Essence, The Gel Nail Polish (Żelowy lakier do paznokci)

Essence, The Gel Nail Polish (Żelowy lakier do paznokci)

Essence The Gel Nail Polish to żelowy lakier do paznokci z efektem manicure żelowego. Klasyczny lakier który imituje żel a używa się go bez lampy. Błyszczące wykończenie.
Essence The Gel Nail Polish występuje w żywych kolorach w wiosennej gamie.

Mój najgorszy lakier

Oceniam kolor 54 dream. Niestety to nie jest mój wymarzony kolor i lakier. Użyłam go tylko raz i wylądował w koszu;/ Szkoda czasu na zmywanie i poprawianie, aby efekt na paznokciach był zadowalający...

Bardzo je lubię

Te lakiery używam od lat. Teraz coraz częściej mam hybrydy ale gdy mam zdjęte to najczęściej mam pomalowane paznokcie właśnie tymi lakierami. Spory wybór kolorów, cena przystępna. Te lakiery wyjątkowo długo trzymają mi się na paznokciach w nienaruszonym stanie.

Ok!

Kupowałam te lakiery już jakiś czas temu i z tego co pamiętam byłam z nich zadowolona. Bardzo ładne kolory - każdy znajdzie tu coś co lubi! Fajne małe buteleczki. Bardzo dobry pędzelek, który zapewniał łatwe malowanie. Lakier był dość trwały. Co więcej był wydajnym produktem!

pravocater

Nie. Stanowczo nie

Lakier żelowy jest lepszy od jego poprzedniczki... Ten jest trochę lepszy, ale dalej to nie jest to., Fakt - ma żelową konsystencję, ale też nie jest zbyt trwały. Pozostał szeroki pędzelek, który jest stanowczo największą zaletą tego produktu...

ładne krycie

Lakier bardzo ładnie i dobrze kryje płytkę paznokcia, ma bardzo piękne kolory, konsystencja rzeczywisćie jest bardziej żelowa niz przy zwyklych lakierach do paznokci.

Kolorowe Lato

Uwielbiam zabawe kolorami a na paznokciach w szczególności.. pamiętam że kiedy kupiłam te lakiery nie mogłam się zdecydować który użyć jako pierwszy piękne kolory, idealne na lato.. dobrze kryją i są dość trwałe a cena bardzo przystępna :)

idealny

Bardzo lubię te lakiery nie ważne jaki kolor mam wszystkie są super. Świetnie się paluje wystarczy jedna warstwa. Dość szybko schnie wystarczy że potrzymam w zimnej wodzie ale podsusze zimnym powietrzem suszarki. Mam klika kolorów, fajnie się ze sobą łączą i każdy jest intensywny oraz dobrze się nakłada. Cena też nie jest wysoka np. w hebe 7 zł

uwielbiam je

Posiadam 5 lakierów w swojej kolekcji po prostu uwielbiam je <3.Lakiery bardzo szybko schną, kolor jest bardzo intensywny już po pierwszej warstwie więc pigmentacja jest mega. Paznokcie pięknie lśnią niczym żelowe uwielbiam ten efekt.Gama kolorów bardzo bogata każdy znajdzie coś dla siebie. Cena także bardzo przystępna.

Świetne kolory, niezła jakość

Po lakiery essence sięgam bardzo często, a moim nadwornym produktem z tej serii jest ten ze zdjęcia - połyskujące "migotki" zapewniają efekt wow i są w stanie uratować inne nieudane stylizacje pazurkowe. Najczęściej lakiery essence kupuję w drogerii Natura - tam mam szeroki wybór. Są niezawodne. Według mnie pojęcie "żelowe" jest nieco przesadzone w tym przypadku... ale efekt, jaki gwarantują te kosmetyki jest zawsze udany. Na moich paznokciach wytrzymują do następnego dnia - nazajutrz widać już maleńkie "odpryski", ale i tak uważam, że warto sięgać po lakiery essence. Szybko schną, a ich cena nie zwala z nóg. Polecam wszystkim "pazurkoholiczkom" ;)

Wykorzystała: kilka próbek

Super

Uważam, że lakier The Gel z Essence jest bardzo dobry, efekt rzeczywiście żelowy. Nie trzeba nakładać dwóch warstw, bo kolor jest intensywny.Utrzymuje się na paznokciach do 3 dni, po tym czasie zaczynają trochę odpadać.

problematyczny

Trzeba przyznać, że kolory tych lakierów są przepiękne. Szczególnie urzekły mnie pastele i kupiłam nr 13 - forgive me - jasny, "majtkowy" róż, bardzo ładny, dziewczęcy odcień.
Lakier ma wygodny, duży i płaski pędzelek. Mam dość szeroką płytkę paznokci
i takie pędzelki lubię najbardziej.

Problemem jest zbyt duża gęstość lakieru, mimo, że wolę gęstsze lakiery od tych rzadszych. W tym przypadku zawsze trudno dobrać taką ilość, aby estetycznie pomalować paznokcie. Przeważnie zalewam skórki albo tworzą się bąble i muszę zmywać, poprawiać... itp.
Jedna warstwa lakieru to za mało, dwie schną w nieskończoność. Lakier długo jest miękki, plastyczny, powstają uszkodzenia na powierzchni. Bywa, że odchodzi płatami na drugi dzień.

Cieszę się, że nie kupiłam więcej kolorów, bo moim zdaniem nie warto sie tak męczyć.

Nie powala

No dobra...

Kolory piękne, cudnie wyglądają i wręcz lśnią na paznokciach. Produkt posiada bardzo dobry pędzelek do nakładania lakieru, który się dzięki temu gładko rozprowadza. Schnięcie pozostawia wiele do życzenia, bez przyspieszacza czy domowej metody z zimną wodą ani rusz, w przeciwnym razie czekanie nie będzie miało końca, a z rękoma będzie należało się obchodzić jak z jajkiem przez cały dzień, aby nic się przypadkiem nie odcisnęło. Podobnie należy uważać, aby nie nałożyć za grubej warstwy, a o to w przypadku tego lakieru niestety bardzo łatwo.

Dodam jeszcze, że żaden lakier mi tak szybko nie odpryskiwał jak ten. On schodzi z paznokci w ekspresowym tempie. A szkoda, bo naprawdę wygląda na nich rewelacyjnie...