Tangle Teezer, Blow Styling (Szczotka do włosów)

Tangle Teezer, Blow Styling (Szczotka do włosów)

Blow Styling to najnowszy model szczotki do włosów Tangle Teezer:
- wygodna rączka, która ułatwia czesanie,
- rozczesuje nawet bardzo splątane, suche włosy,
- nie puszy włosów, dodaje im blasku,
- ułatwia stylizowanie za pomocą suszarki.
Tangle Teezer Blow Styling to szczotka zaprojektowana przez brytyjskiego fryzjera Shaun P., umożliwia szybkie rozczesanie zarówno mokrych jak i suchych włosów, bez ciągnięcia, wyrywania, łamania i elektryzowania włosów. Dodatkowo nadaje połysk.
Szczotką można rozczesywać włosy od nasady po końce, co przy użyciu innych szczotek i przy mokrych włosach, zwykle nie jest możliwe.

szczotki
Kształt
kwadratowe

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Jest okej

Szczotka jak każda inna jestem z niej zadowolona , jednak na rynku jest wiele równie dobrych i tańszych egzemplarzy. Dobrze rozczesuje włosy, jedna nie wyróżnia się zbytnio wśród innych.

Jest okej

świetna ;)

Na początku chciałabym zaznaczyć, że mam długie i cienkie włosy z mocną tendencją do plątania się. Ta szczotka to ideał, którego długo szukałam. Inne szczotki, które do tej pory miałam tylko głaskały włosy z wierzchu, a kołtuny jak były tak były. Z tą szczotką mogę już o tym zapomnieć. Bez problemu rozczesuje włosy, nie wyrywając ich. Mam ją od roku i nic się z nią przez ten czas nie stało, żaden kolec nie połamał się. Cena dość wysoka, ale przez internet można kupić wiele taniej.

Bardzo dobra do podnoszenia gęstych, długich włosów.

Szczotkę poleciła mi fryzjerka, jako że jestem posiadaczką niezwykle bujnej czupryny i trudno mi trwale i efektywnie unieść włosy u nasady.
Dotychczas używałam w tym celu okrągłej, grubej szczotki lub pozwalałam włosom wyschnąć samodzielnie, a gdy były lekko wilgotne spinałam je do góry w luźnego koczka, ale dopiero ta szczotka odmieniła moją stylizację na dobre.

ZALETY:
-Wygląd i wykonanie: szczotka jest wykonana z plastiku, dość twardego, ale solidnego, nie rysuje się, nie łamie i nie pęka, mimo, że szczotka wielokrotnie wypadła mi z rąk (taka ze mnie łamaga ). Jest duża, ale poręczna, dzięki otworom można spokojnie stylizować nią włosy przy pomocy suszarki i to nawet tak gęste włosy, jak moje.
-Cena i trwałość: szczotkę kupiłam za 65 zł, mam ją od 1,5 roku i nadal wygląda jak nowa, tak więc zakup dość szybko się zwraca.
-Działanie: szczotka przeznaczona jest do rozczesywania mokrych włosów oraz stylizacji przy pomocy suszarki. Można nią doskonale unieść włosy u nasady oraz wyprostować włosy i szczerze powiem, że u mnie efekt jest zdecydowanie lepszy, niż po tradycyjnej okrągłej szczotce. Rozczesuje nieźle, jednak tutaj zdecydowanie lepsza jest klasyczna TT - ta szczotka niech pozostanie w strefie akcesoriów ułatwiających układanie fryzury. Można nią dobrze wyciągnąć włosy, nie plącze ich i nie wyrywa. Gdy unoszę nią pasma u nasady i skieruję strumień ciepłego powietrza pod spód, włosy doskonale odbijają się od głowy, są puszyste i co ważne, fryzura trzyma kształt przez cały dzień -oczywiście, utrwalam włosy lakierem, ale czegoś takiego nie osiągnęłam nigdy, nawet u fryzjera! Włosy nie są zniszczone, przeciwnie, są tak gładkie, jak zazwyczaj i wspaniale błyszczą. Szczotka nie powoduje elektryzowania się włosów ani puszenia .
Do prostowania używam jej bardzo rzadko, wolę swoje naturalne loki, ale powtórzę raz jeszcze- ona jest idealna do unoszenia kosmyków u nasady, robi to jak mało która, a przetestowałam sporo szczotek do modelowania
Jestem z niej bardzo zadowolona, zresztą, tak samo jak i z pozostałych szczotek Tangle Teezer.
Zakupię ponownie w przypadku zużycia/zniszczenia mojego egzemplarza.

Polecam!

Mieszane uczucia

Szczotka jest twarda, duża (oceniam większą wersję) i ma grube i sztywne ząbki. Do rozczesywania moich cienkich zniszczonych włosów się nie nadaje, natomiast po rozczesaniu wilgotnych włosów zwykłym tangle teezerem używam jej podzas suszenia. Tu sprawdza się doskonale, ale takie jest właśnie jej przeznaczenie. Modelowanie. Modelowanie to może za dużo powiedziane, ale świetnie prostuje włosy podzas suszenia. Są gładkie, lśniące i nie płaskie, jak to bywa przy prostownicy. Szkoda tylko, że nie nadaje się do rozczesywania. Dlatego też 3 gwiazdki.

Porażka

Nigdy nie używałam gorszej szczotki. Nawet te za 10zł są lepsze od Tangle Teezer Blow Styling. Czesanie za jej pomocą niestety sprawia ból, jest twarda, podrażnia skóre głowy. Ma się wrażenie jakby była zrobiona z najtańszego tworzywa, prawie jak szczotki-zabawki dla lalek. Za taką jakość cena 60zł to jakiś kosmos. Nie rozczesuje włosów tylko je ciągnie. Nie spełnia żadnej z funkcji opisanej przez producenta. Nie polecam!

naprawdę beznadziejna

Mam doświadczenie ponad 10-letnie w modelowaniu swoich włosów. Oczywiście szukam szczotki idealnej. Naprawdę ta jest do niczego. Kupiłam za ponad 60 złotych i jestem bardzo zła i rozczarowana.
Jest twarda, zrobiona z tandetnego tworzywa. Nie rozczesuje gładko za jednym pociągnięciem, a na pewno gorzej niż niejedna tradycyjna szczotka dobrej jakości.
Nie da się nią wymodelować włosów, bo albo się z niej zsuwają albo je bardzo plącze. Jest niestety brzydka i bardzo niewygodna - nieporęczna, twarda i drapie. Rączka niewygodna, nawet nie jest pokryta czymś co zapobiegnie ślizganiu dłoni.
Jakiś czas temu kupiłam w sklepie fryzjerskim niezłą szczotkę za kilkadziesiąt złotych - po obejrzeniu filmików na youtube pomyślałam, że ta to dopiero będzie cudem. Jednak jeśli ta warta jest 60 zł, to tamta co najmniej tysiąc.
Nie polecam. Nie dajcie się skusić cud filmikom z youtube. Naprawdęszkoda nerwów i pieniędzy.

CO TO MA BYĆ? !

Jako fanka tangle teezera ucieszyłam się, że będę mieć też taką do stylizacji. Ta wersja niestety nadaje się wyłącznie do wyrzucenia. Jest potwornie sztywna, twarda i w ogóle dziwna. Gdy włosy są mokre - szarpie, gdy lekko podsuszone - w ogóle ich nie łapie, czyli staje się bezużyteczna.

Używa produktu od: próbka

Czołg nie szczotka

Miałam te przyjemność "wypróbowania" przed zakupem.
Niestety ani nie ułożę nią moich włosów, ani nie rozczeszę.
Jest ciężka, twarda, nie dla mnie.

Mam długie, proste i grube włosy.
Posiadam 4 inne szczotki tej firmy i ta stanowczo mnie rozczarowała.
Do tego jest jedną z najdroższych...

Genialna!

Jako że jestem wierną fanką tradycyjnej szczotki Tangle Teezer (w wersji Salon Elite), nie mogłam przejść obojętnie obok tej nowości tej firmy. Mam jej większą wersję, do włosów od średniej długości do długich. Fenomenalnie rozczesuje włosy, zwykle czeszę się nią po umyciu, a właściwie pomagam nią sobie po uprzednim rozczesaniu ich zwykłą Tangle Teezer. Dzięki niej moje włosy szybciej schną. Choć nieco się elektryzują pod jej wpływem, ale nie przeszkadza mi to. Plus za wygodną rączkę! I nie wyginające się ząbki, szczotkę można łatwo utrzymać w czystości.

Dobra szczotka.

Dla mnie bardzo dobra szczotka.Mam dlugie,proste wlosy i dzieki niej moge rzadziej korzystac z prostownicy.Przydaje mi sie szczegolnie rano,kiedy jestem w biegu.Szczotka chwyta szerokie pasma wlosow,wiec szybko idzie caly proces.Jest duza z wygodna raczka.Zaznaczylam ze kupie ja po raz kolejny,ale jesli zagubi sie badz polamie gdyz jest solidnie wykonana.To nie jest chińszczyzna a\'la bazar.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

bezużyteczna i nieporęczna

Chodziłam wokól tej szczotki jak pieś wokół jeża i w końcu się zdecydowałam. i żałuję kasy wywalonej w błoto :(

Mam już wersję TT do rozczesywania i jest to najlepsza szczotka, jakiej używałam w życiu. Tu liczyłam na podobnym poziom - ale nie.

Nie rozumiem, skąd biorą się pozytywne komentarze dotyczące tego produktu, bo dla mnie to bubel.

Mam włosy długie, kręcone, które każdorazowo prostuję i wyciągam na okrągłej szczotce. Długo szukałam "idealnego" narzędzia i u mnie najlepiej sprawdza się okrągła, duża szczotka termiczna (z prostownicą za dużo zabawy).

Kupiłam tę szczotkę ponieważ liczyłam na skrócenie czasu suszenia i ułatwioenie całego procesu.
Zamiast tradycyjnego efektu otrzymałam proste, ale siano, zamiast lśniących, gładkich włosów.
Stosowałam dokłądnie tak, jak to pokazują filmy instruktażowe na stronie producenta.
Moje głowne zastrzeżenia to:
1) nie stawia dostatecznie dużego oporu włosom, przez co z jednej strony się mniej niższczą i nadwyrężają, ale z drugie właściwei niemożliwe jest naprężenie pasma włosów i tym samym jego trwałe wyprostowanie i wygładzenie oraz odbicie włosów od nasady
2) przy operowaniu bardzo cielym powietrzem suszarki łatwo się poparzyć w dłoń - szczotka ma dziwne rowki, którymi do gorące powietrze dmucha na dłoń
3) w odróźnieniu od okrągłej szczotki, którą mozna przesuwać na włosach, nawijać, odwijać, zwiększać lub zmieszać naprężenie, tę można jednokrotnie jedynie przesunąć po paśmie włosów i potem trzeba "umocować" ją na nowo, co jest prawie niemożliwe do zrobienia jedną ręką
4) nie trzyma dobrze pasma, tj. nawet suszarka z koncentratorem albo je rozdmuchuje albo wydmuchuje pojedyncze pasma, które wyglądają po tym a\'la piorun w rabarbar

Spróbowałam powalczyć z nią dwa razy - dwa razy ten sam efekt: włosy prose, ale nie gładkie i takie spuszone.
Używałam na osuszone ręcznikiem włosy i zajeło mi to 3 razy tyle czasu co ze szczotką okrągłą a efekt był kilka razy gorszy.
Nie nie nie nie.

(bardzo chętnie ją odstąpię, bo nie widzę dla niej zastosowania)

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1 op