Clinique, Anti - Blemish, BB Cream SPF 40 (Krem BB do skóry trądzikowej)

Clinique, Anti - Blemish, BB Cream SPF 40 (Krem BB do skóry trądzikowej)

Clinique, Anti - Blemish BB Cream SPF 40 to lekki krem udoskonalający wygląd skóry, zapewniający wysoką ochronę przeciwsłoneczną oraz maskujący niedoskonałości skóry, takie jak przebarwienia, zmiany trądzikowe czy blizny potrądzikowe.
Krem Clinique Anti - Blemish BB Cream SPF 40 jest dostępny w 3 odcieniach.

Krycie
lekkie
kremy BB i CC

Fajny na lato

Lekki, wręcz lejący, ale ładnie kryjący. wysoki filtr, idealny na plażę. Szybko się rozprowadza, co na urlopie jest ważne :) trzyma się świetnie, nawet po całym dniu w ruchu. u mnie powoduje pojedyncze zaskórniki.

W sumie niezly

Podoba mi sie jego konsystencja (plynna), bardzo latwy w szybkiej aplikacji, wyglada lekko na skorze wiec mysle, ze sprawdzi sie latem, problem w tym, ze dlugo sie nie utrzymuje, ale z drugiej strony podklady ktore utrzymuja sie 16h na skorze raczej do najzdrowszych nie naleza totez jest to maly dylemacik.

Niezupełnie

Jestem posiadaczką cery bardzo mocno mieszanej. Bardzo mocno, czyli mega przetłuszczenie w strefie T, pory giganty, zaskórników odpukać w ostatnim czasie brak. Ale odstawienie tabletek anty daje o sobie znać, więc więksi nieprzyjaciele pojawiają się regularnie...
To nie jest produkt, który zastąpi mi podkład. Nie nałożę go na 8 godzin do pracy. Brakuje mu trwałości, matu i krycia.
Natomiast używam go w dni wolne, kiedy muszę wyjść z psem na spacer (a nie jest jeszcze
ciemno; ) czy wyskoczyć na zakupy. Nie obciąża skóry, nie powoduje wysypu, wyrównuje z grubsza koloryt. Nie daje zupełnie matowego wykończenia (zapewne ze względu na zawartość filtrów), nie zastyga na twarzy i łatwo go zetrzeć (dłonią, szalikiem, czymkolwiek).
Opakowanie na plus, konsystencja bardzo rzadka, lejąca.
Dla posiadaczek cer trochę tylko się przetłuszczających i bez większych niedoskonałości będzie zupełnie wystarczający na co dzień.
Ale z ceną trochę popłynęli....

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

poniżej oczekiwań

Twarz po aplikacji kremu wygląda bardzo dobrze, ładnie wyrównuje koloryt skóry, dobrze się rozprowadza (ja używam light medium), ale po paru minutach moja cera zaczyna się bardzo świecić a potem po ok 2-3h wszystko zaczyna się ścierać. Duży plus za spf 40- po wakacjach spędzonych w większości na plaży na skórze prawie nie mam przebarwień. Za tą cenę na pewno można dostać lepszy produkt.

Używam tego produktu od: 2 miesiący
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego opakowania

dobry podkład

Krem BB kupiłam zaraz jak tylko wyszedł na rynek czyli chyba to był czerwiec, a więc stosuje go już od 2 mcy nie codziennie.

Przede wszystkim ma wodnista konsystencje, wydawałoby się, że szybko się przez to skończy, ale potrzebna jest naprawde niwielka ilość produktu aby pokryć całą twarz.
Na początku nie byłam zadowolona, chodziło mi o odcień, kupiłam na lato nieco ciemniejszy czyli light medium i wydawał się zbyt jakis inny i odróżniający się mocno od szyi, byl podobny do... niczego... ;) Ale opatentowałam sposób nakładania go.

Jak wygląda na twarzy? pięknie, ale widać go. Koleżanki mi mówiły że mam świetny podkład? a tu przecież nie o to chodzi, żeby był widoczny... niemniej, dla osób które nie znają mojej schorowanej cery, krem sprawia wrażenie idealnie pięknej i zadbanej skóry ...

Wysusza, więc dla osób które nie maja łojotoku, trądziku bedzie zbyt mocny. Nie wyobrażam sobie stosowania go zimą, tylko na lato. Wygląda 24 h świetnie. Po nałożeniu się świeci, ale po zmatowieniu już mozna mieć pewność że nie spłynie o to napewno nie.

Na całonocne szaleństwo idealny. Na dzień też. Tylko trzeba miec skóre dobrze nawilżoną.

Mam wątpliwości co do jego ochrony, dlatego na najwieksze upały nakładam go na apteczny filtr, inaczej chyba z ochrona kiepsko.
Ciężko go nałożyć w przepisowych ilosciach, bo wtedy jest maska, mur beton i tapeton.

Czy polceam- ogólnie tak, zwłaszcza dla cer problemowym. Naprawde trzyma buzie w ryzach.

P.S mam wrażenie że już recenzowałam produkt, nie wiem czemu moja recenzja poprzednia znikła.

odejmuje gwiazdkę za odcień i pół za efekt podkładu, reszta to miód i malina

Używam tego produktu od: 2 mcy