Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Nivea, Care, Lekki krem odżywczy do każdego typu cery

Nivea, Care, Lekki krem odżywczy do każdego typu cery

Wyjątkowa, lekka formuła z innowacyjnymi hydro - woskami zawarta w lekkim kremie odżywczym NIVEA Care łatwo rozprowadza się na skórze i szybko wchłania. Rezultat: skóra odżywiona, gładka i przyjemna w dotyku. Lekki krem odżywczy NIVEA jest przeznaczony do każdego rodzaju cery.

Skład: Aqua, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Cetyl Palmitate, Olus Oil, Cetyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, SodiumPolyacrylate, Phenoxyethanol,Methylparaben, Linalool, Citronellol, Alpha-IsomethylIonone, Geraniol, Limonene, Parfum.

Nic nie daje.

Tak jak w tytule. Nic nie daje. Lekko nawilża, ale według mnie lepszy jest ten klasyczny niebieski z Nivea. Nie zrobił na mnie wrażenia i nie widziałam po nim żadnych efektów, skóra była wciąż taka sama.

Sprawdzony

Krem na prawdę się sprawdza , jest lekki i kremowy dzięki czemu łatwo się go rozprowadza , nie powoduje podrażnień . Skóra po nim staje się miękka i delikatna . Sprawdza się idealnie pod makijaż .

Najlepszy!

Krem jest leciutki, nie pozostawia tłustej warstwy. Szybko się wchłania i iealne nawilża moja suchą skórę. Używam go na noc jak i świetnie się sprawdza pod makijaż.

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Idealny :)

Krem do codziennego stosowania,niesamowicie lekki i miły w nakładaniu. Nie pozostawia tłustej warstwy,cudoooowanie pachnie! Idealnie nawilża suchą,podrażnioną skórę. Nie zapycha! Szybciutko się wchłania. Dla mnie same plusy! Mój nr 1 w kremach do codziennej pielęgnacji!

Super krem

Stosuję od ponad pół roku i jestem zadowolona. Skóra gładka w dotyku, nawilżona, krem pięknie pachnie. Podoba mi się jego lekka konsystencja. Wystarczy wziąć niewielką ilość kremu, aby starczyła na całą twarz.

bardzo dobry krem

kupiłam go z ciekawości na przecenie i okazał się fantastyczny! jest bardzo lekki, niewielka ilość wystarcza na pokrycie całej twarzy, przy zbyt dużej ilości się roluje. bardzo dobrze nawilża, polecam więc każdemu z sucha cerą. poza tym nadaje sie pod makijaż ze względu na swoją lekkość,

Bardzo dobry

Pięknie pachnie i jest naprawdę lekki. Nie zapycha ani nie pozostawia lepkiej warstwy. Bardzo szybko się wchłania i daje uczucie długotrwałego nawilżenia. Po za tym nie podrażnia. Ma bardzo fajną konsystencję i dobrze sprawdza sie pod makijaż.

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Moim zdaniem niezbędnik!
Nie zawiodłam się na marce - obietnice spełnione, nawilżenie utrzymane. Oceniam go wyżej niż wersję dla skóry wrażliwej (różową) - tamta nie przypadła mi do gustu. Używam co rano by "obudzić" buzię.

Super produkt

Krem Nivea używam od kilku lat, sama nie potrafię określić które opakowanie już zużylam. Krem ma delikatna konsystencję, piękny zapach, doskonale się rozprowadza, nie uczula, jest po prostu idealny dla mojej skóry.
Zalety:
Cena
Działanie
Nie uczula
Wady:
Brak.

Świetny

Ten krem jest wart polecenia. Dobrze nawilża ,ale nie jest tłusty . Nie czuć go na skórze jest bardzo lekki i szybko się wchłania. Idealny dla mnie na zime ( w lato używam go rzadziej ) gdy moja skóra jest wysuszona. Pod podkładem sprawdza się średnio ( zależy jeszcze jaki to podkład) . Największy plus to jego zapach ☺

Dobry krem nawilżający

Dobry krem nawilżający dla każdego typu cery.
Super zabezpiecza skórę w czasie zimy. Nie przyczynia się do powstawania niedoskonałości na twarzy, nie zapycha. Skóra po zastosowaniu jest miękka, szybko się wchłania i nadaje się pod makijaż. :)
Ładne opakowanie, rozsądna cena, łatwa dostępność. Zapach typowy dla kremów nivea.

uwielbiam

Uwielbiam te kremy za to, że wystarczy na prawdę odrobina, aby posmarować całą buzię. Są bardzo wydajne i mają konsystencję można powiedzieć ani rzadką ani gęstą. Zapach jest typowy dla nivei i wiem, że albo się ten zapach kocha albo nienawidzi. W moim przypadku jest to ta pierwsza opcja. Krem bardzo dobrze nawilża i nie uczula. Nadaje się pod makijaż. Lubię stosować go zarówno na dzień jak i na noc. Jest leciutki, szybko się wchłania i fajnie się rozsmarowuje. Opakowanie mi się bardzo podoba i jak dla mnie jest wygodne i poręczne. Uwielbiam ten krem.