Nivea, Care, Lekki krem odżywczy do każdego typu cery

Nivea, Care, Lekki krem odżywczy do każdego typu cery

Wyjątkowa, lekka formuła z innowacyjnymi hydro - woskami zawarta w lekkim kremie odżywczym NIVEA Care łatwo rozprowadza się na skórze i szybko wchłania. Rezultat: skóra odżywiona, gładka i przyjemna w dotyku. Lekki krem odżywczy NIVEA jest przeznaczony do każdego rodzaju cery.

Skład: Aqua, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Cetyl Palmitate, Olus Oil, Cetyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, SodiumPolyacrylate, Phenoxyethanol,Methylparaben, Linalool, Citronellol, Alpha-IsomethylIonone, Geraniol, Limonene, Parfum.

Przyjemny krem

Delikatny krem na dzień, o bardzo lekkiej konsystencji. Szybko się wchłania, przyjemnie się go aplikuje. Cera po jego użyciu staje się miękka i miła w dotyku. Dość dobrze nawilża, ale przy mocniejszym przesuszeniu może nie dać sobie rady.

Krem jest wydajny, bardzo ładnie pachnie. Dla osób o cerze bez większych problemów sprawdzi się idealnie do codziennego stosowania :).

delikatny, dobry pod makijaż

Fajny krem do którego lubię wracać. Bardzo lekki, nie podrażnia, dosyć szybko się wchłania, daje przyjemne uczucie chłodzenia, nie zapycha. Super krem na dzień, pod makijaż, natomiast jako nocny, mocno nawilżający się nie nadaje. Mimo wszystko - warto kupić :)

Lżejszy od klasycznego

To jedyny "normalny" krem jaki mam w swojej kosmetyczce. Używam go wtedy, kiedy czuję, że przegięłam z kosmetykami o skoncentrowanym działaniu i potrzebuje czegoś zwykłego. Ten krem ma lekką konsystencję i dobrze nawilża, ale nie jest to efekt utrzymujący się długo. Skład też nie jest najlepszy, więc nie każdy powinien go używać codziennie. U mnie przy cerze trądzikowej nie zrobił krzywdy, ale używam go sporadycznie.

A to ci niespodzianka.

Kupiłam ten krem z myślą o ciepłych, wiosennych dniach, kiedy moja skóra potrzebuje lekkiego kremu i nic więcej. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Krem pachnie jak ten, który pamiętam z dzieciństwa, przywołuje miłe wspomnienia, konsystencja jak najbardziej ok, problem pojawił się później. Użyłam niewielkiej ilości kremu rano, wklepałam go w twarz. Wieczorem zauważyłam na swojej szyi grubą, czerwoną pręgę. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam. Pomyślałam, że może to pierwsze ostre słońce mnie złapało. Po kilu dniach pręga zniknęła. Przez te dni nie używałam kremu. Po kilku dniach wróciłam do niego, sytuacja się powtórzyła. Wokół szyi czerwona pręga, bardzo widoczna i swędząca. Tym razem wiedziałam już, kto był sprawcą. Zaskoczyło mnie to odkrycie, bo Nivea dotąd kojarzyła mi się z bezpieczeństwem, troską, a to, co pojawiło się na mojej skórze nieskłonnej do alergii zaprzeczyło tym skojarzeniom. Ponieważ nie lubię wyrzucać rzeczy, postanowiłam zużyć krem smarując nim ręce. To był błąd. Już po kilku minutach dłonie zaczerwieniły się i swędziały niemiłosiernie, Musiałam szybko zmywać krem. No cóż. Wiem, że krem jest tani i nie można spodziewać się po nim cudów, ale jakbym chciała mieć poparzoną skórę, to znam tańsze środki. To doświadczenie tak skutecznie zniechęciło mnie do marki Nivea, że nie kupię już żadnego jej produktu.

Bardzo delikatny o lekkiej formule. Bardzo dobrze się wchłania. Nie jest tłusty co bardzo doceniam - nadaje się pod makijaż. Bardzo dobrze nawilża i odżywia. Używam go o każdej porze roku. Bardzo ładnie pachnie oraz pozostawia skórę delikatną.

Ulubiony pod makijaż

Zalety:
+nadaje się pod makijaż
+dobrze nawilża
+szybko się wchłania
+łanie pachnie
+jest lekki, nie tłusty
+wygodne opakowania
+niska cena

Wady:
nie zauważyłam

Nawilża

Krem Nivea Care jest idealny dla skóry wrażliwej. Bardzo dobrze nawilża i odżywia cerę. Nadaje się zarówno na dzień, jak i na noc.

+bardzo dobrze nawilża,
+przynosi ukojenie skórze wrażliwej,
+odżywia cerę,
+szybko się wchłania,
+nadaje się pod makijaż,
+wygodne opakowanie.

Super!

Bardzo lubię ten krem, świetnie nawilża skórę. Skóra po nim jest delikatna, szybko się wchłania i zapach ma też świetny, jest wydajny i wchłania się szybko. Jest dostępny praktycznie w każdej drogerii. Polecam :)

Działa

Krem bardzo dobrze się u mnie sprawdza. Ma bardzo fajną lekką formułę, dobrze się rozprowadza i ładnie nawilża i pielęgnuje cerę pozostawiając ją z bardzo dobrym naturalnym wyglądem, co ciekawe dawał radę nawilżać moja wybitnie suchą cerę ;)

Nic nadzwyczajnego

Krem nawilża, całkiem dobrze pachnie i nie jest ciężki. Nie porywa, przy dłuższym używaniu nie zauważyłam lepszego stanu cery - niby nawilża, ale efekt nie utrzymuje się długo. Przyzwoita cena i to, że nadaje się pod makijaż działają na plus.

Bardzo fajny kremik

Używam go od niedawna, ale bardzo przypadł mi do gustu. Kupiłam go z myślą o stosowaniu pod makijaż i dla mnie sprawdza się w tej roli rewelacyjnie. Jest lekki, szybko się wchłania, dobrze nawilża, przyjemnie pachnie, a do tego niewiele kosztuje. Na pewno będę do niego wracać. :)

Dobry krem

Krem możemy kupić za śmieszne pieniądze w niemal każdej drogerii. Fajnie nawilża, ma lekką konsystencję , szybko się wchłania, sprawdza się jako krem pod makijaż, nie zapycha i pięknie pachnie. Polecam przetestować.