy:
delikatny zapach
konsystencja w sam raz jak na mleczko
starcza na ok.3-4 tygodnie
dobrze oczyszcza twarz
nie wysusza, pozostawia delikatne nawilżenie
cena 4,99 w "promocji", bez ok.6 zł

Minusy:
dostępność - tylko u konsultantki

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Delikatny, odświeżający

Bardzo delikatny i odświeżający. Przyjemnie się go nakłada, nie ma problemów ze zmywaniem go. Łagodnie pielęgnuje, nie podrażniając wrażliwej skóry. Nie uczula. Ładny, delikatny zapach. Nie stosuję go do demakijażu, tylko jako żel myjący do twarzy.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

za grosze,a działa!

Plusy:
-ładny zapach
-delikatny(cera wygładzona)
-cena ok.6zł
-na długo starcza
-nic mi po nim "nie wyszło"

Minusy:
-taki mały minus,nie zawsze cera była nawilżona i dodatkowo musiałam użyć troche kremu(ale co można oczekiwać od produktu 3w1 )

Dobry i tani.

Czasami przy okazaji innych zakupów z Avonu kupuję ten produkt- w promocyjnej cenie około 3 zł.Kosmetyk spełnia wszelkie obietnice producenta-ładnie oczyszcza, odzżywia,nie zatyka porów, skóra jest gładka i dobrze oczyszczona.Fajna lekka konsystencja, przyjemny zapach, wygodne opakowanie i estetyczne.Ja często do niego wracam.Polecam wypróbować zwłaszcza w promocyjnej cenie-jest wtedy na prawde taniutki,

Używam tego produktu od: ukazania się w katalogu
Ilość zużytych opakowań: około 5