Nivea, Care, Lekki krem odżywczy do każdego typu cery

Nivea, Care, Lekki krem odżywczy do każdego typu cery

Wyjątkowa, lekka formuła z innowacyjnymi hydro - woskami zawarta w lekkim kremie odżywczym NIVEA Care łatwo rozprowadza się na skórze i szybko wchłania. Rezultat: skóra odżywiona, gładka i przyjemna w dotyku. Lekki krem odżywczy NIVEA jest przeznaczony do każdego rodzaju cery.

Skład: Aqua, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Cetyl Palmitate, Olus Oil, Cetyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, SodiumPolyacrylate, Phenoxyethanol,Methylparaben, Linalool, Citronellol, Alpha-IsomethylIonone, Geraniol, Limonene, Parfum.

Dobry produkt

Użyłam tego kremu i muszę powiedzieć że jestem z niego zadowolona. Nakładałam go raz dziennie a moja twarz wyglądała ok. Dobrze się wchłania, delikatnie pachnie, nawilża.

Mój ulubiony krem do twarzy

na razie jest to moj numer 1 wśród kremów. Niska cena, wydajny, pięknie pachnie (lecz delikatnie,nie intensywnie),szybko się wchłania...czego chcieć więcej! a, no i świetnie nadaje się pod makijaż. To bardzo ważne przy wyborze kremu. Z czystym sumieniem go polecam!

Fajny, nawilżający krem

Po wykorzystaniu kilku próbek kremu postanowiłam kupić pełnowymiarowe opakowanie. Produkt jest bardzo przyjemny, dobrze nawilża i nie pozostawia tłustej warstwy, szybko się wchłania. Zaufanie do marki Nivea i tym razem nie zawiodło. Nigdy nie stosowałam tego kremu pod makijaż, bo jednak trochę się boję jego gęstej formuły. Idealnie zaś się sprawdza na noc, lub gdy po całym dniu przychodzę do domu i zmywam makijaż. W każdym razie - POLECAM!

Starzenie się skóry - dieta

Nowość dla mnie

Kupiłam go całkiem niedawno po raz pierwszy i zaskoczył mnie. Bardzo szybko się wchłania, skóra po nim jest miękka i gładka. Dobrze nawilża skórę, spodobał mi się bo nie jest tłusty jak mój poprzedni krem. Stosuję go rano przed nałożeniem makijażu. Jest dość wydajny.

Do ciała ok.

Do twarzy nie polecam, strasznie mnie zapycha. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do zaskórników. Składu ten krem też nie ma najlepszego. Ale do ciała i dłoni jak najbardziej. Pozostawia je nawilżone, odżywione. Krem pięknie pachnie. Ma fajną lekką konsystencję, chodź potrafi zciekać z palców.

Bardzo przyjemny krem

Krem kupiłam jakiś miesiąc temu w Rossmannie. Tego kremu można używać nie tylko do ciała, ale tez do twarzy. Mam tłustą cerę i ten krem mi pasuje, bo naprawdę jest bardzo lekki. Jestem z niego zadowolona. Lubię go używać na noc, po peelingach czy nawet pod makijaż.

Lekkość, któej moja skóra potrzebuje

Nivea jest marką do której mam zaufanie od lat, dlatego krem zaczęłam stosować w ciemno i okazał się on hitem. Ze względu na swoją lekką konsystencję, która z łatwością rozprowadza się na skórze i błyskawicznie wchłania, ma przyjemny zapach który utożsamiany jest z większością kosmetyków nivea. Opakowanie jest lekkie, poręczne i znajdzie się na nie miejsce w każdej damskiej torebce, łatwość aplikacji, bez zbędnego brudzenia.
Krem po nałożeniu na skórę nie powoduje nadmiernego ściągnięcia, ani uczucia lepkości tudzież nadmiernego świecenia. Dla mnie idealny.

Idealny

Krem jest świetny! Idealnie sprawdza się pod makijaż, jest lekki, szybko się wchłania, bardzo dobrze nawilża skórę, posiada przyjemny zapach. Myślę, że idealny dla każdego typu skóry. Nivea jak zwykle nie zawiodła. Na pewno kupię go ponownie.

Warto mieć pod ręką :)

Zgodnie z zapewnieniem producenta jest lekki. Dobrze sprawdza się w podróży, jest mały, łatwo go zmieścić w kosmetyce, opakowanie jest plastikowe, ale wytrzymałe (jeżeli mój wytrwał do końca opakowania, to przetrwa niemal wszystko).

Mój ulubieniec

Trafiłam na niego przypadkowo, już dawno temu. Skusiła mnie obietnica lekkości. Nie zawiodłam się. Jest to mój ulubieniec. Świetnie nadaje się pod podkład. Cera po nim jest odświeżona, pełna blasku. Jak najbardziej polecam. I ten cudny, nieprzesadzony zapach.

Używa produktu od: próbka

Nie dla mnie

Po jednym użyciu zauważyłam, że moja twarz zdecydowanie bardziej się świeci, mimo że normalnie nie mam z tym zbyt dużego problemu. Nie polubiliśmy się.

Używa produktu od: próbka

typowy krem nivea

Liczyłam na lekki, szybko wchłaniający się krem (co zresztą obiecywał producent), natomiast dostałam typowy, przeciętny krem nivea. Krem jest wbrew pozorom dość tłusty, mimo że w pierwszej chwili może się taki nie wydawać - nie wchłania się zbyt dobrze, pozostawiając na skórze paskudną, śliską powłokę, nie wyobrażam sobie stosować go pod makijaż. Miłośnicy kremów nivea być może będą zadowoleni, bo to tak naprawdę kolejna odsłona tego samego kremu, mnie te kremy nigdy specjalnie nie zachwycały zarówno pod względem działania, zapachu jak i konsystencji.