Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Nivea, Care, Lekki krem odżywczy do każdego typu cery

Nivea, Care, Lekki krem odżywczy do każdego typu cery

Cena już od 8,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Wyjątkowa, lekka formuła z innowacyjnymi hydro - woskami zawarta w lekkim kremie odżywczym NIVEA Care łatwo rozprowadza się na skórze i szybko wchłania. Rezultat: skóra odżywiona, gładka i przyjemna w dotyku. Lekki krem odżywczy NIVEA jest przeznaczony do każdego rodzaju cery.

Skład: Aqua, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Cetyl Palmitate, Olus Oil, Cetyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, SodiumPolyacrylate, Phenoxyethanol,Methylparaben, Linalool, Citronellol, Alpha-IsomethylIonone, Geraniol, Limonene, Parfum.

tak tak tak!

Fajne lekkie opakowanie, nie muszę go ukrywać przed moją córką.
Krem ma przyjemną, taką delikatną, konsystencję. Dzięki temu, po nałożeniu szybciutko się wchłania i nie pozostawia wrażenia maski na twarzy. Twarz się po nim nie świeci, jest delikatnie odżywiona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1500501].usefull || 0 }}% pomocna.

Tanio a dobrze

Moja przygoda z tym kremem rozpoczęła się raczej boleśnie, ale dałam mu szansę. Na początku krem mnie uczulał i skóra przez kilka minut piekła. Po trzech użyciach skóra się przyzwyczaiła, a krem faktycznie odżywiał i pozostawiał moją skórę miękką i gładką. Jest też lekki i idealnie nadaje się do stosowania latem :)
Ogromny plus za niską cenę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1498946].usefull || 0 }}% pomocna.

taki sobie

Mnie osobiście produkt nie bardzo przypadł do gustu porównując go do tańszych kremów z firmy ziaja na pewno wypada słabo. Raczej skóry nie odżywił powodował chwilową ulgę że tak to nazwę. Raczej w przyszłości nie kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1496336].usefull || 0 }}% pomocna.

O botoksie mity

Do twarzy -nie, do ciała- tak

Gdy wszedł na rynek, zakupiłam w niemieckim rossmanie będąc na zakupach w dużym pudełku. Na pewno jest cięższy niż nivea soft, ale gdy go próbowałam była zima więc zupełnie mi to odpowiadało. Stanowił pielęgnację ciała dla całej rodziny po basenie. Do ciała jest super- bardzo szybko się wchłania pomimo tego, że jest to krem i to dość treściwy.Na twarz dla mnie jest za ciężki tzn. formuła tego kremu jest taka, że nie wchłania się na mojej twarzy do końca, pozostawia film, mocno wyczuwalny. Jeśli o mnie chodzi przy kremach do twarzy jest to niedopuszczalne. Więc do twarzy użyłam raz. Do ciała szczerze polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1496291].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

Miło nas zaskoczył

Dostałam w Rossmanie kilka próbek tego kremu. Szczerze? Od razu spisałam go na straty... Mam cere tłustą, rozszerzone pory, a obecnie również przechodzę kurację Epiduo. Dałam próbki narzeczonemu i po tym jak zobaczyłam na jego skórze od razu się wchłonął postanowiłam przetestować na sobie. Użyłam rano pod makijaż i sprawdził się super!

+konsystencja jest taka inna niż kremowa, troche woskowa, maślana?
+szybko, bardzo szybko wchłania się do matu!
+skóra jest miękka, i tworzy się na niej jakby warstwa ochronna
+ w ciągu dnia moja tłusta skóra wcale nie świeci się bardziej
+ samodzielnie nie roluje się pod makijażem, lecz gdy użyłam pod krem dodatkowo serum troszke na brodzie się zrolował, nie dużo
+zapach bardzo mi się podoba
+cena i dostępność
+ uniwersalność, można go użyć do każdej części ciała w każdym wieku

Niestety krem ma też swoje minusy
- nie ma ochrony przeciwsłonecznej
-może być dobrym kremem codziennym dla nie wymagającej, młodej cery, niestety nie kupię pełnowymiarowego opakowania bo szukam kremu z działaniem przeciwzmarszczkowym itd jeśli ktoś zna krem który tak cudownie zachowuje sięna twarzy ale ma właściwkości przeciwzmarszczkowe, spf to prosze daj mi znać

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1496161].usefull || 0 }}% pomocna.

Uniwersalny

Jest lżejszy, niż klasyczny krem nivea, ale to wciąż ten uniwersalny krem, którego jednak nie odważę się nakładać na dzień. W zasadzie częściej służy mi do ciała, do przesuszonych partii, niż do twarzy. Czasami smaruję nim buzię na noc, ale mimo przyjemnej gładkości, miękkości i ślicznego zapachu to zapychacz i jest bardzo śliski. Nie wiem do końca jak to nazwać, nie jest klejący, raczej jakby z dodatkową warstwą, ale nie olejkową, może odczuwam w ten sposób glicerynę. Zapach jak już wspomniałam podoba mi się, bo przywołuje wiele wspomnień, kojarzy mi się z czystością, jest wyraźny, mimo, że chyba delikatniejszy, niż w niektórych produktach tej marki. Krem w zasadzie dobrze działa na podrażnienia, sprawdza się jako balsam, lubię go mieć. Opakowanie jest wygodne, pozwala na dokładne wydobycie produktu. Cena niska.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1495391].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Całkiem dobry krem

Krem Nivea Care bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości. Świetnie nawilża i odżywia, skóra jest gładka i miła w dotyku. Nie podrażnia.
Ma przyjemny zapach, typowy dla wszystkich kremów Nivea.
Jest tani, wydajny, łatwo dostępny, a sam słoiczek kremu jest bardzo poręczny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1487171].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki sobie.

Jedyny produkt z NIVEA, który nie zaakceptowała moja skóra :( pani w drogerii poleciła mi go jako "zamiennik" do innego kremu (mojego kremu, wtedy brak na półkach), dodała że ma taką samą konsystencję jak ten, którego używałam od kilku lat. Brak kompetencji pracownicy, doprowadziło moja skórę do podrażnień, wypieków i kilku dni na odwyku od kremów... Teraz wiem, że muszę kupować mój kremik. Po za tym, zaletą jest opakowanie, przyjemne dla oka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1482831].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie bez rewelacji

Ten krem jest napewno lżejszy niz zwykły krem nivea ale nic poza tym.Lżejsza formuła ,ładny zapach i nic wiecej.Tani krem i nie ma co oczekiwać więcej.
Miałam go dwa razy i skończył jako krem do rąk.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1478731].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię

Delikatna formuła,
dobrze nawilża,
nie pozostawia uczucia lepkości,
szybko się wchłania.
Dostałam go w prezencie, w takim małym opakowaniu, nosiłam go długi czas w torebce, bardzo przydatny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1476996].usefull || 0 }}% pomocna.