KillyS, Salon Results, Ekspresowy wysuszacz lakieru

KillyS, Salon Results, Ekspresowy wysuszacz lakieru

KillyS Salon Results to olejek przyspieszający wysychanie lakieru na paznokciach. Chroni lakier przed powstawaniem zarysowań i smug w trakcie wysychania. Ekspresowy wysuszacz lakieru KillyS Salon Results zapewnia idealne wykończenie manicure.
Nie testowany na zwierzętach.

Skład: Cyclomethicone, Mek, Dimethicone (12.05.2015)

Bardziej oliwka a nie wysuszacz

Jako oliwa super, ale wysuszacz nie. Jak dla mnie zupełnie nie przyśpiesza wysuszania lakieru. Fakt ładnie go nabłyszcza i odżywia skórki. Ale z pewnością nie wysusza ekspresowo lakieru jak zapewnia producent.

Polecam!

Polecam nie tylko jako wysuszacz lakieru,ale jako świetna odżywka do skórek.
Po kilku sekundach od pomalowania paznokci należy skropić kroplą na paznokieć i na początku te paznokcie są mokro-tłuste,nie jest aż tak bardzo oleista formuła.
Natomiast skórki nie są aż tak twarde po stosowaniu tego wysuszacza oraz po kilku chwilach lakier schnie i niemal wcale nie czuć tłustych rąk.
Poręczne opakowanie z pipetą.
Cena ok 15-20 zł

Za wcześnie użyty zważy lakier

Wysuszacz jest tłusty, za wcześnie użyty zważy lakier i sprawi że się rozwarstwi.
Ja go użyłam za wcześnie i z jednego paznokcia zszedł mi cały lakier.
Jest wydajny, dołączona pipeta ułatwia dozowanie i rozmieszczenie preparatu.
Jest to bardzo udany produkt i jestem z niego bardzo zadowolona.

niezastąpione

Super kosmetyk. Zmniejsza czas schnięcia lakieru do w sumie kilku minut. Dodatkowo przedłuża jego trwałość. Lakier na moich paznokciach trzyma się czasami jeden dzień a z tymi kroplami jestem w stanie dociągnąć z lakierem na paznokciach nawet do tygodnia. Jest bardzo wydajny, wystarczy jedna kropla na paznokieć, która dokładnie się po nim rozprowadza. Opakowanie z pipetą bardzo wygodne.

Miłe zaskoczenie

Mam bardzo duży problem z wysuszaniem lakieru ,a do tego dochodzi moja ogromna energia która nie pozwala wysiedzieć mi w miejscu. Przez to niestety przy każdym malowaniu lakier mi się rozmazywał albo obijał. Postanowiłam kupić oleje killys po przeczytaniu opinii na wizażu i jest mega zaskoczona.
Rzeczywiście działa wyśmienicie , a do tego pięknie nawilża skórki.
Po kilku chwilach lakier jest twardy jak kamień.
Dzięki temu nie muszę siedzieć w nieskończoność, aby czekać aż lakier wyschnie.
Polecam !

Mam bardzo duży problem z schnięciem paznokci! :-)

Plusy:

+ rzeczywiście wysusza lakierr
+ nie wysusza skórek
+ oleista formuła
+ cena + dostępność

Minusy:
-jednym minusem który widzę to opakowanie, ale da się tego uniknąć. od gwiazdki opiszę o co chodzi.. :-)

*** Czytała niżej że osoba m problem z twardym uchwytem do pipetki - i ja miałam ten sam problem z pierwszym opakowaniem i myślałam, że takie jest każde. :P Ale potem kupując kolejne opakowanie pipeta była miekka.
Długo przyglądałam i zastanawiałam się dlaczego i okazało się, że w momencie kiedy w pipecie -w środku- jest płyn i ją obrócimy do góry nogami to płyn przedostaje się do "uchwytu" przez co zachodzi reakcja 'utwardzanie' i pieta staje się twarda na takiej samej zasadzie jak lakier. :-)

Unikniemy tego nie obracając całego pojemniczka np. nie wrzucając jego do torebki albo wypompowując zawartość z pipetki. :D ***

Bez niego nie maluję

Essence miało (ma?) bardzo podobny produkt w swojej ofercie niestety chyba go wycofali bo coraz trudniej go dostać więc postanowiłam wypróbować olejek Killys.
I one właściwie niczym się od siebie nie różnią.

Szklana buteleczka z pipetą. Niestety gumowy dzyndzel od pipety jest twardy jak kamień i trudno nim precyzyjnie odmierzać produkt. Za to pół gwiazdki w dół.

Produkt ma postać "suchego" olejku, który aplikujemy na każda warstwę nałożonego lakieru. Im więcej warstw tym schnięcie idzie wolniej. Jedną warstwę wysusza na kamień w mig ale przy większej ilości zajmuje mu to trochę czasu. Można powiedzieć, że preparat "podsusza" mokry lakier ale nie sprawia, że twardnieje on do końca. Dlatego np można wykonywać jakieś czynności nie wymagające zbyt dużego zaangażowania paznokci (ja np maluję często paznokcie wieczorem i idę spać - rano lakier jest wyschnięty na mur-beton ale nie ma na nim odciśniętej pościeli). Ale nie wysusza go na tyle, żebym 5 minut po malowaniu mogła włożyć dłoń do kieszenie mocno obcisłych jeansów.

Ja lubię tego typu produkty, nie zaczynam nawet malowania paznokci kiedy nie mam go w kosmetyczce choć wiem, że niektórzy wolą wysuszacze w lakierze np Seche Vite.
W swojej kategorii jest super, ma tylko kiepski dozownik.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte

Działa

Produkt kupiony pod wpływem chwili w Rossmannie za ok 10 zł. Nie liczyłam na jakiś wielki efekt lecz się miło rozczarowałam. Produkt zamknięty jest w zgrabnej buteleczce w pipetą. Nie byłam przekonana do tej pipety, wolałabym pędzelek ale o dziwo takie rozwiązanie sprawdza się. Produktu należy używać w minimalnej ilości, większa ilość powoduje iż produkt rozlewa się po skórkach. Po około 5 min lakier jest suchy :)
Wadą jest to iż ten olejek jest zbyt wodnisty przez co produkt się marnuje przy zbyt dużym użyciu.
Ale generalnie jest to bardzo dobry produkt - wysusza lakier a także nabłyszcza. Polecam

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie