Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Essence, The Gel Nail Polish (Żelowy lakier do paznokci)

Essence, The Gel Nail Polish (Żelowy lakier do paznokci)

Essence The Gel Nail Polish to żelowy lakier do paznokci z efektem manicure żelowego. Klasyczny lakier który imituje żel a używa się go bez lampy. Błyszczące wykończenie.
Essence The Gel Nail Polish występuje w żywych kolorach w wiosennej gamie.

cudowne kolory

Bardzo fajne kolory, mam 3 lakiery z tej serii. Lakiery są dobrze napigmentowane, dobrze się nimi maluje. Jednak są nietrwałe, szybko odpryskują. Najlepiej pokryć je jeszcze jakimś topem, który sobie poradzi z tym problemem.

Bardzo je lubię mimo że nie są trwałe

Lubię je przede wszystkim za kolory. Jest ich dużo i zazwyczaj jak staję przed szafą Essence to kupiłabym je wszystkie. Mają piękne, nasycone kolory, o dobrej pigmentacji. Bardzo dobrze się nimi maluje, nie robią smug, pięknie się rozlewają po paznokciu. Tutaj wszystko jest super. Wysychają też całkiem szybko, chociaż ja zazwyczaj nakładam top wysuszający.
Największy problem to ich trwałość. Na moim paznokciach niestety nie wytrzymują bardzo długo. Zdarza się że pierwsze odpryski pojawiają się już po kilku godzinach. Mimo wszystko je lubię i kupuję jeśli nie jestem pewna czy dany kolor mi przypadnie do gustu albo potrzebuje coś na raz. Są niedrogie i wiem, że nie będzie problemów podczas malowania. Jednak jeśli potrzebuje manicure na dłużej sięgam po coś trwalszego.

Nie spodziewałam się, że to powiem o lakierze do paznokci..

..ale jestem zadowolona. Generalnie nie lubię malować paznokci - robię to raz na ruski rok i zmywam najszybciej, jak się da, bo towarzyszy mi uczucie, jakbym miała coś ciężkiego i tłustego na paznokciach.
Tego lakieru użyłam na paznokcie stóp, jadąc na wakacje. Nie przeszkadzał mi, nie miałam tego idiotycznego uczucia ''ciała obcego'' na paznokciach. Mam dwa kolory - czarny i czerwony. Wytrzymał tydzień łażenia na bosaka po piasku, asfalcie, trawie... rewelacja, żadnych odprysków. Nie musiałam zawracać sobie głowy poprawkami paznokci. Na stopach to mój faworyt, zarówno w kolorze czarnym jak i czerwonym. Na paznokciach rąk niestety trochę ''uwiera''. Albo jestem jakaś dziwna, ale mam tak z lakierami od lat :)

paznokcie wielkanocne

Co za kolor

Odcień, który posiadam to 10 true love. Kolor mnie oczarował jest piękny. Wygląda elegancko i będzie mi pasować do każdej stylizacji. Kiedy kupowałam lakier była promocja i zapłaciłam za niego niecałe 4 zł podczas, gdy cena regularna wynosi 7 zł. Co do aplikacji to pędzelek jest fajny i precyzyjny. Wygodnie mi się nim maluje. Moim zdaniem pigmentacja lakieru jest całkiem dobra i nawet jedna warstwa wystarczy do pokrycia płytki, ale ja dla wzmocnienia i pogłębienia koloru nakładam dwie. Lakier wysycha dość szybko. Efekt końcowy jest ładny, lecz nie nazwałabym go żelowym. Mimo wszystko podoba mi się. Trwałość produktu oceniam, jako średnią. Często stosuję top coat dla przedłużenia trwałości lakieru. Gama kolorystyczna tych lakierów jest bardzo ładna. Odcieni jest sporo, więc można coś dla siebie wybrać. Generalnie jestem zadowolona. Opakowanie jest estetyczne, pędzelek komfortowy w użyciu, a lakier ładnie wygląda na paznokciach. Popracowałabym troszkę nad trwałością i formułą, gdyż nie jest ona za bardzo żelowa. Reszta bez zarzutów.

Mój ulubieniec

Szukając pięknej czerwieni wybrałam lakier z półki marki Essence. Wybrałam odcień 16 Fame Fatal, cudowny!!! Jak dla mnie wciąż najpiękniejszy, bo próbuje też inne kolory innych lakierów, ale wciąż ten numer 1 z czerwieni.
Piękne kryje już po pierwszej warstwie, kolejna dadaje głębi koloru. Pędzelek szeroki, bardzo dobrze się nim maluję. Szybko schnie, trwały wytrzymuje spokojnie 5dni. Świetna jakość za niską cenę.

Mój najgorszy lakier

Oceniam kolor 54 dream. Niestety to nie jest mój wymarzony kolor i lakier. Użyłam go tylko raz i wylądował w koszu;/ Szkoda czasu na zmywanie i poprawianie, aby efekt na paznokciach był zadowalający...

Bardzo je lubię

Te lakiery używam od lat. Teraz coraz częściej mam hybrydy ale gdy mam zdjęte to najczęściej mam pomalowane paznokcie właśnie tymi lakierami. Spory wybór kolorów, cena przystępna. Te lakiery wyjątkowo długo trzymają mi się na paznokciach w nienaruszonym stanie.

Ok!

Kupowałam te lakiery już jakiś czas temu i z tego co pamiętam byłam z nich zadowolona. Bardzo ładne kolory - każdy znajdzie tu coś co lubi! Fajne małe buteleczki. Bardzo dobry pędzelek, który zapewniał łatwe malowanie. Lakier był dość trwały. Co więcej był wydajnym produktem!

Nie. Stanowczo nie

Lakier żelowy jest lepszy od jego poprzedniczki... Ten jest trochę lepszy, ale dalej to nie jest to., Fakt - ma żelową konsystencję, ale też nie jest zbyt trwały. Pozostał szeroki pędzelek, który jest stanowczo największą zaletą tego produktu...

ładne krycie

Lakier bardzo ładnie i dobrze kryje płytkę paznokcia, ma bardzo piękne kolory, konsystencja rzeczywisćie jest bardziej żelowa niz przy zwyklych lakierach do paznokci.

Kolorowe Lato

Uwielbiam zabawe kolorami a na paznokciach w szczególności.. pamiętam że kiedy kupiłam te lakiery nie mogłam się zdecydować który użyć jako pierwszy piękne kolory, idealne na lato.. dobrze kryją i są dość trwałe a cena bardzo przystępna :)

idealny

Bardzo lubię te lakiery nie ważne jaki kolor mam wszystkie są super. Świetnie się paluje wystarczy jedna warstwa. Dość szybko schnie wystarczy że potrzymam w zimnej wodzie ale podsusze zimnym powietrzem suszarki. Mam klika kolorów, fajnie się ze sobą łączą i każdy jest intensywny oraz dobrze się nakłada. Cena też nie jest wysoka np. w hebe 7 zł