Eveline, Body Glam, Balsam do ciała intensywnie regenerujący `Żurawina i cytryna`

Luksusowy balsam do ciała intensywnie regenerujący `Żurawina i cytryna` EvelineBody Glam z innowacyjną, ekspresowo działającą formułą sprawia, że skóra bezpośrednio po aplikacji staje się aksamitnie gładka, nawilżona i głęboko odżywiona. Nowatorska receptura z olejkiem arganowym, kwasem hialuronowym i wyciągiem z żurawiny natychmiast przywraca sprężystość i elastyczność naskórka, a roślinne komórki macierzyste stymulują naturalne procesy regeneracji. Zapewnia spektakularne i długotrwałe nawilżenie nawet suchej i wrażliwej skórze.
Skłądniki aktywne balsamu regenerującego `Żurawina i cytryna` EvelineBody Glam:
- olejek arganowy bogaty w kwasy omega 6 i 9 oraz witaminę E poprawia nawilżenie, gładkość oraz elastyczność naskórka,
- bioHyaluron ComplexT bogaty w kwas hialuronowy intensywnie i długotrwale nawilża, zapewnia spektakularne wygładzenie naskórka,
- wyciąg z żurawiny jest bogaty w odżywcze minerały (żelazo, wapń, magnez, fosfor, jod) oraz w witaminy (A, C, witaminy z grupy B). Zwiększa napięcie skóry, poprawia jej jędrność i przyspiesza regenerację,
- wyciąg z alg laminaria intensywnie i skutecznie ujędrnia oraz wzmacnia strukturę skóry czyniąc ją elastyczną i sprężystą,
- PhytoCellTec roślinne komórki macierzyste pobudzają osłabione i uśpione komórki macierzyste w skórze, dzięki czemu stymulują naturalne procesy regeneracyjne,
- olejek kokosowy uelastycznia skórę i nadaje jej jędrność, zawiera naturalne antyoksydanty dzięki czemu przeciwdziała procesom starzenia się skóry.
Lekka, nietłusta konsystencja balsamu Eveline Body Glam `Żurawina i cytryna` przyjemnie się rozprowadza i bardzo szybko wchłania, dzięki czemu skóra jest doskonale odżywiona i nawilżona przez wiele godzin.

Przeciętniak

Kupiłam w rosie na cenie na dowidzenia za jakieś 6 zł. Balsam zupełnie przeciętny. Używałam go latem.
Ńajwiększym plusem jest tu pompka- porządna i nie zacinająca się. Dozuje ona porcje idealne. Balsam łatwo się rozsmarowuje, średnio szybko się wchłania Nawilżenie jest takie sobie- na lato wystarczające- zimą pewnie byłoby za słabe. Niestety nie zauważyłam tej obiecanej przez producenta regeneracji, sprężystości i elastyczności. Wydajność w porządku. Jedynym minusem dla mnie jest to zapach. Nie czuję tu żadnej żurawiny tylko samą cytrynę. A ja nie przepadam za cytryną w kosmetykach. Zapach zostawał na skórze na jakies 30 minut. Podsumowując był to jednorazowy zakup i nie planuję wracać do tego produktu.

Na lato idealny! :)

Gdy nalałam balsam na dłoń czułam, jakby ktoś nalał tam wody. Konsystencja jest bardzo rzadka, ale! Plus jest tego, że się nie lepi, nie czekamy wieczności aż kosmetyk się wchłonie, jest lekki, nie czuć takiej dodatkowej nieprzyjemnej tłustej konsystencji na skórze. Pani poniżej jest rozczarowana brakiem żurawiny, a ja (mimo zachęcającego opakowania i napisu ŻURAWINA) ucieszyłam się, że czuję cytrusy. Dzięki zapachowi i konsystencji, latem przy silnych upałach wkładam kosmetyk do lodówki i czuję się odświeżona. Dłużej utrzymuję zapach niż jakakolwiek mgiełka, a zimno kosmetyku odświeża, jakbym muskała cerę zimną maślanką! :)

Nie mam skóry suchej, więc nie jestem wymagająca co do nawilżania. Nie zauważyłam złych zmian jak na alergiczkę i drogeryjną chemię, zmian pozytywnych (czyli lepszej skóry) także, bo na nią nie narzekam. Jestem leniwa i nie bawię się w balsamy, ale nim mogłabym się miziać i miziać.

Ilość zużytych opakowań: 1 duży

Super nawilżenie, ale kiepska wydajność

Balsam ten znajduje się w plastikowej, złotej butelce. Nie widać zużycia produktu, ale za to elegancko prezentuje się na łazienkowej półce :) Aplikacje produktu ułatwia niezacinająca się pompka. Balsam jest biały, o idealnej nie za gęstej i nie za rzadkiej konsystencji. Bardzo przyjemnie rozprowadza się na skórze i błyskawicznie się w nią wchłania. nie pozostawia uczucie tłustej i lepkiej skóry. Rewelacyjnie nawilża, zaraz po aplikacji skóra robi się gładziutka, miękka i przyjemna w dotyku. A efekt nawilżenia długo się utrzymuje. Przy regularnym stosowaniu można zauważyć poprawę kondycji skóry- jest bardziej gładka, napięta, nie przesusza się. Jednak nie jest to kosmetyk idealny.
Po pierwsze- kiepska wydajność- przy codziennym stosowaniu wystarcza tylko na jakieś dwa tygodnie.
Po drugie- zapach. Nie wyczujemy tutaj niestety żurawiny w ogóle. Ten balsam pachnie po prostu intensywną, słodką cytryną i mi osobiście zapach ten kojarzy się z cytrynowymi landrynkami. Zapach oczywiście przyjemny, ale liczyłam na jakieś żurawinowe zaskoczenie. Cytryna w kosmetykach już mi się po prostu znudziła. Plusem jest jednak to, że zapach dość długo utrzymuje się na skórze.
Bardzo podoba mi się efekty tego balsamu, jednak ze względu na dość popularny zapach oraz wysoką cenę w stosunku do niskiej wydajności , nie wiem, czy zdecyduję się na ponowny zakup tego produktu.

Używam tego produktu od: ponad dwóch tygodni