Nivea, Care, Lekki krem odżywczy do każdego typu cery

Nivea, Care, Lekki krem odżywczy do każdego typu cery

Wyjątkowa, lekka formuła z innowacyjnymi hydro - woskami zawarta w lekkim kremie odżywczym NIVEA Care łatwo rozprowadza się na skórze i szybko wchłania. Rezultat: skóra odżywiona, gładka i przyjemna w dotyku. Lekki krem odżywczy NIVEA jest przeznaczony do każdego rodzaju cery.

Skład: Aqua, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Cetyl Palmitate, Olus Oil, Cetyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, SodiumPolyacrylate, Phenoxyethanol,Methylparaben, Linalool, Citronellol, Alpha-IsomethylIonone, Geraniol, Limonene, Parfum.

Używa produktu od: próbka

Dobry produkt

Używałam próbki. Kosmetyk ten ma bardzo przyjemny zapach i lekką konsystencję. Bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze, więc myślę, że dobrze sprawdziłby się pod makijaż. Po nałożeniu go skóra staje się nawilżona, miękka i odświeżona. Nie obciąża skóry, nie podrażnia, jest lekki więc też nie zapycha, ogólnie po kilku użyciach na które starczyła saszetka jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku

Mieszane uczucia

Krem ma wiele zalet ale też i wad, postaram się to ująć jak najprościej. Jestem w trakcie drugiego opakowania pod rząd i zauważyłam, że nie jest już tak idealnie.
Podczas pierwszego opakowania było dobrze, moja skóra się tak nie świeciła, mój mały trądzik był w normie, jednak nie wpływało w żaden sposób negatywnie. Nawilżał i świetnie sprawdzał się pod makijaż. Jednak nie wiem co się stało, może moja cera się przyzwyczaiła, a może właśnie dopiero teraz widać skutki jego działania, ale błyszczę się niesamowicie. Nie jest to dobry krem pod makijaż, moja skóra zaczynała błyszczeć się już jakieś 10 minut pod aplikacji podkładu i pudru, a naprawdę nie używam dużej ilości podkładu.
Starcza na dość długo, ma bardzo przyjemny zapach i konsystencję. Jest to jednak krem bardziej dla cery normalnej, nie dla pozostałych.

Używa produktu od: próbka

Krem do twarzy dobrze się rozprowadza a także wchłania w skórę.
Idealny pod makijaż. Skóra po tym kremie jest nawilżona i gładka w dotyku.
Może niebawem skuszą się na niego, bo jak na razie wypróbowałam próbkę.

Braun BT3040

Bez rewelacji

Kupiłam zachęcona pierwszymi dobrymi wrażeniami po użyciu próbki, ale miesiąc minął i oprócz tego ,że jest dobry pod makijaż, nic więcej nie robił z moją cerą, po zmyciu makijażu po całym dniu skóra potrzebowała jeszcze dodatkowego nawilżenia i odżywienia , mam takie poczucie ,że działa jedynie powierzchniowo ale nic więcej

Idealne nawilżenie na dzień i na noc

Jestem zachwycona tym kremem! Nie spodziewałam się, że produkt za ok. 10 zł tak dobrze się sprawdzi. Nadaje się zarówno na dzień i na noc, na upały, jak i na chłodniejsze dni.

+bardzo dobrze nawilża,
+ma lekką konsystencję,
+szybko się wchłania,
+nadaje się pod makijaż,
+lekko matowi,
+nie roluje się i nie warzy,
+nadaje się na dzień i na noc,
+pięknie pachnie!
+niska cena, do tego często jest w promocji.

Lekki krem pod makijaż

Krem dobrze nawilża, nie zostawia tłustej ani klejącej powierzchni . Jest bardzo lekki i nie czuć go na twarzy, szybko się wchłania. Idealnie sprawdza się pod makijaż.

nie dla mnie

Miał być lekki a nie jest, będzie z pewnością dobry dla cer suchych, przy mojej mieszanej niestety nie sprawdza się, mało tego odkryłam w nim jakieś dziwne grudki. Delikatnie pachnie. Kiepsko si e wchłania i nie nadaje pod makijaż. Nie polecam.

W porządku

Bardzo przyjemny w aplikacji! Skóra jest po nim bardzo miła w dotyku. Super konsystencja, szybko się wchłania, jest faktycznie bardzo lekki. Opakowanie bez zarzutów. Pod makijaż także się nadał. Jak dla mnie okej, szczególnie na dzień.

Dobry :)

Mało jest kremów które pasują do mojej mieszanej cery, ten sprawdza się dobrze, jest lekki tak jak producent obiecuje, lekki odżywczy. Nie klei się, szybko się wchłania, dobry pod makijaż, zakupiłam wszystkie trzy rodzaje kremów z tej serii i żaden mnie nie zawiódł :)

Nie do twarzy

Nie, nie i jeszcze raz nie! To co ten krem zrobił z moją twarzą to jakiś żart. Naprawdę dawno nic tak nie wywołało u mnie wysypki jak ten krem. Strasznie zapycha. Zużyłam go do rąk i do stóp- tu sprawdził się świetnie.

Cudowny!

Idealny krem który nakładam na noc. Na dzień się nie sprawdza ponieważ pozostawia tłusty film na mojej twarzy, ale sprawdzi się u cery suchej lub bardzo suchej. Ogólnie po nocy mam po nim ładnie nawilżoną, wypoczętą buzię. Nie zatyka porów jako jeden z niewielu które testowałam.

super

Bardzo fajny lekki i przyjemny krem używany przez całą moją rodzinę.Pieknie pachnie i fajnie nawilża bez uczucia ciężkości i klejenia. Polecam serdecznie.