Joanna, Seria Hypoalergiczna, Szampon z prowitaminą B5

Joanna, Seria Hypoalergiczna, Szampon z prowitaminą B5

Innowacyjna receptura szamponu z prowitaminą B5 Joanna Seria Hypoalergiczna została stworzona specjalnie z myślą o osobach skłonnych do alergii i podrażnień. Testowany dermatologicznie, gwarantuje odpowiednią ochronę, pielęgnację, a przy tym zadowalające efekty. Szampon Joanna z Serii Hypoalergicznej jest polecany do wszystkich rodzajów włosów

Bardzo dobry produkt

Dobre, bo polskie!
Naprawdę miłe zaskoczenie. Moje włosy są suche z natury, bo kręcone. Do tego bardzo zniszczone utlenianiem na jasny blond. Miałam już dosyć zagranicznych, przereklamowanych szamponów i sięgnęłam po coś polskiego i nie tak nachalnie reklamowanego. Szukałam czegoś tańszego i do wrażliwej skóry głowy. Od dłuższego czasu miałam powiem wrażenie, że szampony wysuszają mi nie tylko włosy, ale też skórę. Z tego zakupu jestem bardzo zadowolona!

Najlepsza do oczyszczania wlosow!

Tego szamponu używam głównie do czyszczenia włosów radzi sobie z tym świetnie! Używany do codziennego mycia sprawę że włosy są puszyste. Delikatnie nawilża . Włosy są bardzo mięciutkie u nasady.

niewydajny

Szampon kupilam przede wszystkim dlatego, ze jest produktem polskiej firmy oraz ze wzgledu na fakt, ze jest hipoalergiczny.
Jesli chodzi o dzialanie, to bardzo sie pieni, ale ma tez bardzo gesta konstencje, co czyni go bardzo niewydajnym. Wlosy dosc szybko sie przetluszczaja, wlasciwie pod koniec dnia czuje ze nie sa juz tak swieze. Poza tym, mam wrazenie ze sa jakies stepione po myciu.
Ogolnie w takiej cenie to nie jest atraktyjny produkt, zwlaszcza ze jego minusy nie sa rekompensowane przez super efekt ogolny.

Używam tego produktu od: 1 miesiac
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

średni

Mam przetłuszczające się włosy i wybieram delikatne szampony aby jeszcze bardziej nie pobudzać gruczołów łojowych. Dlatego wybrałam ten szampon.

Bardzo łatwo można go dostać, prawie w każdej drogerii, włosy są mięciutkie i nie podrażnia skóry głowy. Zauważyłam natomiast \'ze przetłuszczają się z prędkością światła! W ogóle się nie pieni, przez co nakładam go tony. Fajnie wygładza włosy.

Przeciętny

Mam bardzo wrażliwą skórę głowy, większość szamponów "hypoalergicznych" powoduje u mnie swędzenie i łupież, więc wybieram ostrożnie.
Szukałam jednak szamponu z SLS, którym będę mogła oczyścić skórę głowy raz na jakiś czas, pomiędzy szamponem bez SLS :)

+ dostępność
+ nie wysusza włosów
+ włosy są po nim miękkie
+ głowa nie swędzi, nie pojawia się łupież

- bardzo słabo się pieni
- mało wydajny
- cena (szampony joanny widziałam po 5-6 zł, za ten dałam 10)
- przy myciu wypadło mi więcej włosów niż zazwyczaj
- niestety lekko wyprostował mi włosy, zawsze po myciu miałam loki :(

Nadal będę poszukiwać dobrego szamponu z sls, jeśli nie znajdę - zostanę z tym :)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Mogłoby być lepiej

plusy:
+ żelowa konsystencja
+ włosy po nim są puszyste

minusy:
- słabo się pieni
- słabo oczyszcza
- brzydko pachnie

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- nieco za wysoka cena
- słaba wydajność
- słaba dostępność