Nivea, Care, Lekki krem odżywczy do każdego typu cery

Nivea, Care, Lekki krem odżywczy do każdego typu cery

Wyjątkowa, lekka formuła z innowacyjnymi hydro - woskami zawarta w lekkim kremie odżywczym NIVEA Care łatwo rozprowadza się na skórze i szybko wchłania. Rezultat: skóra odżywiona, gładka i przyjemna w dotyku. Lekki krem odżywczy NIVEA jest przeznaczony do każdego rodzaju cery.

Skład: Aqua, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Cetyl Palmitate, Olus Oil, Cetyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, SodiumPolyacrylate, Phenoxyethanol,Methylparaben, Linalool, Citronellol, Alpha-IsomethylIonone, Geraniol, Limonene, Parfum.

niestety nie

Lubię kosmetyki marki Nivea, ale niestety nie mogę tego powiedzieć akurat o tym produkcie. Na początku konsystencja kremu wydaje się być przyjemna, jednak po nałożeniu na twarz krem długo się wchłania, cały czas czuje się go na twarzy, niestety też zapycha. Może na dłonie i stopy ok, ale nie na twarz. Jedynymi jego plusami są lekki, przyjemny zapach i dość ładne opakowanie.

Super

Kremy nivea stosuje bardzo często, akurat ten stosuję na tą chwilę i jestem mega zadowolona, szybko sie wchłania (nawet po nałożeniu grubszej warstwy), ma bardzo delikatny zapach, lekką konsystencję więc szybko sie rozprowadza. Zdecydowanie jest jednym z moich faworytów. Wywiązuje się ze swoich zadań i nie muszę stosować niczego dodatkowego.

Zapchał mnie

Krem jest super lekki, szybko się wchłania i nadaje się pod makijaż. Pachnie klasycznie. Niestety zapchał mnie. Po odstawieniu kremu skóra powróciła do normy. Użyłam go ponownie i znowu pojawiły się zmiany. Dlatego niestety, ale nie jest to produkt dla mnie...

Ulubiony

Krem jest bardzo przyjemny dla twarzy. Szybko się wchłania i świetnie nawilża, przynajmniej w moim przypadku. Bardzo lubię jego zapach. Jeśli chodzi o wydajność to też jest naprawdę dobrze, a używam kremu praktycznie codziennie

Dobry

Fajny, lekki krem, świetnie nadający się pod makijaż. Dosyć szybko sie wchłania, nie zostawia żadnej lepkiej warstwy.
Łatwo dostępny i w niskiej cenie.
Nie uczulił mnie ani nie zapchał. Kupiłam już drugie opakowanie. Polecam do wypróbowania.

Fajny krem za fajne pieniądze

Lekki krem nivea. Bardzo fajny dla mojej skóry która jest mieszana że skłonnością do mocnego przetłuszczania się w strefie T. Krem fajnie się rozprowadza i super się wchłania. Ale nie zauważyłam większego ożywienia skóry. .

Lubię ale nie do twarzy,

Bardzo lubię ten krem i zawsze mam go gdzieś w domu, jednak nie używam go do twarzy, (jedynie np. zimą jak jestem na nartach :p). Jak dla mnie jest zbyt tłusty i zapychający.
Kremem najczęściej smaruje ręce, łokcie i jakieś suche miejsca wymagające natłuszczenia. Ma bardzo fajny mały, poręczny słoiczek.
Zapach typowy dla produktów NIVEA, delikatny i kremowy.
Konsystencja jest dość lekka (w porównaniu do nivea niebieskiego), dobrze się wchłania, mocno natłuszcza, wygładza.
Kremik bardzo delikatny, nie podrażnia, nie uczula. Jest dostępny praktycznie w każdym sklepie i jest bardzo tani.

najlepszy

Nigdy nie byłam zwolenniczką kremów Nivea. Mimo, że moja mama używa ich od iks lat , jakoś nie podkradałam jej tego mazidła;p. Nie podoba mi się skład i bardziej traktowałam ten kosmetyk jako ratunek dla suchych kolan:), a nie krem do twarzy. Nivea Care kupiłam odruchowo w drogerii i zwracam mu honor. To pierwszy krem, po którym czuję ekstremalne wręcz ukojenie i nawilżenie mojej cery. I mimo, że odstawiłam go na jakiś czas , bo żeby nie było zbyt idealnie-lekko mnie zapycha- to już tęsknie kiedy znowu wklepię go w twarz. Naprawdę pozytywne zaskoczenie.

Przeciętny

Krem ogólnie fajny , ale przy cerze mieszanej nie nadaje się zupełnie pod makijaż.. ściera się i nie trzyma. Jeśli używałabym tylko i wyłącznie kremu byłby w miarę okey, nawilża , zostawia lepka warstwę,

uwielbiam go

bardzo mały, poręczny, ale za to wydajny krem do każdego typu cery. Fajnie chroni przed wiatrem,dobrze nawilża, jest dostępny w większości drogerii i marketów. Dodatkowo fajnie pachnie, nie ozstawia tłustego filmu na twarze i nie roluje się. Szybko się wchłania i jest tani!! Starcza na długo.

Super!

Krem jest cudowny! Szybko się wchłania i świetnie odżywia ! Jedynym minusem jest to że małe pudełeczko dużo kosztuje. Używam go na co dzień od kilku lat.

Lekki, wydajny krem na codzień

Kupiłam go czytając opinie na jego temat i muszę przyznać nie zawiodłam się. Najbardziej lubię gdy krem szybko się wchłania, pięknie pachnie i nawilża. Myślę, że te wszystkie cechy ten krem ma. Dla mnie jest jak najbardziej okej, myślę, że jeszcze nie raz go kupię.