Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Nivea, Care, Lekki krem odżywczy do każdego typu cery

Nivea, Care, Lekki krem odżywczy do każdego typu cery

Cena już od 8,89 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Wyjątkowa, lekka formuła z innowacyjnymi hydro - woskami zawarta w lekkim kremie odżywczym NIVEA Care łatwo rozprowadza się na skórze i szybko wchłania. Rezultat: skóra odżywiona, gładka i przyjemna w dotyku. Lekki krem odżywczy NIVEA jest przeznaczony do każdego rodzaju cery.

Skład: Aqua, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Cetyl Palmitate, Olus Oil, Cetyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, SodiumPolyacrylate, Phenoxyethanol,Methylparaben, Linalool, Citronellol, Alpha-IsomethylIonone, Geraniol, Limonene, Parfum.

Niezbędny

Mam 45 lat , skórę tłustą i bardzo zaskórnikową. Trudno mi więc dobrać coś dla siebie. Szukam kremów odżywiających lub przeciwzmarszczkowych dla cery tłustej i powiem wam, że urasta to do rangi mission impossible.
Ten krem jest jedyny, który moja skóra naprawdę dobrze toleruje. Wchłania się idealnie (toż to szok), nawilża, odżywia i pozostawia skórę dobrej kondycji. Najczęściej używam go na noc bo na dzień wolę matujące.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538541].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z lepszych

To klasyka pośród nawilżających kremów do twarzy.
Sprawdza się zawsze i wszędzie, jest bardzo uniwersalny.
Konsystencja jest bardzo przyjemna, lekko się rozprowadza i dobrze wchłania.
Buzia się po nim nie świeci i nie "tłuści."
Raz na jakiś czas do niego wracam i nigdy się nie zawiodłam!

Plusy:
-cena
-wydajność
-delikatny, ładny zapach
-dobre nawilżenie
-odżywcze właściwości

Minusy:
brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1534761].usefull || 0 }}% pomocna.

Bubel

Nie byłam zadowolona z tego kremu. Nie nawilżał i zostawiał lepką warstwę na twarzy. Po nim wyskoczyły mi czerwone krosty na policzkach, czole i resztę kremu zużyłam do rąk. Konsystencja była lekka, ale jakby tłusta przez co się nie wchłaniał, zapach przyjemny-delikatny, opakowanie bardzo ładne i wygodne,cena też ok.Na pewno nie wrócę już do tego kremu drugi raz .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1530191].usefull || 0 }}% pomocna.

Gala KWC 2017

Uratował mnie przed słońcem

W wakacje raz naraziłam się na ostre promienie słoneczne. Mój nos był calutki czerwony i nijak nie mogłam go ukryć. Z pomocą przyszedł mi ten oto krem:) Po kilku zastosowaniach ta okropna czerwień zbladła i skóra stała się bardziej sprężysta i nawilżona. Do tego nie powodował uczucia szczypania, ani nie zatykał porów. Po prostu cudeńko! Używam teraz codziennie rano jako baza pod makijaż i uważam, że jest niezastąpiony ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1529621].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry od czasu do czasu

Krem ma przyjemną konsystencję, ładnie pachnie, dobrze się wchłania, naprawdę nieźle nawilża i wygładza skórę. Nie podrażnia i nie uczula mojej bardzo wrażliwej skóry, więc jestem tym miło zaskoczona. Przy codziennym stosowaniu zaczął mnie zapychać, więc używam tylko co jakiś czas. Nadaje się pod podkład, ale przy trochę grubszej warstwie jest dobry na noc.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1521141].usefull || 0 }}% pomocna.

ideał do czasu

Używałam tego kremu rok temu przez długi czas. Na początku krem wydawał się idealny. Świetnie nawilża, nie uczula, skóra jest po nim miękka, nadaje się pod makijaż, nie powoduje błyszczenia. Dla młodej cery, która jest pozbawiona zmarszczek wydaje się kremem idealnym. Jednak po zużyciu 3/4 opakowań pojawiła mi się bardzo duża liczba wyprysków, krostek i podskórnych pryszczy. Wydaje mi się, że może to być moja wina - kremy powinno się co jakiś czas zmieniać, a nie używać wciąż tego samego.
Na razie mam do niego niechęć, jednak z tego co pamiętam pierwsze 2 słoiczki były świetne, więc mimo wszystko - polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1508311].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polubiliśmy się

Krem ma bardzo intensywny, w sumie ładny zapach. Jest zamknięty w wygodnym opakowaniu w przystępnej cenie i jest dobrze dostępny. Jednak nie zauważyłam żeby nawilżał moją skórę dostatecznie i miałam wrażenie jakby się nie wchłaniał, a wysychał na twarzy. Już nie wspomnę o tym, że strasznie mnie po nim piekła twarz i mnie uczulił. Dlatego nie zgodzę się, że ten krem jest do każdego typu cery, jak zapewnia producent.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1507031].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry krem

Tani, ladnie pachnie, wygladza skore, lagodzi podraznienia, zwalcza suche skorki. Skora jest miekka, gladka, lekko zmniejszyly mi sie wypryski. Ogolnie krem jest bardzi dobry. Kupilabym jeszcze jedno opakowania jednak chcialabym wypróbować tez inne produkty.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1506321].usefull || 0 }}% pomocna.

tak tak tak!

Fajne lekkie opakowanie, nie muszę go ukrywać przed moją córką.
Krem ma przyjemną, taką delikatną, konsystencję. Dzięki temu, po nałożeniu szybciutko się wchłania i nie pozostawia wrażenia maski na twarzy. Twarz się po nim nie świeci, jest delikatnie odżywiona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1500501].usefull || 0 }}% pomocna.

Tanio a dobrze

Moja przygoda z tym kremem rozpoczęła się raczej boleśnie, ale dałam mu szansę. Na początku krem mnie uczulał i skóra przez kilka minut piekła. Po trzech użyciach skóra się przyzwyczaiła, a krem faktycznie odżywiał i pozostawiał moją skórę miękką i gładką. Jest też lekki i idealnie nadaje się do stosowania latem :)
Ogromny plus za niską cenę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1498946].usefull || 0 }}% pomocna.