Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Nivea, Care, Lekki krem odżywczy do każdego typu cery

Nivea, Care, Lekki krem odżywczy do każdego typu cery

Cena już od 8,89 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Wyjątkowa, lekka formuła z innowacyjnymi hydro - woskami zawarta w lekkim kremie odżywczym NIVEA Care łatwo rozprowadza się na skórze i szybko wchłania. Rezultat: skóra odżywiona, gładka i przyjemna w dotyku. Lekki krem odżywczy NIVEA jest przeznaczony do każdego rodzaju cery.

Skład: Aqua, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Cetyl Palmitate, Olus Oil, Cetyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, SodiumPolyacrylate, Phenoxyethanol,Methylparaben, Linalool, Citronellol, Alpha-IsomethylIonone, Geraniol, Limonene, Parfum.

idealny krem pod makijaz!

co tu dużo mówić to kremowy ideał :)
+dobrze nawilża
+super się wchłania
+idealny pod makijaż nawet dla cery mieszanej
+pięknie pachnie
+jest niedrogi
+łatwo dostępny
+pięknie sie rozprowadza
polecam każdej cerze!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1571346].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam!

Mam skórę suchą ale ze skłonnością do trądziku i zaskórników zamkniętych. Przetestowałam szereg najróżniejszych kremów, maści i cuda wianków, które albo nie robiły nic, albo pogarszały stan mojej cery. Kiedy skończył mi się krem, który wcześniej używałam z musu zaczęłam nakładać ten z nivea, z nastawieniem, że po prostu ma nawilżyć. A tu zdziwienie! Moja cera toleruje ten krem jak żaden inny i śmiało mogę stwierdzić, że to właśnie dzięki niemu nie mam już na twarzy prawie żadnych oznak trądziku. Wszystkie krostki poznikały, a zaskórników zostało bardzo mało. Nie spodziewałabym się, że taki zwyczajny krem zdziała coś takiego na mojej twarzy :D

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1562121].usefull || 0 }}% pomocna.

Naprawdę fajny :)

Jego chyba największym plusem jest to, że faktycznie jest lekki. Nie tworzy tłustej maski charakterystycznej dla kremów uniwersalnych Nivea. Po nałożeniu go skóra jest wygładzona, delikatna, wygaszona. Często stosuję go pod podkład, żeby odżywić twarz. Ma też przyjemny zapach. No i cena. Bajka :) Stosując go regularnie zauważyłam, ze buzia jest po prostu ładniejsza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1557841].usefull || 0 }}% pomocna.

Serum na zmarszczki

Jest ok

Nie oczekiwałam po tym kremie nie wiadomo czego. Wiadomo, że jest to krem drogeryjny, więc nie oczekujmy cudów, jednak on mnie pozytywnie zaskoczył. Dobrze nawilża i sprawdza się idealnie. Stosuję go na noc. Przy stosowaniu na dzień roluje się, więc jest nie odpowiedni pod makijaż. Szybko się wchłania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551096].usefull || 0 }}% pomocna.

Wcale się szybko nie wchłania.

Szczerze mówiąc nie rozumiem tych wszystkich zachwytów nad tym kremem. Wcale nie jest taki dobry jak zachwalają go w reklamie. Przede wszystkim WCALE się szybko nie wchłania. Nałożyłam niewielką warstwę kremu, i przez 5 minut nie chciał się w ogóle wchłonąć, za to zostawił lepką nieprzyjemną powłokę. Sama konsystencja przypomina smalec...W dodatku ma bardzo natrętny, nieprzyjemny zapach który mi nie odpowiada. Mam porównianie z innym szybko wchłaniającym się kremem z Avonu, i ten działa bez zarzutu. Kupiłam krem Nivea dla wypróbowania, bo nie znoszę tłustych kremów które długo się wchłaniają, ale niestety mnie rozczarował i więcej go nie kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1550676].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny

Idealne połączenie kremu Soft i Creme Nivea.
Nie jest tak ciężki jak jego granatowy brat i wydaje mi się, że szybciej się wchłania niż Soft.
Używam głównie na dzień, pod makijaż.
Nie robi krzywdy mojej skórze, która bywa kapryśna, ładnie nawilża, koi podrażnienia i ogólnie jest cudowny.
Do tego ma ładny zapach, taki delikatny, typowo Nivea'owy.
Opakowanie poręczne, zawsze wybieram wersję 100 ml, ponieważ różnica w cenie jest nieduża, a niestety u mnie szybko się kończy. Po prostu używam go bardzo często i lubię mocną pielęgnację.
Cena standardowa moim zdaniem jest trochę zbyt wysoka, ale można go dostać często na promocji, więc polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1547906].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny

Dacie wiarę, że odkryłam ten krem jakiś miesiąc temu? Oczywiście, mijaliśmy się wcześniej między półkami sklepowymi, ale nigdy jakoś na siebie nie wpadliśmy. Swego czasu dostałam kilka próbek od przemiłej pani w drogerii Natura i tak nawiązała się nasza znajomość :)

Jako posiadaczka cery mieszanej ze skłonnością do zaskórników muszę uważać na konsystencje kosmetyków (dlatego warto brać próbki). Szczerze mówiąc wyobrażałam go sobie jako minimalnie lżejszy krem niż ten tradycyjny Nivea.. i jakież to było zaskoczenie, kiedy ujrzałam leciutką formułę kremu:) i do tego ten piękny zapach.. od razu wiedziałam, że się polubimy :)

Dzięki swojej formule krem błyskawicznie się wchłania i nadaje mojej skórze (nie przesadzę!) aksamitnej gładkości. Najchętniej stosuję go na noc, po dokładnym oczyszczeniu z makijażu. Nie zauważyłam, żeby pojawiały mi się jakieś większe niedoskonałości czy zaskórniki.. a po miesiącu pewnie już dawno pojawiłyby się jeśli krem by je powodował. Dla mnie to mega plus.
Rano po przebudzeniu nie widzę warstwy sebum w strefie T, więc skóra odczuwa nawilżenie, skoro sama nie musi się dodatkowo nawilżać :) krem aplikuję zawsze w kierunku liftingującym (jak zawsze:)) czyli od dekoltu, przez szyję, brodę, policzki aż po czoło. Takimi ruchami dodatkowo mobilizujemy komórki do produkcji kolagenu oraz nie ukrywam, po całym dniu każda forma masażu bardzo mnie odpręża.

Jak wspomniałam krem stosuję na noc, ale jestem przekonana, że na dzień równie świetnie się nada pod makijaż:) czy nawet bez makijażu - jak kto woli :)

Opakowanie produktu jest lekkie, plastikowe - takie zwykłe, nie będę się czepiać bo nie niszczy się, nie pęka, jest ok.

Fajnie, że mam możliwość wyboru 2 gramatur: 50ml i 100ml. Mniejsza wersja będzie bardziej przyjazna w podróży, większa w domowym zaciszu.

Widziałam dzisiaj cenę: duża wersja 9,99zl, mała 6,99zł - cena do jakości super, ja polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1544031].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezbędny

Mam 45 lat , skórę tłustą i bardzo zaskórnikową. Trudno mi więc dobrać coś dla siebie. Szukam kremów odżywiających lub przeciwzmarszczkowych dla cery tłustej i powiem wam, że urasta to do rangi mission impossible.
Ten krem jest jedyny, który moja skóra naprawdę dobrze toleruje. Wchłania się idealnie (toż to szok), nawilża, odżywia i pozostawia skórę dobrej kondycji. Najczęściej używam go na noc bo na dzień wolę matujące.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538541].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z lepszych

To klasyka pośród nawilżających kremów do twarzy.
Sprawdza się zawsze i wszędzie, jest bardzo uniwersalny.
Konsystencja jest bardzo przyjemna, lekko się rozprowadza i dobrze wchłania.
Buzia się po nim nie świeci i nie "tłuści."
Raz na jakiś czas do niego wracam i nigdy się nie zawiodłam!

Plusy:
-cena
-wydajność
-delikatny, ładny zapach
-dobre nawilżenie
-odżywcze właściwości

Minusy:
brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1534761].usefull || 0 }}% pomocna.

Bubel

Nie byłam zadowolona z tego kremu. Nie nawilżał i zostawiał lepką warstwę na twarzy. Po nim wyskoczyły mi czerwone krosty na policzkach, czole i resztę kremu zużyłam do rąk. Konsystencja była lekka, ale jakby tłusta przez co się nie wchłaniał, zapach przyjemny-delikatny, opakowanie bardzo ładne i wygodne,cena też ok.Na pewno nie wrócę już do tego kremu drugi raz .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1530191].usefull || 0 }}% pomocna.