Lovely, Butterfly Colors (Noeonowy lakier do paznokci)

Lovely, Butterfly Colors (Noeonowy lakier do paznokci)

Neonowy lakier do paznokci Lovely Butterfly Colors w kilku szalonych kolorach do wyboru: zielonym, żółtym, pomarańczowym i różowym. Do stosowania tylko na sztuczne paznokcie.

świetny neon

Jestem pod wrażeniem tego lakieru. Pigmentacja jest bardzo dobra, w sumie jedna warstwa wystarczy do pełnego krycia. Dość długo się utrzymuje na paznokciach, jak na drogeryjny lakier. Bardzo fajny na lato lub na imprezę :)

strasznie się go aplikuje

Używam na naturalne paznokcie jak chyba większość z nas. Kolory są super,mocno nasycone,jaskrawe-jak lubię. Ogromny minus to nakładanie-lakier jest strasznie gęsty,ciężko równomiernie go nałożyć,pozostawia nieestetyczne smugi. Może trafiłam na stary egzemplarz w sklepie,bo pomimo krótkiego użytkowania szybko mi zgęstniał jeszcze bardziej.

świetny

Posiadam róż. Jestem bardzo zadowolona gdyż długo szukałam właśnie takiego odcienia. Niby przeznaczony jest dla sztucznych paznokci ale ja używam na swoje naturalne i nic złego się z nimi nie dzieje. Bardzo dobra konsystencja nie spływająca z paznokcia, świetny pędzelek. Bardzo bodre krycie już przy dwóch cienkich warstwach. Do tego trzyma się u mnie do 5 dni. Polecam

super do stóp

Nie kolekcjonuję lakierów. Kilka mi wystarcza, więc jakoś bardzo na nowości się nie rzucam, ale jak zobaczyłam ten neonowy pomarańcz-kolor, który uwielbiam, to musiałam mieć. Na promocji w Rossmanie kosztował ok.4 zł.

+Podoba mi się buteleczka. Dobrze leży w dłoni.
+ Pędzelek nie za gruby, nie za cienki. Nie rozwarstwia się.
+Lakier nie śmierdzi jakoś bardzo.
+Przy jednej trochę grubszej warstwie krycie jest zadowalające. Przy dwóch bardzo dobre.
+Nie smuży.
+Nie wysusza i nie odbarwia paznokci a używam go bez bazy.

+/- Czas wysychania jest średni. Ok.10-15 min. Nie jest to jakoś bardzo szybko, ale też nie za długo. Po tym czasie nie sposób uszkodzić paznokci obdbijając na nich np. pościel.

+/- Dopiero w domu zauważyłam, że jest do stosowania tylko na sztuczne paznokcie, ale postanowiłam najpierw przetestować na stopach. Obeszło się bez nieprzyjemnych niespodzianek. Użyłam też dwa razy na paznokcie u rąk i zauważyłam, że zaczęły się lekko rozdwajać. Nie jestem jednak pewna czy to aby napewno jego wina, bo u stóp jest wszystko ok.

+/- Trwałość , to 2-3 dni u rąk i zaczyna się ścierać z końcówek, więc po tym czasie go zmyłam. Nie zauważyłam by w tym czasie odpryskiwał. U stóp 5-7 dni, po tym czasie poschodził z paznokci u małych palców i został tylko na większych. Jednak trwałość jak na lakier, który w cenie regularniej kosztuje ok.8 zł trwałość jest naprawdę dobra. Lakiery z OPI czy CND utrzymywały się u mnie krócej lub tyle samo, a kosztowały kilka razy więcej.

Używam tego produktu od: ok. mies.

Żółty

+ buteleczka typowa dla Lovely, może nie szczyt projektu, ale jest wygodna, pasuje do przegródek w mojej półeczce, więc jestem na tak
+ kolor faktycznie neonowy
+ dobre krycie
+ wygodnie się używa

- trwałość bez rewelacji - na trzeci dzień ściera się z końcówek

Używam tego produktu od: kilku tygodni

kiepska jakoś extra kolory

Kupiłam lakiery na promocji w Rossmannie
Kupiłam 3 sztuki
Pomarańcz
Róż
Żółty

Na ta chwilę przetestowany mam tylko róż i nie mam ochoty na kolejne przygody z pozostałymi kolorami

Lakier kryje 9/10
Pędzelek 10/10
Trwałość 0/10

Lakier odchodzi płatami juz po godzinie od pomalowania

Szkoda kasy
Szkoda czasu na malowanie
Szkoda czasu na zmywanie
bo zmywa sie kiepsko

Używam tego produktu od: 1 tydzień

Nie zachwycił

Kupiłam jak tylko pojawil sie w sklepie jako nowosc, trzeba bylo sprobowac :) Dolaczyl do mojej sporej kolekcji lakierow, ale jakos mnie nie zachwycil i chyba go komus oddam.

+ ladny kolor (mam zielony)
+ wytrzymalosc
+ wygodny pedzelek do aplikacji
+ wydajnosc
+ cena (w promocji ok. 4 zł)

- tylko do stosowania na sztuczne paznokcie (a takie mam baaarrdzo rzadko)
- tandetne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie